Şimdi Ara

530'lu bir numara aradı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Az önce 530'lu bir numara aradı, açtım telefonu hiç konuşmadı ve kapattı, Bir takım sesler duydum makinelerin çalışması gibi vsvs.
    Neyse geri arıyorum sürekli meşgul çalıyor,Kafaya takıp dakikada bir aradım açtı telefonu, telefon açıldığında terkar arama sesi duyuyorum dıııııııt sonra yine ses yok 9-10 saniye sonra da kapanıyor. Bir kaç kere böyle yaptım aynı açılıyor ancak ortada konuşan yok.

Telefonun kime ait olduğunu sorgulamaya çalıştım ancak kimliği gizlenmiş. İnternette numarayı aradım her hangi bir kayıt yok, Her hangi bir yerden telefon da benklemiyorum acaba nedir.

Yapım gereği bu tarz olaylardan rahatsızlık duyuyorum çoğu zaman yabancı telefonları açmam bile :) Bakalım kokusu çıkar yakında...

• Allah yardimcin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilaldem12 kullanıcısına yanıt
    :D Nasıl bi derde düştüm böyle :D
  • Aman be aramayız bir daha, hâl hatır soralım dedik malum avea hat kesildi kapattım ben de, ayıp be kardeşim insalık ölmüş!
  • Nihilum kullanıcısına yanıt
    Pomocus2 aradın madem niye konuşmuyon be kardeşim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrd3mr

Pomocus2 aradın madem niye konuşmuyon be kardeşim :D

Kardeş yanlış çevirmişim numarayı cidden kusra bakma, arkadaşı arıyordum baktım birisi çıktı bir şey diyemedim kapadım.
  • Nihilum kullanıcısına yanıt
    Güldürdün :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aç bişey konuşcaz diye mesaj at
  • Mesaj attım cevap yazmıyo :D
    Büyük ihtimalle şirket telefonu ama sinir oldum ya :S
  • Aslında her seferinde ya 9-10 saniyelerde kapanıyor, Ve her aradığımda çıkan sesler aynı, % 90 şirket telefonu acaba ne pazarlıcaklar yine :D
  • Onu gizli numaradan ara ve hızlı hızlı derin nefes alıp ver. Ona sapıklık nasıl olur göster
  • 3 harfliler olmasın
  • Onu ara ve baştan çıkarıcı seslerle onu etki altına al.. Bunu yapabilirsin :D :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.