Şimdi Ara

579 TL Acer SA230bid 23' 4ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Ultra İnce IPS LED Monitör (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
5
Favori
14.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de kullanıyorum aynı monitörü hoparlor var. Sadece hdmi Kablo ile hoparlor aktif oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı model olduğuna emin misiniz? sonunda birkaç harf fazladan olmasın? Bu model için nereye baktıysam hoparlörü yok diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haksancan -- 27 Ağustos 2019; 12:41:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Monitörde dahili hoparlör var

Alıntıları Göster
    nası var hocam ben kullandım dahili hoporlor yoktu, ses ayarı falanda yok zaten (hdmi ile kullandım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 27 Ağustos 2019; 12:47:12 >
  • Xbox360 ı böyle bir monitörde oynuyorum, monitör aynı zamanda pc yede bağlı...Xbox tan ses çıkışı alıp pc ye bağlıyorum, pc de 5-1 hoparlör sistemine bağlı, xbox360 sesi hoparlörden geliyor...Çok zor değil...Ama sadece konsol bağlamak isterseniz olmaz...
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    Hiç gerek yok. Ses çıkışı olan VGA hdmi dönüştürücü alın. 30 liraya. Ufak bir aletle tüm bu şeylerden kurtulursunuz.

• Bende 27" modeli mevcut. Xbox One X'de kullanıyorum. Gayet memnunun. Ancak hoparlör yok yada bir türlü aktif edemedim.
  • Güzel fiyatmış. Benim gözüm Lg'nin 25um58p'sinde olduğu için başkasını gözüm görmüyor :)
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Bu monitörde dahili hoparlör yok yanlış bilgi vermeyelim

• Hdmi ses aktarır normalde.

• 2 gun once 23.8 modelini aldim bunun
    Sa240ya olarak geciyor 75hz 4ms ips freesync kasa ayni sanirim bununla. 2 gündür kullaniyor goz yormuyor. Bu aynisimi bilmiyorum ama. Bana 575 falan mal olmustu

• quote:

Orijinalden alıntı: polnes1

bu fiyata 144 hertz imkansiz
    Maalesef öyle. 1000 civarında bile yok en ucuzu 1200.

• vesa var mı? ayrıca hoparlör var mı yok mu?
  • Alacaktım ama hem akbank hem de World karta en fazla 3 taksit yapıyor. 6 taksit olsaydı keşke

• frzstate kullanıcısına yanıt
    Link var mı?

• fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Tabi
    https://www.hepsiburada.com/acer-sa240yabi-23-8-75hz-4ms-analog-hdmi-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000M0263?magaza=Hepsiburada

• Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Sanirim giris var cikis yok. Hdmi ile ses alamadim bu arada ara kablosu gerekiyor sanirim pcden bunun ses giris yerine

• Monitörde hoparlör var. Ses cikisi istiyorsaniz pcden de alabilirsiniz o cok sorun degil. Hdmi dan ses alamamam tuhaf ama biraz daha ugrasacagim belki ben beceremedim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.