Şimdi Ara

5S'ten iPhone 6 Plus veya 6S Plus'a Geçiş Hakkında Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2.5 yıldır iPhone kullanıyorum, herhangi bir android modele geçmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Android tavsiyesi verecekler arkadaşlar burdan sonrasına yorum yapmasın lütfen.

Şuan 16 gb 5S kullanıyorum çok da memnunum performanstan ama güney doğuya 1 yıllık bir göreve gidiyorum ve sosyal hayattan uzak kalıcam bu sürede. Ayrıca giderek artan bir geniş ekran ve şarj süresi ihtiyacımdan dolayı Plus modellerinden birine geçmeye karar verdim.

16 Gb bana yetiyor ama kafamdaki soru 6S Plus mı 6 Plus mı?
    3D Touch geleek vaadeden öncü bir teknoloji ama şuan için bir ihtiyaç olarak görmüyorum.

Benim için öncelik şarj ve performans. 5S'in bile performansından memnun sayılırım ama bu alacağım telefonu en az iki yıl kullanıcam. İlerde herhangi bir performans kaybı yaşamak veya geride kalmak istemiyorum.

Varsa eğer kullanıcılarından 6 Plus ve 6S Plus arasında bir seçim yapmama yardım edeceklerin görüşlerini bekliyorum. Plus harici bir iPhone veya herhangi bir android düşünmediğimi tekrar bekirteyim.

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki 6S hem şarjıda daha iyi ama 1 sene kullanmayacağım diyorsunuz ozamana 7 çıkar onu alın.

• Hocam yanlış anladınız. Ben her sene yeni telefon alan biri değilim. Son model olmasına gerek yol ihtiyacımı görsün yeter. Ben ihtiyacımı görecek telefon alırım, gün gelir ihtiyaçlarımı karşılamazsa o zaman değişirim. Telefonu yarın almam gerek, yani gittiğim görevde kullanacağım.

• 6s iyidir

• almışken 6s plus çek. fazla fark yok arada.

• Teknolojiden geri kalmak istemiyorsanız adresiniz 6s plus. Şarj ve performans konusunda sıkıntı yaratmaz. 6 plus'a göre 200 mah'lik batarya kapasitesi düşüşü işlemcinin daha efektif çalışmasını sağlayarak bertaraf edilmiş. Seleflerinin aksine A9 işlemci az şarj yiyor ve Apple'ın açıklamasına göre A8 işlemciye nazaran A9 işlemci %70 oranında işlemci, %90 oranında ise daha fazla grafik performansı sunmakta.

• 6 plusta işinizi görür yeni güncellemeleri yapmazsanız uzun yıllar götürür sizi.. ben 6s kullanıyorum ios 10a geçmeyeceğim.. birde 6 plusun 6s plustan daha iyi şarj ömrü oldugu söyleniyordu..
  • 7 plusu bekle olmazsa 6s plus al bak keyfine kardeş

• Herkese cevapları için teşekkür ediyorum. Bugün 6 Plus için 2800 lira fiyat aldım sipariş verdim ama hiç bir yerde cihaz yoktu alamadım. Kuzenim esnaf olduğu için kapalı kutu 6S Plus denk gelirse diye bekliyorum, olmazsa 6 Plus alıcam. Arada 500 TL fark var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.