Şimdi Ara

55 KİLO VERDİM (Kilo serüveni bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
6
Favori
5.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorularınız var ise konu içerisinde cevaplayabilirim, özelden çok kişiyle konuştum ama konu içerisinde cevaplamak herkes için daha faydalı olacaktır.

Güncel: 69

Konunun amacı, fazla kilolarınız var ve bunlardan şikayetçi iseniz sizleri kilo vermeye teşvik etmek.

Merhaba arkadaşlar mobilden nasıl kilo verdiğimi, hikayemi yazıp editleyeceğim.

10 Şubat 2016 gecesi ailemle dizi izlerken yine abur cuburları götürüyorduk. Bölüm arası mola verdik o sırada birden rahatsızlandığımı hissettim midemden. Böyle bir şişkinlik derken ya evde tartı vardı ulan bir çıkayım şuna acaba kaç oldum dedim, bir de gördüm ki 124 yazıyor... Yuh! Dedim bu böyle yürümez hatta o böyle eski tartılardandı böyle 130 gözüküyor sonra 1 rakamını görüyordum. Az daha yesem tartıya tur bindirecektim sonra kararımı verdim, benden bu kadar. Ardından tuzu şekeri ekmeği abur cuburu aklıma ne geldiyse zararlı her şeyi bıraktım. 4 ay otla sebzeyle biraz da bilinçsizce beslenerek yaşadım. Arkadaşlar dürümleri avuçlarken ben otla beslendim. Bu da benim mutsuz biri haline getirdi. Dedim ot yemek zorunda değilim. Protein ağırlıklı beslensem de olur diye düşündüm. O sırada Antalya'ya geldim koşulara başladım yürümeye başladım derken ızgara tavuk şiş, yağsız ton balığı sebze yemekleri vesaire ile beslendim. Bu durumu istikrarlı bir şekilde yaptım ve sonuç bu. Vermem gereken daha kilolar var buraya aldığım her kağıdı fotoğraf çekip koyacağım hedef 75.

Başlangıç 124 kg 10 Şubat 2016
    84 kg 8 Aralık 2016

74 kg 13 Ocak 2019
    72 kg 8 Şubat 2019
    70 kg 6 Mart 2019
    Güncel 69 kg 26 Mayıs 2019

55 KİLO VERDİM (Kilo serüveni bitti)55 KİLO VERDİM (Kilo serüveni bitti)
    55 KİLO VERDİM (Kilo serüveni bitti)55 KİLO VERDİM (Kilo serüveni bitti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 26 Mayıs 2019; 15:28:27 >

• No before after ss no trust

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

No before after ss no trust

Onu da atarız dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sodasisesineoturanadam

3 ayda 31.5 verdim ama sağlıksız

Her şey sağlığınız için. Ben kendimi kısa sürede çok vereceğim diye zorlamadım ama insan bunu çok istiyor bu işe başlayınca kendiliğinden gitti.

edit: nick okumak lazımmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 26 Ağustos 2016; 19:06:10 >
  • 1 Ayda 5 kilo vermiş oluyorsun. Sağlıklı bir şekilde vermişsin. Bu kadar kilo alabildiğine göre senin de metabolizma benimki gibi. İdeal kilona ulaştıktan sonra rejimi, sporu bırakma yeniden alırsın haberin olsun. Spor dediğim günlük 30 dakika - 1 saatlik yürüyüş bile olabilir.
  • Bende bu ay 6 kilo verdim 134.5tan 128.5 oldum. Bayramdan sonra devam hedef 100 kilo sonra yüzmeyede yazılmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaraxxus

quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

No before after ss no trust

Onu da atarız dostum

Hala mi tipsizsin dostum

• Tipsizim diye ortalıkta dolaşmadım hiç hala da öyle. Hatta kimse böyle dolaşmamalıdır. Tabi kilonun yüzümden farkedildiğini düşünüyorum.

• quote:

Tipsizim diye ortalıkta dolaşmadım hiç hala da öyle. Hatta kimse böyle dolaşmamalıdır. Tabi kilonun yüzümden farkedildiğini düşünüyorum.

Yok onu sormadim hocam, hala mi tipsizsin?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeaLonG

1 Ayda 5 kilo vermiş oluyorsun. Sağlıklı bir şekilde vermişsin. Bu kadar kilo alabildiğine göre senin de metabolizma benimki gibi. İdeal kilona ulaştıktan sonra rejimi, sporu bırakma yeniden alırsın haberin olsun. Spor dediğim günlük 30 dakika - 1 saatlik yürüyüş bile olabilir.

Her yere yürüyorum. Bu alışkanlık haline geldi. İdeal kilomda bile bundan vazgeçmem sanırım. Teşekkür ederim yorumun için.
  • Nasıl verdiğini açıklada bizde verelim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple Incorporated

quote:

Tipsizim diye ortalıkta dolaşmadım hiç hala da öyle. Hatta kimse böyle dolaşmamalıdır. Tabi kilonun yüzümden farkedildiğini düşünüyorum.

Yok onu sormadim hocam, hala mi tipsizsin?

Diyorum ya bu benim kullandığım bir ölçüt değil

@Kedici_Playboy
    Editleyeceğim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Bende bu ay 6 kilo verdim 134.5tan 128.5 oldum. Bayramdan sonra devam hedef 100 kilo sonra yüzmeyede yazılmayı düşünüyorum.

Bayramdan öncesi, sonrası olmasın her zaman yaptıklarınıza dikkat edin.
  • Jaraxxus kullanıcısına yanıt
    Memlekete gidicemde hocam ondan dolayı bide tam salçadır eriştedir onların mevsimi memlekette baya kalacağız yoksa bende devam ederdim. Yediğine içtiğime dikkat konusunda dediyseniz o Allahın emri artık.

• Tebrik ederim muhtesem ben de bi okadar verip ustune spor yapicam

• Sarkma olucak

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Dostum niye öyle dedim biliyor musun. Bende memlekete gideceğim zaman kilo verme muhabbetini çok erteledim. Hani dedim ki annem güzel güzel yemekler yapar nasıl yemeyim gelince başlarım diye düşündüm. Nasıl olduysa bu başlama bir türlü olmadı. Bir de bu süre oldukça uzun bir zamanı kapsıyor mesela diyetteyken memlekete gitmeye korkuyordum. Çünkü ne zaman gitsem kilo alıyordum. Ama gittiğimde de yemedim abi ne kaybederim dedim. Bunu anneme anlattım artık hayatımı etkiliyor dedim ve artık ona göre yemek yemeye başladık. Şuan ki pişmanlığım ise daha önce başlamamış olmam.

• Hocam sakin bozmayin .ben 2013 te 125 tim 90 oldum 2014te bozdum şuan 150 kiloyum . Yani gözümde almıyor tekrardan diyete baslamayi .

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesalaksacmasorularbunlar

Sarkma olucak
    quote:

Orijinalden alynty: Nesalaksacmasorularbunlar

Sarkma olucak

Kilolarımın çoğunun vücudumun sadece belirli bir bölgesinde toplanmady?yndan olsa gerek, sarkma olmady ama çatlamalar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 26 Ağustos 2016; 18:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Hocam sakin bozmayin .ben 2013 te 125 tim 90 oldum 2014te bozdum şuan 150 kiloyum . Yani gözümde almıyor tekrardan diyete baslamayi .

İşte bundan çok korkuyorum... Çünkü bende yaşadım ne zaman bıraksam hep daha fazlasını aldım.

@furkanta_resmi
    Teşekkür ederim. Size tavsiyem sporu her zaman yapmanızdır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.