Şimdi Ara

550 TL YE ALINABİLECEK EN İYİ SES SİSTEMİ [Z5500 alındı] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla hocam sesten anlayan birisi olarak ses kartı+hoparlöre yaklaşık 1000lira vermiş biri olarak z-5500 hatadır.hiç bir şekilde o fiyatın hakkını vermiyor.sadece görüntüsü ve cüssesi var gereksiz yere hayvan gibi hiçbirşeye yaramayan bass'ı var boş yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

valla hocam sesten anlayan birisi olarak ses kartı+hoparlöre yaklaşık 1000lira vermiş biri olarak z-5500 hatadır.hiç bir şekilde o fiyatın hakkını vermiyor.sadece görüntüsü ve cüssesi var gereksiz yere hayvan gibi hiçbirşeye yaramayan bass'ı var boş yani..

abi bu yorumu yapmasaydın alıyodum aleti resmen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

Z906 da satışa sunuldu bakalım ne farklar olacak ben cihazı gördüm gayet şık ve kaliteli duruyor sesini dinleme şansım olmadı baglı degildi daha yeni gelmişti ilgilenen arkadaşlara duyrulur merter M/M de mevcut 999 tl tanıtım fiyatı ile

Z-5500 ile arasındakı eksıklerı neymıs o kadar para verıcem ona

Hiç bir fikrim yok zira bahsi gecen 2 üründe ilgimi çekmiyor sadece ilgilenen arkadaşlara bilgi olsun diye ekledim .
    Ama mutlaka yeni seride bir + vardır zaman ortaya koyar Ve yine z5500 neredeyse efsane olmuş bir sistem onu yeni modelle yıkmakda zor olacaktır buda kesın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

quote:

Z906 da satışa sunuldu bakalım ne farklar olacak ben cihazı gördüm gayet şık ve kaliteli duruyor sesini dinleme şansım olmadı baglı degildi daha yeni gelmişti ilgilenen arkadaşlara duyrulur merter M/M de mevcut 999 tl tanıtım fiyatı ile

Z-5500 ile arasındakı eksıklerı neymıs o kadar para verıcem ona

Hiç bir fikrim yok zira bahsi gecen 2 üründe ilgimi çekmiyor sadece ilgilenen arkadaşlara bilgi olsun diye ekledim .
    Ama mutlaka yeni seride bir + vardır zaman ortaya koyar Ve yine z5500 neredeyse efsane olmuş bir sistem onu yeni modelle yıkmakda zor olacaktır buda kesın

katılıyorum sana

• Aklın yolu bir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriekim

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

valla hocam sesten anlayan birisi olarak ses kartı+hoparlöre yaklaşık 1000lira vermiş biri olarak z-5500 hatadır.hiç bir şekilde o fiyatın hakkını vermiyor.sadece görüntüsü ve cüssesi var gereksiz yere hayvan gibi hiçbirşeye yaramayan bass'ı var boş yani..

abi bu yorumu yapmasaydın alıyodum aleti resmen..

Sizin ihtiyacınız ve beklentiniz nedir ki,bu yorum sizi caydırdı???

Yorumlar,yapan kişinin sistem tutarı ile ölçülmez.Z5500 fiyatı ve bu fiyat aralığındaki hazır sistemlere göre içeriğinde player bulundurmaması eksik görülebilir.Bu fiyat aralığındaki bir üründen ne bekelersinizde size bunu karşılamaz merak ettim?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.