Çavuş
23 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ekran kartının fanı yaklaşık 1 aydır soğutucu koruma sistemine sürtüyo ve acaip ses çıkartıyor. Artık dayanılmaz halde ve değiştirmek istiyorum ama naı bi fan taksam kararsızım. Kartı görenler bilir büyük ve iki tarafında bulunan bakır bi soğutucusu var ve alt tarafında bir fan var. Acaba sadece fanımı değiştirmek gerekiyo(tabi buna uygun bi fan bulunabilir veya uydurulabilirmi?) yada komple bakırınıda çıkartıp başka bi soğutucumu takmak gerekir. Eğer böyleyse soğutucu önerilerinizi payaşırsanız sevinirim. Tabi fiyatıda önemli benim için sonuçta eski sayılabilecek bi kart ve ben 20-30 ytlden fazla bişe vermek istemiyorum.
genelde söylenenlerin aksine kurulumda hiçbir problem yaşamadım fakat oyuna girmeye çalıştıımda flopyden bi ses geliyo ve ekran simsiyah öyle kalıyo ne ctrl alt del ne başka bişe işemiyo restart atmak zorunda kalıyorum. bu problemi yaşayan veya çözümünü bilen bi arkadaş yardım ederse sevinirim.
acaba gelecek expansion packte(burning crusade) ilk oyunun orj. cdkeyi kesin gerekecekmi yoksa sadece burnig crusade in cdkeyiyle account açılabilecekmi?(muhtemelen gerekir ama emin olmak istiyorum). çünkü şuan 10 günlük denemesini oynuyorum ve 5 gün sonra oyunu oyunu alıp ya uzatıcam yada cevaba göre expansionı bekleyip sadece onu alıcam. beni bu konuda kesin bilgilerle aydınlatırsanız sevinirim.
oyunun clientını xfire programından indirdim. normal kurup patchi yaptıktan sonra silroad.exe nin olmadığına dair bi hata veriyo. silkroad klasçrünün

içinde silkroad.exe ye tıkladığımda windows bu nesneye ulaşamıyo, korumalı olabilir tarzı bi mesaj veriyo ve açılmıyo. Böyle bişey başına gelmiş veya

bilen biri varsa bana yardım ederse çok sevinirim. orjinal sitesinden indirsem bişey farkedermi acaba. Ayrıca oyunu iki kere sildim yükledim hep aynı şey
Bu iki mp3 playerında fiyatı aynı radyoları yok ki benim için önemli diil. Benim için en önemli şey ses çıkışı.
Yani örneğin otobüste giderken otobüsün sesini duymamam lazım ses yüksek ve kaliteli olmalı. Bizzat gören dinleyen arkadaşlar acaba bu iki playerdan hangisini tercih etmeliyim. Genelde metal müzik dinliycem ses çıkışı olarak hangisi daha uygundur. Ayrıca pil ömrü, boyut falan gibi özelliklerde de karşılaştırabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Konuyla alakası yok ama inceleme yaparken aşşağıdaki resmi gördüm ve bir anlam çıkartamadım acaba bu nedemek oluyo ?

elimde orjinal world of warcraft var şuan bedava oynamak istiyorum 1.5.0 yüklemem lazım ama oyunu kurduğumda 1.0.0 diil de 1.1.2 olduğunu gördüm acaba bu v. den 1.5.0 e yükseltme diye bişey varmı eğer varsa link verirseniz sevinirim. Winmpq programını denedim ama dediğim gibi oyunun kendisi 1.1.2 teşekkürler..
yani türkçe meali Hacking(çeviremedim) suç değildir. peki nedir?? geçen gün bi kanalda izledim tüm dünyadan hackerlar toplanmış bide bu başlıktaki sloganları var. ben haberin sonuna yetişebildim ve gerçekten hiçbir anlam veremedim bu söylemlerine. yani nasıl suç değildir, birinin kredi kartı şifresini ele geçirmek, emek verilmiş bi siteyi hacklemek, bi insanın bilgisayarına girip bilgilerinin çalmak suç değilse suç nedir acaba?? yani bu adamlar zenginlerin kredi kartlarını hackleyip fakirlere mi yardım ediyolar? ben haberi izleyemedim izleyenler varsa onların bunu nasıl söyleyebildiğini bana açıklarsa sevinirim. ayrıca bu konudaki görüşlerinizide merak ediyorum.
Bi gamepad alıcam aslında Snopy alcaktım ama bizim ordaki bi yerde snopy yok onun yerine bu Speedlink var fiyatları hemen hemen aynı. eğer kullandıysanız bana yorumlarınızı yazabilirseniz sevinirim. şimdi 2 günde bozulacak şeye 20 ytl para vermeyelim.
Hakkında
Forum İmzası:
ASUS A8V - AMD64 3000+ - 1 gb RAM - PHILIPS 107p5 - SAMSUNG 120 gb
LEADTEK nVidia a400TDH 6800 - FEEL HURRICANE KASA
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 95
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.782 (Bu ay: 34)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.