Şimdi Ara

51 10 u unutmayalım ne günlerdi ama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: brules

Aynen hocam ben de ilk olarak gh337 sonrasinda 688 sonrasinda da 5110, lisedeydim o yillarda yilan oynatmam icin yalvaran arkadaslar vardi hey gidi gunler hey. Melodim de kick idi, di tıkı dı tıkı dıt dıt gibi bir sesi vardi

quote:

Orjinalden alıntı: Storm Bringer

Ben 5110 dan önce ericcson gh337 kullanıyordum.
    Cihaz hala duruyor bende.

gh337 mesaj göndermezdi....Evet gödermezdi...Sadece alırdı.
    Turkcell mesaj gönderince,heyecenla bakardım.

Bir ara 3310 um olmuştu.Sesli arama özelliğini bulmuştum.O kadar çok sevindim ki,hemen street fighter dan Ryu nun Soooryuken sesini kaydettim.Sonra ryu gibi soooryuken diye bağırınca arama yapıyordu..(tabi küçüktüm o zamanlar)

• Walla ben Ericsson T10'umu satıp almiştim 5110 ve o zamanlar çoook hoşuma gitmişti özelliklere de yılan oyunu ders sırasında şahane oluyordu
  • walla bizim okulda telefon yasaktı ve ben okula 5110 götürmüştüm cebimde ne akıllıyım değil mi?
    eee si mi yakalandık telefona el koydular bende babamı çağırdım babamda onlara el koydu telefonu geri aldı
  • benim de ilk telefonum panasonic gd90 dı. o dönemin tellerine göre çok küçüktü

ayrıca ekran ışgını da turuncu veya yeşil renge çevirebiliyoduk

51 10 u unutmayalım ne günlerdi ama
  • zaten yeşil değilmiydi ekranı oda güzel senın baban zengin miş demek
  • Ben halen kulanıyorum ve çok da memnunum. Halen çok temiz ve süper çalışıyor. Bu telefonu çok seviyorum
  • Bende duruyor siemens s10. ilk 5110lar çıktığında herkes elinde renk renk dolaşıyodu hasta olmuştum

Geçen gün siemens s10 ile nokia 6280 i kıyasladımda , bizim ev telefonundan daha büyük siemens s10
  • ya arkadaşım siz gercekten 5110 kullanıp aynı zamandada satabiliyormusunuz
  • bende 628 vardı kalın batarya olandan tuş takımının olduğu bölüm sarıydı ve okulda baya piyasam olmuştu heyy gidi ne günlerdi yaa şimdi n91 var bakan yok haa bir de tek satır ekranı vardı msj okumak yazmak tam bi işkenceydi..utanmasalar ekran koymicaklarmış
  • Hey gidi günler hey.Öğrencilik yıllarımdı ve aldığım burslardan zar zor biriktirdiğim parayla almıştım 5110 u.
    İlk cep telefonumdu ve tam 3 sene kullandım.Tabi üstüne onlarca model çıkmasına rağmen bi türlü değiştirememiştim.Özellikle 3210 a hasta olmuştum.Antensiz,şık tasarım ve ufaktı.Öğrenciliğin gözü batsın.Bi uzman tabip arkadaşın ''halen bu takozumu kullanıyorsun'' diyerek dalga geçtiği günü hiç unutmam.Çok zoruma gitmişti ve sonunda 2300 a terfi etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktor2005 -- 13 Ekim 2006; 21:35:11 >

• Herkeste 5110 olup da 3210'a terfi etmek istedikleri dönemde, bende de 6110 vardı. İlginçtir ki, ben de 3210 almak düşüncesine kapılmıştım. Bir telefoncuya girdim ve 3210 alıp 6110'umu da satmak istediğimi söyledim. Neyse ki, adamın elinde 3210 yokmuş ve bana dürüstçe fikrini söyledi: "Hiç 6110 gibi telefon verilip, 3210 alınır mı?"
  • neredeyse her yeni gün de bi telefon cıkıyor.

telefonunda bi son noktası olacak mı acaba?

olursa telefon yerine ne kullanabiliriz ki?
  • ah be ah neydio gunler be ozledım ya çaldırmıstım ama ben onu dersnede lise 2 deydm sonra sonyericsson t310 aldım kendi paramla gazeteden almıstım 5110 u
  • benim ilk telefonum 3110 du. hani şu tek tuş olayı sonrakiler ise sırasıyla;

işte benim telefon tarihçem

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.