Şimdi Ara

520lt+ buzdolabı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , uzun yıllar kullanabileceğimiz 520lt ve üstü buzdolabı araştırıyorum , tavsiyeleriniz neler ?
    Bütçe kısıtlı 3500₺

• takip
  • Ben de yeni dolap aldım ~500 lt, daha teslim edilmedi.

Daha aklımda modeller tazeyken şimdi baktım. O fiyata 520 lt, Arçelik ve Vestel'den başka alternatif yok. 514 lt Profilo var bir tek. Arçelik grubunda Altus, Beko, Grundig. Vestel grubunda Finlux, Regal, SEG, Vestfrost.

Regal 5401-E Buzdolabı bana en yakını geldi. Yazlığa Arçelik versiyonunu almıştık, çekmeceler, yapı güzel, dondurucu da fena değil ama soğutmuyor. Buzdolabında "uzun yıllar" diye bir şey eskide kaldı bence. Servis gelip kurulum yapınca 24 saat kapağı açmadan çalıştırılsın isteyecek. İçine termometre koyup 3-4°C görebilirsem mutlu olacağım.

Sharp, Hitachi, Toshiba, Panasonic, GE, Amana, Maytag... eski çeşit ve rekabet yok. AEG bile yok. Sadece Sharp, Hitachi ve Maytag'den biri iki büyük model var.
  • vestfrost gordum indirimde 2850tl 520lt. ilerde birakirmi bilemiyorum. elektronik termostat var. aynisinin vestel modelinde mekanik termostat koymuslar daha pahali hemde. hangisi iyidirki?
  • Verfrost hiç güven verici durmuyor
  • Arçelik 4263EY Statik 550lt 3690₺
    Arçelik 574561EB Nofrost 560lt 5130₺
    Bosch Kgn56uw30n Nofrost 559lt 5340₺
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.