Şimdi Ara

5800v50 Kurulumu [01.05.2010]|Resimli Anlatım| |Format|Hack|Modifiye| (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.320
Cevap
3
Favori
141.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 gün önce v50 orjinal yazılımı yükledim ve 1 hafta kadar kullandım. herhangi bir yama olmadan. 1 hafta sonra telefon kapandı ve bir daha açılmadı. 3 gündür onunla uğraşırken bugün tekrar denedim ve yine orjinal v50 yi yüklemeyi başardım ve daha sonra birol arkadaşımızın full olan yamasını yükledim. gerçekten performansı harika. görsel öğeler müthiş. herhengi başka program yüklemeden yedekten sadece rehberi geri yükledim ve evden çıktım. 2 saat sonra tel yine kapandı ve yine yükleme bile yapamıyorum. (yükleme derken emulatör ile jaf kullanarak telefona erişemiyorum) yorumlarınızı bekliyorum. ilgilenenlere şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

quote:

Orijinalden alıntı: jebote

cizbudak kendi temanıda ekleyebilirmisin ?
    tabiki eklerim nede olsa Biroltr den almıştım
    İçerisinde temalar hep aynı sadece renkler farklı Siyah, Mavi, Yeşil , Turuncu, Mor ve Kırmızı renkli olanları mevcut.

Temaların başında (D) yazanlar defult simgelerle gelir yani orjinaldeki gibi kalır, diğerlerinde ise bazı simgeler değişir. Ben (D) Red olanı kullanıyorum hem hafif hem daha hoş geliyor.

http://www.sendspace.com/file/1in0qv

sagol kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

---SİSTEM FONTLARINI DEĞİŞTİRME---

İşlemler tahmininizden kolay, yapamayan olmayacaktır sanırım.

Sırasıyla:

1. Bu dosyayı download ediyorsunuz,http://rapid-share.com/files/382467753/Font_Degistirme.rar

2. Burada iki tane font tipi var, Verdana ve Comic Sans. İkiside Türkçe destekli fontlar.

3. Hafıza kartınızda Resources altında Fonts diye bir klasör oluşturuyorsunuz (E:\Resources\Fonts)

4. Hali hazırda verdiğim 5 font'u bu klasör altına atıyorsunuz ve telefonu restart ediyorsunuz...

Yeni fontlarınız karşınızda...

NOT: Kullanmak istediğiniz font dahil olmak üzere +4 adet daha aynı fonttan ya da farklı fontlardan olmak üzere istediğiniz fontları kullanabilirsiniz. Sadece isimler şöyle olmalı:

orj.font.ttf, s60snr.ttf, s60ssb.ttf, s60tsb.ttf ve S60ZDIGI.ttf olmalı. Yani toplamda 5 font oluşturacaksınız...

Denedim ve şu an kullanıyorum, hiç bir sıkıntı yok. Ayrıca gördüğüm kadarıyla sadece num. pad üzerinde 0'da boşluk olduğundan ufak bi kare gözüküyor, bir de tüm klavyede bir sembol tam gözükmüyor. Geri kalanları tamamen sorunsuzdur...

Güle güle kullanın.

Arkadaşlar 5800 de font değiştirmek için bu kadar uğraşmanıza gerek yokki. Hafıza kartına vs. girip dosyaları editlemeye gerek yok yani. (Sertifika, hack vs istemez tüm 5800 lerde çalışır.)
    FlipFont programını tele veya h.kartına kurun.
    Programın içerisinde resim tablosundan begendıgınız 37 premium fontan isimlerine bakıp istediklerinizi tele veya h. kartına kurun. (ben handel gothic kullanıyorum. hepsi TR destekli)

Telin menusunden uygulamalara yerleşene Flipfont programına girin "get stared" diyin istediğiniz fontun üzerine gelin ve use this font diyip tele reset atmanız yeterli.

5800v50 Kurulumu [01.05.2010]|Resimli Anlatım| |Format|Hack|Modifiye|

Buradan indirebilirsiniz: http://www.sendspace.com/file/883oep

cizbudak..bu program sürekli arka planda açık mı kalacak fontların çalışması için...ona göre kuracağım..arka planda çalımasını istemiyorumda

• Hayır arka planda çalışmıyor..
    Buda benimki NADİANNE

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Hayır arka planda çalışmıyor..
    Buda benimki NADİANNE

teşekkür ederim kuruyorum

birde teman ne güzelmiş öyle paylaşıversen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 2 Mayıs 2010; 19:07:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

bu Galerideki görüntü ve videolar klasorunde sadece çektigimiz fotograf ve videolar gorunecek sekilde ayarlama yapılabilirmi?
    yada sadece hafıza kartındaki images/camera klasorunu gostersin.

kardeş öle bi seçenek yok ama galeride görüntü ve videolar içine ayrı bir klasör açabilirsin. sonrada elle video ları ve kamera görüntülerini ayrı klasörlere taşıyabilirisn
  • kardeş yukarda gördügüğmüz telefon arama tuşunu sol alta koyabılrmıyız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BURAKY2000

arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.
    10 gün önce v50 orjinal yazılımı yükledim ve 1 hafta kadar kullandım. herhangi bir yama olmadan. 1 hafta sonra telefon kapandı ve bir daha açılmadı. 3 gündür onunla uğraşırken bugün tekrar denedim ve yine orjinal v50 yi yüklemeyi başardım ve daha sonra birol arkadaşımızın full olan yamasını yükledim. gerçekten performansı harika. görsel öğeler müthiş. herhengi başka program yüklemeden yedekten sadece rehberi geri yükledim ve evden çıktım. 2 saat sonra tel yine kapandı ve yine yükleme bile yapamıyorum. (yükleme derken emulatör ile jaf kullanarak telefona erişemiyorum) yorumlarınızı bekliyorum. ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

pm olarak atabilceğiiz mesajları forum sayfasına attığınızda benim gibi yardıma ihtiyacı olan mesajların arka sayfalarda kalmasına ve okunmamasına neden oluyorsunuz. anlayışınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zelter

kardeş yukarda gördügüğmüz telefon arama tuşunu sol alta koyabılrmıyız ?

kardeş telefon seçimi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emkgks

quote:

Buda benimki NADİANNE

http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/y3ni8i52/seven.rar.html

• arkadaslar sizin ıcın 3 taskbar yukledım sadece .sıs dosyası var kurulum yapın telefonu kapat ac bu kadar fakat hıc bır degısıklık yapılamaz belki ugrasıp yaparsınız bu arada saat masa ustunden kayboluyor saat sımgesı yok kurcaladım bulamadım ıstersenız lınk asagıda

http://r.a.p.i.d.s.h.a.r.e.com/files/382720076/3icon_No_Clock_ProfileName.rar

• quote:

quote:

quote:

Buda benimki NADİANNE

teşekkür ederim..indiriyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buda benimki NADİANNE

teşekkür ederim..indiriyorum

yollamış olduğun duvar kağıtlarından destruction_land mükemmel

• birol hocam ya bu telefonun gorusme esnasında kapanmasına bir care yok mu gorusme yaparken kesılıyor uzun uzun konusulmuyor? pip1.7 varken 2-4 dk sonra 1.6 degıstırdm 12-13dk sonra kesiliyor lutfen yardımm edın neden oluyor bu bır care lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realowner -- 2 Mayıs 2010; 20:50:58 >
  • phyton uygulamalarını yüklerken phyton desteği eksiktir diyor..
    nuldel yükleyemedim.

telefonumda phyton 2.0 yüklü..
    tekrardan yükledim ama yine aynı sonuç

böyle bir hatayla karşılaşan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaayvali

phyton uygulamalarını yüklerken phyton desteği eksiktir diyor..
    nuldel yükleyemedim.

V40 başlığında Birol hocanın verdiği Pyhton uygulamalarını ful olarak yüklersen sorun olmaz.
  • jaf kullanarak nasıl format atabilirim bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum. hiçbir şekilde jafdan kurulumu gerçekleştiremedim. telefon fabrika ayarlarına dönemeden kapandı ve tekrar çalışmıyot. yardımınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: realowner

birol hocam ya bu telefonun gorusme esnasında kapanmasına bir care yok mu gorusme yaparken kesılıyor uzun uzun konusulmuyor? pip1.7 varken 2-4 dk sonra 1.6 degıstırdm 12-13dk sonra kesiliyor lutfen yardımm edın neden oluyor bu bır care lutfen

birol hocam senin en son verdıgın normal modu yukledım her sey sorunsuz calışıyor gps gıbı bır sıkıntımda yok fakat konusma sırasında kesılıyor bır care

• jaf ile orjina v50 yi yükerken eşil barın en sonunda
    Processing C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356\RM-356_50.0.005_prd.rofs2.V02...
    Sending CMT HASH for SOS+ROFS2
    Write result 27: 1701
    Processing C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356\RM-356_50.0.005_C01_prd.rofs3.fpsx...
    Sending CMT HASH for SOS+ROFS3
    Write result 27: 1701
    Processing C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356\RM-356_50.0.005_026_000_U01.uda.fpsx...
    Rebooting...
    Finishing CMT session...
    Restarting CMT...
    Pooling phone...
    Phone not found...

diyor ve kapanıyor. ne yapabilirim. yardımmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

quote:

Orijinalden alıntı: tolgaayvali

phyton uygulamalarını yüklerken phyton desteği eksiktir diyor..
    nuldel yükleyemedim.

V40 başlığında Birol hocanın verdiği Pyhton uygulamalarını ful olarak yüklersen sorun olmaz.

phyton u yükleyemedim başta...format atıp tekrar denedim..kuruldu ama nuldel yine çalışmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.