Şimdi Ara

550 TL YE ALINABİLECEK EN İYİ SES SİSTEMİ [Z5500 alındı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tv ye bağlamak için maksimum 550tlye kadar bir ses sistemi arıyorum.

ps3 , film performansları benim için önemli.

1. sırada tabiki z5500 var fakat kampanya bulabilirsem alabilirim ve stoklar eriyor onun için 2. bir seçenek bulmam lazım
    2.sırada ?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexdesouza.10 -- 17 Temmuz 2011; 0:15:11 >

• güncel
  • z-5500 bi araştırın, bu fiyalara yakın denkgelir bişeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @RİF_D

z-5500 bi araştırın, bu fiyalara yakın denkgelir bişeyler.

z5500 biliyorum hocam bu modeli güzelde ama tizleri yetersiz diyorlar hatta tv nin kendi sesi bile z5500 den daha iyi dedikleri için kafam karıştı.
  • sen onlara bakma tizler yeterli o arkadaş creativeden
  • bence git bi elektro markete kendin dinle z5500ü, kimine göre az gelir kimine göre idealdir kişiden kişiye degişir.. okadar para vericeksin sonradan pişman olma
  • eyvallah sağolun arkadaşlar,en iyisi görüp almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

z5500 biliyorum hocam bu modeli güzelde ama tizleri yetersiz diyorlar hatta tv nin kendi sesi bile z5500 den daha iyi dedikleri için kafam karıştı.

en iyisini demişsin, git gör dinle beğenirsen al, içine sinsin para vereceksin sonuçta. Hayırlı olsun şimdiden.

• güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Arkadaşım z5500 ü daha pazar günü izmir mediamarkta arkadaşım için baktık sesi %80 e kadar açtık hiçbir bozulma göstermediği gibi tizleride oldukca tatmin edici yani yeterli tabi basslarda öyle.

z5500 de tizler için ayrı bir sürücü yok dolayısıyla aman aman bişey beklenemez bekleyen zaten parayı koysun cebine gidip anfi ve kule tipi hoplar alsın yani.
    oda en az 1300-1500 tl den başlar.

sonuç olarak z5500 çok geçerli bir takım THX sertifikası bile var yahu. şiddetle tavsiye edilir.

NOT: ulan amma övdüm cihazı yaa okuyanda Logitech hisedarı felan sanar.

saygılar.

• hocam zaten aklımda logitech z5500 var fakat stoklar azalıyor istediğim fiyatada gelmedi,eğer biterse diye 2. bir tavsiye istiyorum.

teşekkürler.
  • hakkında hayırlısı ozaman.
  • İyi Şanslar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SalihCömert

İyi Şanslar..

teşekkürler.
  • z5500 alınmıştır

teşekkürler.
  • Hadi hayırlısı. denemelerini yaptıktan sonra görüşünüde buraya yazarsın artık.
  • Z906 da satışa sunuldu bakalım ne farklar olacak ben cihazı gördüm gayet şık ve kaliteli duruyor sesini dinleme şansım olmadı baglı degildi daha yeni gelmişti ilgilenen arkadaşlara duyrulur merter M/M de mevcut 999 tl tanıtım fiyatı ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

Z906 da satışa sunuldu bakalım ne farklar olacak ben cihazı gördüm gayet şık ve kaliteli duruyor sesini dinleme şansım olmadı baglı degildi daha yeni gelmişti ilgilenen arkadaşlara duyrulur merter M/M de mevcut 999 tl tanıtım fiyatı ile

Z-5500 ile arasındakı eksıklerı neymıs o kadar para verıcem ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

Z906 da satışa sunuldu bakalım ne farklar olacak ben cihazı gördüm gayet şık ve kaliteli duruyor sesini dinleme şansım olmadı baglı degildi daha yeni gelmişti ilgilenen arkadaşlara duyrulur merter M/M de mevcut 999 tl tanıtım fiyatı ile

Z-5500 ile arasındakı eksıklerı neymıs o kadar para verıcem ona

merak ediyorum ben de
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.