Şimdi Ara

512 mb/ i-river T30 - creative zen nano hangisini alsam?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VatraS (3 mesaj) Trigresive (1 mesaj) Hakanizm (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    84 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu iki mp3 playerında fiyatı aynı radyoları yok ki benim için önemli diil. Benim için en önemli şey ses çıkışı.
    Yani örneğin otobüste giderken otobüsün sesini duymamam lazım ses yüksek ve kaliteli olmalı. Bizzat gören dinleyen arkadaşlar acaba bu iki playerdan hangisini tercih etmeliyim. Genelde metal müzik dinliycem ses çıkışı olarak hangisi daha uygundur. Ayrıca pil ömrü, boyut falan gibi özelliklerde de karşılaştırabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Konuyla alakası yok ama inceleme yaparken aşşağıdaki resmi gördüm ve bir anlam çıkartamadım acaba bu nedemek oluyo ?

|
    |

• Binbaşı
    1332 Mesaj
    Hiçbirisini kullanmadım. Muzio dahil...

Ama ben olsam o ikisi yerine Muzio JM-1000 alırdım. Fiyatı pahalı dersen Muzio JM-300 ün özellikleri ve de okuduğum yorumlar baya iyi gibi..
    |
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Muzio fena diil galiba ama hem 512 modelleri daha pahalı hem de sanıyorum dahili pil ve bu benim için bir eksi. yinede cevap için teşekkürler. Diğer arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    943 Mesaj
    hiç düşünme iriver al.ses kalitesi en sağlam marka. gerçi cowon'un iaudio ürünleri daha kaliteliymiş ses konusunda, ama o daha ülkemizde satılmıyor maalesef.
    |
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    iriverın ses kalitesinin genelde iyi olduğunu biliyorum ama T30 modelini kullanan yokmu acep..?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.