Şimdi Ara

6'lı tatlı kaşığı 9.90 tl(tekrar stokta) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
5.215
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Siparişi ulaşan arkadaşlar bir ekran görüntüsü gönderirse, biz de verdiğimiz sipariş ile kontrol ederiz, tarih, adet vs. 5 Ocakta verdiğim siparişten halen haber yok, ben de şimdi arkadaşın mesajı görünce aradım, telefonlara kimse çıkmıyor. Açıkçası dolandırılmış gibi hissediyorum. Batıyorlar da son vurgun mu yapıyorlar nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de hala hazirlaniyor yaziyor 17 gun olmus, hala bekliyoruz. dun mail attım, bilgilendirin beni. diye cevap gelmedi. kendisine ulasan arkadas varsa ss bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatcokgarip

bende de hala hazirlaniyor yaziyor 17 gun olmus, hala bekliyoruz. dun mail attım, bilgilendirin beni. diye cevap gelmedi. kendisine ulasan arkadas varsa ss bekliyoruz.

Aynı şeyi bende yaşıyorum. Böyle rezillik görülmemiş!

• https://i.hizliresim.com/EPqLND.jpg

18 ocakta elime ulaştı

• Benimkide hala hazırlanıyor yazıyor

• Sipariş 5 Ocak. 2şer tane almıştım.
    18 gün geçmiş hala hazırlanıyor.
    Bu iş iptale gider bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • realatik123 kullanıcısına yanıt
    bakalım bekleyişe devam. ilginiz için teşekkürler.

kampanyayı diz açtınız başımıza gelirse hayır duasını alırsınız gelmezse beddua kabul mü :DDDD

• hayatcokgarip kullanıcısına yanıt
    konuyu ben açtım diye torpilmi yaptılar bilmiyorum ama

Benimde sipariş hazırlanıyor yazıyordu. Baktım hiç ses yok bunların umrunda olmuyor.

Müşteri hizmetlerini aradım sordum.sayım falan var dedi önümüzdeki hafta yollanır diye 2 gün içinde gönderdiler.

Bilmiyorum müşteri hizm. Aradınızmı ama arayıp siparişinizi sorun

• Kredi kartıyla alanlarin sorun olmaz. Harcama itirazi yaparsiniz gelmezse.

• Aradım iptal edin dedim.Tamam dediler.Bir hafta donra baktım hala hazırlanıyor ibaresi var.Aradım siparişiniz iptal olmuş dediler.5 dakiaka sonra diparişiniz kargolanmıştır bilgisi geldi.Aradım teslim almayın dedi iptal ederiz biz.Ne olacak bilmiyorum artık.15 dakikada müşteri hizmetlerine zor bağlanıyorsun zaten😡

• Bunca yıllık alışveriş tecrübemde kötü firmalar gördüm ama bu kadar rezil bir firma ilk defa görüyorum. 5 ocaktaki siparişin üzerinden 40 gün geçmiş, 3 haftadır 3. defa arıyorum "efendim sorununuzu ilettik size dönüş yapılacak, sipariş önceliğine göre gönderiliyor" bıdı bıdı bir sürü bahane uydurma. İyice fırçalayınca bu sefer "a efendim yeni gördüm sizin bugün stok yok diye iade işleminiz yapılmış, banka hesabınızı kontrol edin" diyor. Hay sizin gibi eticaret sitesine... deyip saydırdım bir sürü. Birazdan üyeliğimi de iptal edeceğim. Bir daha biev denen rezalet sitenin konularını açarken de, alışveriş yaparken de 10 defa düşünün, eğer sinirlerinizi yıpratmak ve 1.5 ay sonrasında halen hem paranızdan hem de sipariş verdiğiniz üründen olmak istiyorsanız o başka. Tekrar yazıyorum biev REZİL bir firmadır (lafin gelişi yoksa firma kurumsallığı ile alakası yok)!

Arayın paranızı kurtarin yoksa iade falan edecekleri yok, unutturmaya çalışıyorlar gibi,zaten sipariş verenlerin bir kısmı unutmuştur şimdiye kadar.

• bu konu olmasa ben tamamen unutmuştum
    geçen hafta e-arşiv faturası gönderdiler
    ama ürün ortalıkta yok
  • Özellikle konuya yazıp hatırlatmak istedim çünkü pek iyi niyetli görünmüyorlar. Bu arada kredi kartı hesabımı kontrol ettim, ücreti iade etmemişler. Yalan dolan ile zaman kazanmaya çalışıyorlar gibi dikkat etmek lazım, yakında kapatacaklar mi acaba diye aklıma kötü senaryolar da gelmiyor değil.

• 2 aydır iade için uğraşıyorum.müşteri hizmetlerini arıyorum 20 dakikada ancak bağlanıyor zaten.Tamam diyorlar en kısa sürede yatacak ama yok.Mail attım aynı cevap.

• sipariş durumunda iade edildi yazıyor
    ben iade talep etmedim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.