Şimdi Ara

5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
77.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertgfr

valla serkan ne diyim 8D

Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi

5'inci Zh. Tug. K.lığı
    GAZİANTEP
    sürgün yeri midir.? iyi midir nedir anlamadım :(

mail. mertgafuroglu@hotmail.com

topçu olarak mı gidiyorsun ? benim sınıf topçu

yazılanlara bakılırsa sürgün yeri degil ama çok esrarkeş varmış

yokmu bize bilgi verebilecek olan
  • Aynen Gaziantep ve Topçu ....
  • beyler ben de topçu olarak gidiyorum haberleşelim...
    isimler nedir? nerden geliyosunuz bide?
    ben Kadir izmitten gelicem
  • ben serkan ankaradan geliyorum , kadir senle büyük ihtimal görüşürüz içerde bende topçuyum çünkü
  • arkadaşlar ben 319kd olarak antepte yaptım askerliği. cevaplanan konularda görünce yazmak istedim. sanırım 12 sinde teslim olacaksınız.

Ben acemiliği hudut alayında yaptım daha sonra hava savunmaya geçtim. topçu taburuna çıkacak arkadaşlar... oraya gittiğinizde sizin gözünüzü korkutmak isteyenler olacak. topçu taburu en berbat yerdir tugayda ama kısa dönemlere yani oradaki tabiriyle hocalara saygıları vardır. size bir zararları olmaz, işinize karışmazlar uğraşmazlar. yeter ki sularına gidin iyi niyetli olun.

oradaki tek sıkıntı şartların çok kötü olması. ilk gittiğimde inanamamıştım bunyüzden şimdiden alıştırın kendinizi. yemekleri berbattır ve bu yüzden yemeklere yani kantinden alacağınız abur cuburlara çok para gidecek. temizliğe dikkat edin çünkü ben terhis olmama 2 hafta kala hepatit a oldum. rütbeliler dahil herkes patır patır hasta oluyor orada. kimi zamanlarda yemeklerden dolayı tugayın yarısı ishal olur kimi zaman sudan dolayı. onun için dikkat edin. 5 ayda o kadar çok hasta oldum ki anlatamam.

giderken yanınızda kulak tıkaçı alın sünger olanlardan çünkü gece nöbete gidenler ot için bağıranlar ya da bağırırcasına horlayanlar olur. duymamak için tıkaçı tıkar uyumanıza bakarsınız.

şunu da belirtmek isterim. askere gitmeden önce gönüllü doğuya gitmek isteyen ben oradaki şartları görünce bu ülkenin neden bu halde olduğunu çok ama çok iyi anladım. okumuş olmanın ne demek olduğunu ve ordumuzun gücünü orada çok iyi öğreneceksiniz.Herkese şimdiden bol şanslar. dua edin de çekilişte hudut taburlarına çıkın tek işinizi nöbet olsun yoksa tugay zordur ve gerçekten çok boktan bir yerdir.

• warmı antep yolcusu ????
  • 337 den antep yokmu arkadaşlar ??
  • selam arkadaşlar bende burdayım pazar günü thy uçağıyla adım fevzi.. hayırlısı olsun bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldfire1246

selam arkadaşlar bende burdayım pazar günü thy uçağıyla adım fevzi.. hayırlısı olsun bakalım..

sabah uçağınamı aldın ?
  • bende ogleden sonra thy ucagı ile ordayım afrkadaslar
  • ben sabah 7 buçuk THY... orda buluşuruz bi şekilde karanfil maranfil
  • sabah uçağıyla gelin tertipler, erkenden gider şehre iner güzel bi kawaltı yapardık sonra dolaşırdık biraz muhabbet falan

(bu arada thy 7:35 de hala yer war )
  • quote:

Orijinalden alıntı: psswrd

quote:

Orijinalden alıntı: coldfire1246

selam arkadaşlar bende burdayım pazar günü thy uçağıyla adım fevzi.. hayırlısı olsun bakalım..

sabah uçağınamı aldın ?

Hocam yer bulamadım sabah uçağına öğleden snra geliyorum.
  • Selam.Ben de pazar günü 12:10 uçağıyla gidiyorum kısmetse Gaziantepe.

Piyade olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmore -- 10 Aralık 2010; 11:13:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmore

Selam.Ben de pazar günü 12:10 uçağıyla gidiyorum kısmetse Gaziantepe.

Piyade olarak.

hobaaa bi benmiyim ya sabah giden
  • Sabiha gökçenden 6 uçagi ile antepteyim giden arkadaşlarla sabah bi beyran içip katmer yiyeyim sonra ne yicez meçhul :)
  • misafir kardeşler 2 dakka kayıt olunda tanışalım ya bu ne naz, bak orda ararsınız bulamazsınız haa
  • bende 5. zırhlı tugaya geliyorum arkadaşlar pazar öğleden sonra 3 gibi teslim olmayı düşünüyorum.
  • irfanyus arkadaşıma 1e1 katılıyorum. 319.dönem olarak yaptım burda askerliği. Döndüğünüzde hayat, sex vb bilimum şeylerden soğumuş olarak dönüp , 1 hafta eşofmanlarınızı çıkarmadan uyuyacaksınız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chrom

irfanyus arkadaşıma 1e1 katılıyorum. 319.dönem olarak yaptım burda askerliği. Döndüğünüzde hayat, sex vb bilimum şeylerden soğumuş olarak dönüp , 1 hafta eşofmanlarınızı çıkarmadan uyuyacaksınız....

tugaydamıydın karakolda falanmı kardeş,, nedir durum sana zahmet olumlu olumsuz aklına ilk gelenleri yazarsan sewiniriz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.