Şimdi Ara

6'lı tatlı kaşığı 9.90 tl(tekrar stokta) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lawyerdem

%10 indirim kodu BEU10 ile 2 paket de ben aldım 24.72 tl ödedim

teşekkür ederim

6 vade farksız taksit yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepcancan

İndirim kodu nereye yazılıyor

Hediye kodu yazan yere...
  • At fırçalarken sütlaç yemeye tavsiye ederim.

• lawyerdem kullanıcısına yanıt
    Aaa. Nasıl nerden aldınız kodu😳😳

• https://www.biev.com.tr/andria-yemek-kasigi-p2008597 şu ürün nasıldır arkadaşlar?
  • Arkadaş hiç anladığım bir konu da değil ki fırsat var mı yok mu anlayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızıl ay

Şu sayfaların url lerini pat diye yazmayın adamlar kontrole almışlar dhyi sıkıntı olmasa dahi ürünleri otomatik kaldırıyorlar 1000 kere yaşadık artık dikkat lütfen.

Ben de bunu anlamıyorum, madem kampanya yapıyorsun hemen bitmesi sürümden kazanmak için satıcının işine gelmez mi?

Madem alıcıların DH'den geldiğini görüyorlar, patlat iki kampanya. De ki bunlar sadece DH üyelerine geçerli, sat iki dakikada erit malları.

Yanlış mıyım hocam?

• Depoda sayım varmış.15 ocaktan sonra yolluyacağız dedi ürünleri müşteri hizmetleri.Ben de iptal etttim.

• sirreddot kullanıcısına yanıt
    Hocam doğrusun da adamlar DHyi tanıyorlar yani biliyorsun burada ölücülüğünü masterdegree yapmış adamlar var yani adam indirimle 4 lira yaparsa o ölücü ihtiyacı olmasa bile 20 tane alır Kargoları fiyattan pahalıya gelir sonra da 10 tanesini 5 katı fiyattan satışa koyar 10unu da iade eder yani onu öyle bir hale getirir ki firma üstüne para ödemek zorunda kalır. Bunu çok net yaşadım en son 50 krş çok para verdik 10 krş olsa iyiydi diyenleri gördüm o yüzden adamlar bunu engellemek için 1-2dk içinde bu tarz bir yığılma fark edince indirim doğru olsa bile ürünü kapatıyorlar aynı bu üründe olduğu gibi bak aynı fiyattan tekrar açtılar yani demem o ki normal. Yoksa ben de sizinle aynı şeyi düşünüyorum keşke insanlarımız medeni olsa 1-2 tane alsa ürünlerden onlar da kampanyayı büyütseler çok mutlu müşteri olsa daha geçen mont olayında 30dk sonra siteye girdim ve tüm ürünler(indirim olmayanlar da dahil) sepete eklenmiyordu yani adam almayacak olsa bile bulduğunu sepete atmış ne denir ki.?!!!

• kızıl ay K kullanıcısına yanıt
    Okuyunca size hak verdim. İnsanımız tuhaf ya.

• sepete eklenmiyor şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: cavunt

Depoda sayım varmış.15 ocaktan sonra yolluyacağız dedi ürünleri müşteri hizmetleri.Ben de iptal etttim.

bugün doğumgünü partisi vardı
    yetiştiremediler
    ama iptal etmedim
  • sayım var ayağına siparişi bekletiyorlar.gönderecekler mi göreceğiz.

• 1 adet var galiba ben almadım, işine yarayacak varsa arkadaşın yukarıda yazdığı kodla 15.81 oluyor kargo dahil.

2 paket olsa alacaktım.
  • aldığım ürünler bugün kargolanmış
  • realatik123 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman almıştınız.

Benim 5 ocakta verdiğim sipariş hala hazırlanıyor. Forumda bu konuyu görüyorum aklıma geliyor sipariş.

Ay sonuna kadar bekleyelim bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bdullah kullanıcısına yanıt
    5 ocakta aldım. Bugün kargolanmış , dün müşteri hizmetlerini aramıştım ürünler sayımdan dolayı gecikti bu hafta kargolanır demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realatik123 -- 16 Ocak 2018; 20:9:52 >
  • Böyle rezil bir firma yok herhalde 6 ocak ta verdiğim sipariş ı hala gondermemisler müşteri hizmetlerine arıyorum bakmıyorlar mail atıyorum gene cevap yok facebook üstünden ulaşabildim anca ondan da iade edecekler mis ürünü tedarik edemedik diyorlar

• bu konu hortlama siparişi unutmuştum
    hala gelmedi
  • Ben siparişin peşine düşmesem gitti para herhalde adamlara ulasilmiyor bide haber de vermiyorlar ben sorun ca 1.3 iş günü iade edilecek dediler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.