Şimdi Ara

6. DH Hearthstone Turnuvası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
4.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Katılmak istiyorum.

1- Hunter 2- Shaman 3- Mage

BaekDooSan #2586
  • @Mew The Legend Tamamdır hocam katılımınızı ekledim.
    @vurran Forum içi rütbeniz en az teğmen olmalı hocam.
  • Level sınırlaması kötüymüş. Sanırım noobları elemek için konulan bir kural. :(
  • Katılırdım ama 25-26 ocakta açıköğretim sınavları var,sınavlardan sonra ölü gibi oluyorum. O yüzden katılamam
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Katılmanı isterdim hocam, kötü denk gelmiş. Neyse; 8. turnuvadan sonra; önceki tüm şampiyonların katılacağı bir turnuva yapalım diyorum. Ona katılırsınız artık. Kazanana "Legend" rütbesi veririz
  • Fabulouz#2720 warlock/paladin/shaman

6. DH Hearthstone Turnuvası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bi sonrakine inşallah o zaman belki bende katılırım kapışırız
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    Turnuva sayfası hazır. Katılımcılar http://binarybeast.com/xHS1501160 linkinden Join Tournament yapsınlar.
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler konuya ekledim.
  • Dark4Void#2107 Warlock/Priest/Druid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark4Void -- 16 Ocak 2015; 12:55:49 >
  • Zoo oynayan tipler katılıyor mu turnuvaya?
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Bende ne kadar sevmesemde bi deck sınırlaması yok zoo oynayanda illaki olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 16 Ocak 2015; 14:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Katılmanı isterdim hocam, kötü denk gelmiş. Neyse; 8. turnuvadan sonra; önceki tüm şampiyonların katılacağı bir turnuva yapalım diyorum. Ona katılırsınız artık. Kazanana "Legend" rütbesi veririz

onu kaçırmam hayatta hocam
  • Artık Teğmenim :)
  • vurran V kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam katılımınızı aldım turnuva braketine katılım gösterin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 16 Ocak 2015; 18:43:32 >
  • Neyse ayarladım deckimi ben de katıliyim :) Çok iddialı değilim...

Nymphs#2643

Priest Warlock Hunter ile katılmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 16 Ocak 2015; 12:20:48 >
  • Sorum benim şu olacak...

Diyelim Priest'le 3 tane deckim var... Rakibin sınıflarına göre farklı deck kullanabilir miyim priestle oynarken? Zaten böyle bir şey yapsam rakip anlayamaz diye düşünüyorum... Sonuçta destelerle ilgili bir bilgi vs vermiyoruz.
  • oray kullanıcısına yanıt
    Katılımnızı aldım.Normalde böyle bir şey söz konusu değil ama herhangi bir takip sistemi olmadığı için yapıp yapmamanız size kalmış kimse farketmez dediğiniz gibi ama deste değiştirmek çok etik değil zevkine yapılan bir turnuvada bence.
  • oray kullanıcısına yanıt
    Kaybeden taraf, destesini değiştirmek zorunda olduğundan; yenilmeniz halinde rakibe göre önceden ayarlanmış, aynı class'a ait diğer desteyi kullanma şansınız kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Kaybeden taraf, destesini değiştirmek zorunda olduğundan; yenilmeniz halinde rakibe göre önceden ayarlanmış, aynı class'a ait diğer desteyi kullanma şansınız kalmıyor.

yok yanlış anladınız, karşı rakibin seçeceği 3 sınıfı bildiğim için, ona göre decki ayarlayabilirim... kimle karşılaşacağımı biliyorum sonuçta...

Misal, Druid/Priest/Warlock gelecek birisi var en üstte, druid, priest genelde yüksek manalı kartlarla oynar... ayrıca silahları yok secret yok, harrison vs kullanmam deckimde mesela...

quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Katılımnızı aldım.Normalde böyle bir şey söz konusu değil ama herhangi bir takip sistemi olmadığı için yapıp yapmamanız size kalmış kimse farketmez dediğiniz gibi ama deste değiştirmek çok etik değil zevkine yapılan bir turnuvada bence.

ama dediğiniz gibi, zevkine bir turnuva ne de olsa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 16 Ocak 2015; 13:27:59 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.