Şimdi Ara

55 Tl lik Sınırısız tarife 360 TL fatura!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 55 Tl lik sınırsız tarifeye bir yakınımı geçirdim. 2 aydır 300 TL ve 360 fatura geldi. Allah benim belamı versinki böyle bir hata yaptım. Lanet olsun böyle şirkete. Ayrıca İletişim merkezine gittim. 8 gün içinde 750 dakikayı bitirmişsiniz, size uyarı mesajı gelmiş diyor. Ama akrabam gelmedi öyle bir mesaj. Ve ben o kadar konuşmadım diyor. Ayrıntıyıda göremiyoruz.

Biz yandık siz yanmayın. Bu durumda ne yapılabilir? 3 defa itiraz ettik iletişim merkezinden. Hiç bir sonuç çıkmadı. Allah 7 sülalesinden çıkarsın o aldıkları paraları....

• Bazen bnde de oluyor otomatik ödeme talimatı var yeniden düşüyorlar 3-4 ay fatura ödemiyorum. Kısaca 4 aylık faturamı tek seferde çekiyor.
  • Detaylara interet üzerineden bakabilirsiniz..

Ayrıca madem vodfone kullanacaksınız..

VODAFONE LİMİTSİZ
    SABİT HAT LİMİTSİZ
    DİĞER GSM 2000 DK
    HER YÖNE SMS 2000
    İNTERNET 2GB

Taahhütle..
    67 tl..

Diğer operatör çoksa bence 12 tl için riske girmeye ne gerek var..

Arkadaşınız tarife değiştirsin..

Muhtemelen konuşmuştur..
  • Volkanin dedigi gibi operatorun kabahati oldugunu dusunuyorum muhtemelen konusmustur akrabaniz detaylara online self servisten bakabilirsiniz.
  • Bende arkadaşların dediğine katılıyorum operatörün burda bir suçu olduğunu düşünmüyorum akrabanız büyük ihtimal konuşmuştur.Vodafonenun sitesine girip ordan online self servisten bakabilirsiniz.Şifreniz yok ise büyük harf ile S yazıp 7048 yollayın şifre alın ve boşuna itiraz etmeyin malesef ödemek zorundasınız o tutarı size tavsiyem daha üst bir konuşma paketine geçmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeoBurak -- 11 Mart 2012; 14:59:40 >
  • Cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Biraz önce attığım maile döndüler. Bir bayan aradı ve 1500 dakika konuşulmuş dedi. Ocak ve şubat ayında 750 şer dakika fazla konuşulmuş. Bu nedenle 360 ve 310 TL gelmiş. Ayrıntı isteyeceğiz şimdi akalım gerçekten o kadar konuşulmuş mu?

Ayrıca 750 dakika dolunca mesaj atılmış. Ancak arkadaş gelmedi mesaj diyor. Bu kadar çok konuşacağını bilseydik 1500 dakika yapardık. Şu ayrıntı gelsin bir bakalım, herşey o zaman belli olur.
  • asagidaki linkten görusme detaylarina bakabilirsiniz.
    https://www.vodafone.com.tr/MyVodafone/myvodafone.php?pageId=Fatura-Guncel
  • Bu telsim döneminden gelen Vodafone a bir türlü ısınamadım. Eskiden telsim deyken konuşurduk kontör düşmezdi. Bir kaç gün sonra bir bakardık toptan almış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Detaylara interet üzerineden bakabilirsiniz..

Ayrıca madem vodfone kullanacaksınız..

VODAFONE LİMİTSİZ
    SABİT HAT LİMİTSİZ
    DİĞER GSM 2000 DK
    HER YÖNE SMS 2000
    İNTERNET 2GB

Taahhütle..
    67 tl..

Diğer operatör çoksa bence 12 tl için riske girmeye ne gerek var..

Arkadaşınız tarife değiştirsin..

Muhtemelen konuşmuştur..

Volkan hangi tarife bu, güzelmiş. Bireysel değil mi bu?
  • Evet bireysel emin..

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Red-Sozunuze-Indirim-Kampanyasi.php

Red Mininin Taahhütlü Hali..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.