Şimdi Ara

55 bin TL civarı - 0 km - Otomatik - HB - Full - Araba tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En fazla 55 bin TL'ye kadar hatchback, full donanımlı, sıfır, otomatik vites araba tavsiyesi verebilir misiniz?
    Bu kadar parayı veriyorken üst segment bir araba olsun istiyorum.
    Aklımda Ford Focus ve Opel Astra vardı ama fiyatları benim bütçemi bir tık aşıyor.
    Sizin tavsiyeniz nedir?

*Bu arada yakıt olarak dizel ya da benzinde-tüp düşünüyorum, az yakması benim için çok önemli.

Şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim.

• Seat Ibıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 25 Haziran 2015; 23:19:59 >
  • Bütçeni bi tık zorla Focus şirinle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 tsi octavia vardı ama oda uçtu fiyat olarak, leonada bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dsgli araç almayında aman diyim.
    Focusa zorlayın olmazsa segment düşünürün

• Renault Megane 1.6 Touch Plus CVT bu araç C sınıfı sizin istediğiniz gibi full değil ama ona yakın donanım sahip.Kalite olarak efsane bir araç değil ama bence yeterli.Bu araç çok yakan araçlardan biri yine bir tanıdığımız da var 9-10 litrelerin altına inemiyor.
    LPG uyumu da çok iyi değilmiş.Sahibi ile konuştuğumuz da neden LPG taktırmıyorsun diye uyum var ama güvendiğim bir tanıdığımız önermedi dedi.

Renault Clio 1.2 Turbo Icon EDC Bu araç nispeten daha az yakıp daha çok kaçan bir araç.Kalite olarak Meganedan düşük bir araç ben alır mıyım 55.000 TL param olsa? Almam ama sizin istekleriniz uyuyor.

Skoda Fabia 1.2 TSI Style DSG Az yakıyor rakiplerine göre.Donanımı,kalitesi sınıf seviyesinde ben olsam düşünürüm.Ama araç yanında DSG'yi de düşünürüm.

Citroen C3 1.2 VTi Cool ETG Bu performanssız.Kalitesi sınıfına uygun.Fiyatı da sınıfına göre uygun sayılır ama eski kasa bir araç onu unutmamak lazım.Yakıt yönünden verileri çok iyi.Bir de bunun kardeşi 208 düşünülebilir.Onunda aynı motor seçeneğinden Allure donanım yani full olarak alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Bütçeni bi tık zorla Focus şirinle

76 bin fiyat şirinledi bayi. Powershift Titan olanına. Daha alt donanım alacağıma da otobüse binerim aynı şey
  • ayni sekilde anneme arac bakiyoruz ama yok yok yani. En uygun seat leon gibi gozukuyor baktigimda. liste fiyati 60.000 bi miktar da indirim olsa belki 58-59 a alinir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden 30bindi sifir araba tavsiyeleri 55e avuc yaliyoruz. 60bine kadar bende bakıyorum hic sifir bakmadim ama ikinci el alabilirim o da subatta falan yazın ve bayram arasi alınmıyor ikinci el fiyatlar tavan

• Forumda en çok bu fiyat aralığında Leon öneriliyordu ancak onunda fiyatı yükseldi.Şu an bütçenize en uygun seçenekler B sınıfı araçlar gibi görünüyor.Ancak bütçeyi biraz arttırabilirseniz C sınıfı bir çok araç var.

• Yenj kasanın çıkmasını sorun etmiyorsanız astra 1.4 turbo enjoy active otomatik liste fiyatı 57 bin küsür bir üst donanım sport ise 60 küsür binlerde bir inceleyin derim

• 308 e bak

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yazılan tüm modelleri inceliyorum bugün bide Opel' e gittim görüştüm.

1.4 Benzin Enjoy Paket Otomatik Vites HatchBack Astra için 58 bin dediler, benim 2006 model 1.6 Benzin Elegance Paket Otomatik Vites HatchBack Astra'yı da 27 Bin saydılar.
    Şuan Opel için alabileceğim en iyi seçenek bu gibi gözüküyor, yarın da Ford' a gitmeye çalışıcam, Focus için görüşücem, bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karavol -- 27 Haziran 2015; 17:59:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.