Şimdi Ara

5920g 60216mi-benq joybook s41

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tekonsaya 5920g 602 16mi almaya gittiğimde ellerinde kalmadığını söylediler.neyse gelir dedim ama o sırada hepsiburada da benq joybook s41 gördüm.
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd72195

ama forumda pek kullanıcısı yok.karşılaştırma yaparmısınız?
    bana göre acerın forumda kullanıcısı çok benq nın pek yok gibi ama benq da da sağlam kasa gibi duruyor.birde 13 inç ekran olası hafif olması fiyatlarının yakın olması ilgimi çekti.pek kullanan olmadığından ısınma sorunu servis sorunu driver sorunları var mı merak ediyorum?

• s41 14.1'' 13'' başka bir model. Ama s41 de yumurta gibi bişey alacam bir tane yarın kurtulayım hel80 den takoz gibi bişey hel80
  • s41 n42 benq al bence.hepsiburada da kampanya var 1325 ytl.bu fiyata bundan daha iyi makine alamazsın.

her yönüyle acer dan daha üstün özellikleri var.kimseyle polemik yapmak ve aklını çelmek amacıyla söylemiyorum.bu tamamen kendi fikrim.
  • pardon ekran boyutun yanlış olmuş.thorri alda bi tecrübe et.performan servis olayları nasıl.1 kişi almış fanı hiç durmuyo demiş ama birden senden dinleyelim yoksa bugün yarın acer alacam jyobookun tipini beğenmişken.birde hafif bir cihaz acera göre....
  • Sabah aldım akşama yaparım bir inceleme, Age of conan da anlarız makinanın performansını.
  • acer a göre hafif ve şık bir laptop istiyorsan joybook u öneririm.. diğer özelleikleri zaten aynı gibi duruyor ekran boyutu dışında..
  • S41 n23 kullanan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.