Şimdi Ara

60.000TL bütçem var ikinci el araba arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 model Golf 1.2 TSI DSG ile Hyundai i30 1.6 CRTDi aklımda olan arabalar. İkisi de otomatik. Manuel istemiyorum. Bu bütçeye göre sizn önerileriniz nedir? 2. El alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 60.000 lira, otomatik ve 2. el sizce bunlar birbiriyle uyumlumu, yazık değilmi o paraya 2. el otomatik bir araç almak, focus 2015 powershift otomatik alın kafanız rahat olsun, bahsettiğiniz araçlar bence focus 2015 le kıyaslanamaz bile
  • exulsa E kullanıcısına yanıt
    Focus iyide cok ama cok yakiyo
    Birde ben sedan degilde hatchbag araba istiyorummm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Latitude kesinlikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlan nu:222259204
    Biride latitude demiş Allah ım sana geliyorum para nasıl rezil edilir vol1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandLotus -- 20 Temmuz 2015; 22:21:58 >
  • donanımlı 2015 fiesta alabilirsiniz yada 2015 Rapid Spaceback otomatik yani tavsiyemin özü madem 60.000 civarı bütçeniz var kesinlikle sıfır alın, otomatik şakaya gelmez
  • Benzin dizel tup hangisini istiyorsunuz yakit derdiniz var mi ? Su ara piyasa cok kotu. 1.2tsi manuel comfort golf 60a veriyorlar bayi fiyati 59 olmasina ragmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shineon25 kullanıcısına yanıt
    Yakıt tabiki önemli ne kadar az yaksa o kadar iyi olur.

• Araba tam istediğim gibi ama koyu renk dusunmuyorum.

• Astra 1.4 turbo sport otomatik

• Gel benim aracı sana vereyim. Ancak 63 bin lira. Citroen ds4 d-sport. 45 bin km 2012 model.

• loutrec_ kullanıcısına yanıt
    bende alınık ds4 bakıyorum ama 63bin çok bence, 56-60 aralığı iyidir aracına göre. Ek olarak nerden baksan 4 yıllık araç..
  • O paraya çok temiz 508 alınır mis gibide binilir. en azından ağzına kadar dolu D sınıfı geniş konforlu gösterişli bir araca binmiş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

bende alınık ds4 bakıyorum ama 63bin çok bence, 56-60 aralığı iyidir aracına göre. Ek olarak nerden baksan 4 yıllık araç..

Valla hocam km az. Çok kullanmıyorum aracı. Araç temiz. Sahibinden.com'a bakarsan 80 bin km üzerindeki araçların daha yüksek fiyatları.

• quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

quote:

Valla hocam km az. Çok kullanmıyorum aracı. Araç temiz. Sahibinden.com'a bakarsan 80 bin km üzerindeki araçların daha yüksek fiyatları.

Ayrıca araç 2 yıl 11 aylık. 2012 Ağustos çıkışlı.

• loutrec_ kullanıcısına yanıt
    hocam sende haklısın kendi açından biliyorum ama pazarlık ile iniyordur o fiyatlar tahminimce ek olarak yakışı ne durumda aracının günlük kullanmda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 25 Temmuz 2015; 17:41:33 >
  • quote:

hocam sende haklısın kendi açından biliyorum ama pazarlık ile iniyordur o fiyatlar tahminimce ek olarak yakışı ne durumda aracının günlük kullanmda?

Şehiriçi 6, şehirler arası 4 - 4,5 litre

• Arkadaşlar konuyu kendim için değil kuzenim için açmıştım da onun aklında 2013 i30 dizel otomatik var büyük ihtimal onu alacak kendisi çok beğenmiş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.