Şimdi Ara

55-60 Bin Tl Hatchback Tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm Arkadaşlar İSTANBUL da ikamet ediyorum Kaç zamandan beri Sahibinden olsun Arabam olsun sitelerden Araç bakıyorum Beğendiğim modeller Volkswagen Polo-Golf 5 2005 ve sonrası - Fiat Punto - Alternatif Panda olabilir - Nissan Almera 2006-2007 - Peugeot 206 - 206+ -207 -307 - Citroen C1 yada C4 - Seat Leon - İbiza da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peters -- 6 Eylül 2020; 21:40:38 >

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Ben istanbulda olduğumu Belirtmemiştim pardon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peters

Teşekkür ederim Ben istanbulda olduğumu Belirtmemiştim pardon.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2013-corsa-essentia-852787647/detay
    Araç komple boyalı ve tavanı bile değişmiş airbagları yerinde mi muamma 2. Bir kaza anında içerisinden sağlam çıkacağınızın garantisi yok araç önerirken dikkat edin lütfen insanlar bu araçların içerisinde kendinin ailesinin çocuğunun canını taşıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en araba gibi araba olanları golf ve almera. bütçeye golf temiz bulunmaz. almera kullandım 2 yıl kemikli ve sağlamdır. araştırın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim milletimiz araba kulanmayı bilmiyor. Satılan arabaların alayı komple boyalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamyonlarkavuntaşır kullanıcısına yanıt
    Bu oto pazarlarını dolaşan bir abi var Ona sonrdum uzun vadede Bineceksen Almera demişti Bu ikinci tavsiye oldu. Evet Golf Ve polo 2005 ve sonrası için temizi zor.
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Evet Boyasız araba malesef yok Bu için değil 80-90 bin tl ye satılan araba da bile tramer kaydı var En azından Şase Polyelerde Direklerde oynama işlem olmasın Boyalıysa da kaliteli boyalı olsun.
    Hocam Corsalar da bütçeyi aşıyor Hemde Değişeni var lokal boyalı 11000 tramer var.
  • kaanozdemir46 kullanıcısına yanıt
    Aynen Ben de araştıra araştıra kafamda bir şeyler oluşturdum Tavan şaseler direkler işlemsiz olsun km si fazla olmasın başımız ağrımasın sonuçta para kolay kazanamıyorum bütçem belli Gidip te pert arabaya binecek halimiz yok.
  • peters kullanıcısına yanıt
    Doğrudur yüzeysel işlemler pek umursanacak şeyler değil ağır bir kasası olmadığı sürece arabanın kapısı orijinal bir şekilde değişse ne olacak değişmese ne olacak saç sonuçta tabi fiyatı da o oranda düşük olmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Aynen Ben de araştıra araştıra kafamda bir şeyler oluşturdum Tavan şaseler direkler işlemsiz olsun km si fazla olmasın başımız ağrımasın sonuçta para kolay kazanamıyorum bütçem belli Gidip te pert arabaya binecek halimiz yok.
    sorunsuz ikinci el yoktur
    sorunsuz sıfır vardır
    sıfır araba alın siz
    Bu bütçeye sıfır araba mı var. Sıfır alacak olsam burada ne işim var.
  • quote:

Bu bütçeye sıfır araba mı var. Sıfır alacak olsam burada ne işim var.
    öyleyse armutun sapı üzümün çöpü demeyeceksin
    yoksa heç bulaşma bu işe
  • 307 bakın derim. Ama 307 1.4 benzinli ve 1.4 dizel 307 lerden uzak durun.2003 sonrası olsun ve sonradan takılma elektronik hiçbir sistem olmasın (double ekran falan). Poloda alınabilir.
  • drknl35 kullanıcısına yanıt
    1.4 lerden neden uzak duralım hangi motor seçeneğine bakmalıyım?
  • quote:

1.4 lerden neden uzak duralım hangi motor seçeneğine bakmalıyım?
    Çok verimsiz ve uzun ömürlü olmayan motorlar. 1.6 lar hem uzun ömürlü hemde çok yakmayan motorlar. Performans olarakta ortalamanın bir tık üstü olurlar. Ben 1.6 atmosferik veya 1.6 dizel öneririm.
  • drknl35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Onlara bakarım bir de 1.5 Gibi ara motorlardan uzak durun Ustalar Sevmez diyen var.
  • quote:

Teşekkürler Onlara bakarım bir de 1.5 Gibi ara motorlardan uzak durun Ustalar Sevmez diyen var.
    Onlar çok doğru değil. Hatta ara motorlar şuanda daha çok satılıyor dikkat ederseniz. Ara motorlar sıkıntılı olsa bu kadar firma geçmezdi. Örneğin Fiat 1.3 Multijet, Renault 1.3 TCe 1.5 Dci, Peugeot Citroen Opel 1.5 BlueHDİ,Vw 1.5 TSI. Hepsi tutulan motorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.