Şimdi Ara

58uh635v Hakkı'nda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
6
Favori
19.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestelin kasasini gordum 65 modelin hemen ordan uzaklastim.
  • Vestel hangi firmanın panelini kullanıyor acaba panel üretim işi viddi tekno yatırım arge faliyeti denek ben lg paneli kullanıyor diye duymuştum ama modülü vestelin kendisi üretiyor manisadaki fabrikasında
  • ozellikle kasa ayakları basit duruyor ama ben duvara asıcam o zaman gayet sık görünüyor.

vesteldekı panelın LG oldugu soylenıyor.
  • Ben aldım arkadaşlar bugün 58" e cesaret edemedim 50uh635 aldım ilk izlenim olarak bandig sorunu yok gibi ışık sızmasının zerresi yok şansa ölü pikselde çıkmadı, sanırım bu sefer iade etmiyeceğim büyüklüğüde iyi geldi fena değil 3 metreden seyrediyorum lakiin webos 3 de uygulama kıtlığı var resmen chrome vs yok yüklenemiyor kendi tarayıcısındanda digiyürk dilediğin zamandan izleme yspamıyorsun yaniii digiplay e yada netflix e para bayılıp abone olacaksın normal tarayıcıdan filim siteletinden bir iki film açtım 1080 lik gayet güzeldi. Renkler gayet canlı çok canlı istemeyen için de farklı seçeneklet var digitürk hd kanalları gayet hüzel ve akıcı. Ps4 bağlayacam yakında onuda buradan yazarım.
  • Philips deki androidden daha iyi ama webos onda hiç bişi yapamamıştım webosda en azındaaçılıyor bu arada hızıda gayet güzel menü geçişlerinde. Bide mr650 akıllı kumanda piyasada yok iosdan akıllı kumanda uygulamasını indirdim nirazdan onu kurcalıcam
  • Vestel epeydir benim de dikkatimi çekiyor. fiyatlar çok iyi kullananlar memnun mu acaba?
  • hypnosemir kullanıcısına yanıt
    vestel 65ub9100 ile ilgili forumda baska bir sayfa var ordan inceleyebilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/vestel-65ub9100-ana-konu-4k-fiyat-performans-tv-si-2950-tl--121724316-15#123158827

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovrclds -- 10 Ocak 2017; 20:21:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovrclds

vestel 65ub9100 ile ilgili forumda baska bir sayfa var ordan inceleyebilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/vestel-65ub9100-ana-konu-4k-fiyat-performans-tv-si-2950-tl--121724316-15#123158827

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awesomeone

2 aydır televizyon alıcam diye bakmadığım televizyon kalmadı ve bu durumdan çok sıkıldım artık.ilk tercihim 55 inch bir panel olması yönünde ve curved olmaması.. yoksa 49ks8500 de güzel bir panel ama bu sebeplerden dolayı onu eledim.Kafama en çok yatan model bu.Oyun oynamayacağım.ağırlıklı olarak dizi ve film izlemek ve normal televizyon izleme amaçlı kullanacağım.Smart özelliklerini rahatça kullanmak önemli benim için.Ayrıca hareketli görüntülerde takılma kasma gibi olayların olmaması lazım.Televizyonu alanlar kullananlar görüş belirtirse seviniriz ve tabi bu paneli almak isteyen arkadaşlar da uygun fiyat bulurlarsa paylaşırlarsa ona daha çok seviniriz.Şimdiden teşekkürler

Açıkça herşey en iyisi olsun demişsin, tv de istediklerinden başka özellik yokki;) zaten bunları yapabiliyor omlarında hepsi en iyi olsun istemişsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yaklaşık 10 gündür lg 50uh635v kullanıyorum hiç bir sıkıntı görmedim webos 3.0 kullanışlı ve hızlı tv nin tepki süreleriden çok iyi 3 gündür ps4 battlefield4 oynuyorum takılma kasma görüntüde hareket kaybı gecikme görmedim lakin 50 inch değilde 55-58 inch bir tv aldaydım daha iyi olurmuş çünkü salonum çok büyük tv küçük kaldı biraz teknosa yı aradım iade edip daha nüyük ekranını alayım diye garantisi başladığı için kabul etmediler. Bende başladım tv de kusur aramaya garantiden iade edeyim diye ölü piksel ışık sızması bulutlanma dikey çizgi aradım yok hiç bili bulamadım.

Acaba tüketici mahkemesine gidip ben memnun değilim falan fıstık bir bahane ile başvursam olur mu bilen bar mı. Bu arada 14 günde koşulsuz iade hikeye imiş. Keşke daha büyük olan 55 uh650 yada 58uh635 alsaymışım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glukoz

Valla bende aynalı bir komidinin var aynayı sökecektim tv büyük olduğu için aymayı kapadı direkt onun üstüne koydum tv de ışık sızması denilen olay dışında sorun yok benim görebildiğim

Bir televizyonda yaşanabilecek en büyük sorun da o söylediğiniz zaten en azından bana göre. Şu an Vatan'da 3299 lira 58' ekranı vardı onun için araştırıyordum ama bu belirttiğiniz durum hoş değil. 1700 liraya Philips 49' full hd satıyorlar, 55 inch seg satıyorlar... Işık sızması madem olacak neden 3000-4000 lira para veriyoruz. Ne kadar ucuz aldın o kadar karlısın anladığım. Sonny Xd8505 inceledim ips panele geçmesi, HDR işlemcisi olmaması gibi durumlarla çok eleştirilmiş yabancı sitelerde.Plazma kalmadı, LG zaten daha önce ışık sızmasından iade etmiştim 2012'de hala aynı şeyler konuşuluyor, oledlerin eski serileri 7000'den başlıyor ama HDMI sorunları nedeniyle HDR görüntü HDMI üzerinden alınamama gibi peoblemler var model model... En iyi tv, en ucuz tv anladığım çünkü hala TV üreticileri lcd/led teknolojisi ile sucuk benzeri ürün üreten ucuzluk satıcıları gibi Televizyon benzeri ürün satıyolar backlight teknolojili....

Neyse teşekkür ederim bilgi için. 58' ekran boyutu ile 3299 cazibesine kapılmamı engellediniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

Vestel alacağıma tv izlemeyi bırakırım daha iyi

Vestel o kadar da gömülecek bir televizyon değil. Kendi dairemde 58uh635v kullanıyorum , ailemin oturduğu evde ise vestel (modelini hatırlamıyorummuhtemelen 40" dir) televizyon var. Renk olarak evet evimdeki televizyon daha iyi. Ama sebebinin ne olduğunu bilmediğim bir şey var.
    LG 58uh635v televizyonda da Kuzenimde bulunan samsung televizyonda da izlediğim filmlerde görüntü akışı vestele göre bir tık daha yavaş gibi. Bilgisayar ekranındaki görüntü akışı nasılsa vestel de ki de öyleydi. Bunu sorduğum bazı kişiler fark olmadığını söylese de ben farkına varıyorum ama sebebini bilemiyorum.

58UH635v televizyona gelirsek, ilk açılıştaki Siyah ekranda birçok "ışık süzmesi" olduğu görülüyor. Ama tv açıldıktan sonra "ışık süzmesi" var mı yok mu hiç dikkatimi çeken bir durum olmadı. Önümüzdeki günlerde test ederim. Ama şuana kadar hiç rahatsız olmadım.

Kanal geçişleri: Vestelden sonra bana yavaş geliyor. Çok da sorun değil. Arada 1 sn fark eder max.
    Web tarayıcı: Web tarayıcısından dizibox gibi online dizi sitelerinden dizi izleyemiyorum. Tam ekrana geçtikten belirsiz bir süre sonra ya filmi durduruyor yada web tarayıcı hata verip kendini durduruyor ve kapatmamı istiyor. Flash desteği yok ve facebook'da sayfa geçişleri biraz ağır, kasıyor...
    Youtube: web tarayıcıdaki sorun youtube da yok. Sıkıntısız kullanılıyor.
    USB okuyucu: Usb'yi takar takmaz okuyor. En çok 2.2gb lık 1080p video izledim. En ufak bir kasma yapmadı. Hafta sonu 1 tane 4k kayıt indirip yada xiaomi yi 2 ile çekip izlemeyi denemek istiyorum. gelişmeleri paylaşırım.

İzleme mesafem yaklaşık 3-3.5 metre. aslında 50" lik bir televizyon alacak iken kuzenimin gazıyla 58" almıştım ve pişman olmuştum. İlk başta hesabımı doğru yapmışım benim ihtiyacım olan 50" miş Ama 58" e de kısa sürede gözüm alıştı. Şuan hiç rahatsız etmiyor. Özellikle de USB den Film izlerken :D
     58uh635v Hakkı'nda

LG destek ile görüştüm. Televizyonda Flash desteği yokmuş. HTML5 desteği varmış. Sanırım bu sebeple online dizi izleyemiyorum :(
    Sanırım evdeki PC kasasını getirip TV ye bağlamak şart oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 26 Ocak 2017; 11:27:33 >

• Bu da telefonumda bulunan bir resim. Işık süzmesi görünmüyormuş çalışırken :)
     58uh635v Hakkı'nda
  • Vatan 58uh635 2999 fiyat yapmis nasil fiyat

• Pari78 kullanıcısına yanıt
    İnternetten aldiginiz tum urunlerde kosulsux iade var. Netten aldiysaniz, sorgusuz sualsoz iade almak zorundalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feryad80

Vatan 58uh635 2999 fiyat yapmis nasil fiyat

Cok iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Orijinalden alıntı: feryad80

Vatan 58uh635 2999 fiyat yapmis nasil fiyat

Cok iyi..

Bence de sipariş verilir.

50hz ama VA panel. Benzeri 55ku7000 var ama 3" ufak zaten o da 50hz, ayrıca fiyatı Yüksek. 55ku7000 gg de en ucuz 3380 gerçi puan ve Çek ile 200 iner ama yine yüksek.

LG de istisnai olarak VA panelli bir TV.

• Bu tvnin uydu alıcısı 4k yayınları destekliyor mu bilen kullanan arkadaş varmı

• 58uh635v dahili uydu alicisi 4k destekliyor.

• Arka ve yan slotlar.

58uh635v Hakkı'nda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 27 Ocak 2017; 12:1:9 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.