Şimdi Ara

5210G Ye Airos Yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.youtube.com/watch?v=fpKYM292TLI

• quote:

Orijinalden alıntı: cengooo

İşte aşağıdaki linkde

http://www.youtube.com/watch?v=fpKYM292TLI

Bunu başka sitede gördüm acaba wa7210 içinde böyle bir ihtimal var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onu bilmiyorum büyük ihtimalle yok program 5210g için yazılmış 7210 daha yeni model çıkar heralde bende bugün yükledim gerçi kendi yazılımıylada problemsiz kullanıyordum yinede yükledim.
  • quote:

onu bilmiyorum büyük ihtimalle yok program 5210g için yazılmış 7210 daha yeni model çıkar heralde bende bugün yükledim gerçi kendi yazılımıylada problemsiz kullanıyordum yinede yükledim.

Brick falan olmadi dogrumu?

• quote:

onu bilmiyorum büyük ihtimalle yok program 5210g için yazılmış 7210 daha yeni model çıkar heralde bende bugün yükledim gerçi kendi yazılımıylada problemsiz kullanıyordum yinede yükledim.

Hızları ne alemde herhangi bir artış vs var mı?

• Hocam arios ne işe yarıyor? Faydası varsa bende yapayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • airos ubnt cihazların kullandığı yazılım ben dün yaptım bütün gün güzel çalıştı bugün sıkıntı yaşamaya başladım şu anda internete çıkmama problemi var bakalım eski yazılımına dönebilecekmiyim.
  • sorunu hallettim şimdi gayet güzel çalışıyor telefonun wifisini açıyorum 1 sn de bağlanıyor orjinal yazılımıyla 5-6 sn yede bağanıyordu şu anda stabil çalışıyor sorun Data Rate, Mbps 54 mbps seçince bağlantı kuramıyo bazende zorla bağlanıyor Data Rate, Mbps autoda bırakınca problem yapmıyor.
  • quote:

sorunu hallettim şimdi gayet güzel çalışıyor telefonun wifisini açıyorum 1 sn de bağlanıyor orjinal yazılımıyla 5-6 sn yede bağanıyordu şu anda stabil çalışıyor sorun Data Rate, Mbps 54 mbps seçince bağlantı kuramıyo bazende zorla bağlanıyor Data Rate, Mbps autoda bırakınca problem yapmıyor.

Arayuzden bir kac ss atma sansi varm?

• ekran görüntüleri
     5210G Ye Airos Yükleme 5210G Ye Airos Yükleme 5210G Ye Airos Yükleme 5210G Ye Airos Yükleme

• quote:

ekran görüntüleri
     5210G Ye Airos Yükleme 5210G Ye Airos Yükleme 5210G Ye Airos Yükleme 5210G Ye Airos Yükleme

Tesekkurler

• cengooo C kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.3 2.7 ghz frekans aralığı açılıyor mu tools kısmında airview var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.