Şimdi Ara

50cc SCOOTER FİKİRLEŞME PLATFORMU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
21
Favori
125.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam mondial loyal 50 aldım
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt

Hocam istanbuldaysan atla gel, bizim sitenin garajında Rks bitter ve kuba blueberry var, ikisine de bak, bin kafanı netleştir, 1,5 yıl capucino kullandım, o da güzeldir onda yan ışıklar ve kaporta plastik olduğundan boya silinmesi kronik hatalar, birde şase kaynak problemleri olanlar olduğunu duydum ama 2022 ve 2023 de durum nedir bilemem...

Ne yapacaksan kararını hızlıca ver ve al, fiyatlar eylülden beri bu seviyelerde özellikle bitter de net biliyorum ağustostan beri 35.000 seviyelerinde fiyatı, o nedenle zam gelmeden bir tanesini kap :)

• volkan_efe kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tek kişi için kullanımlık değil sele geniş motor büyük ve b sınıfı dolayı 50cc bakmak zorundayım hatta imkan olsada kapasitesi 80/100 Luk yaptırmak istiyorum ama hangi model karar veremedim
    Rks bitteride beyendim açıkçası hem selesi geniş hemde çok şık sıfır şuan 34 bin TL
    Yakınlarda bir yaşında 4 bin km de 25/27 bin TL arasında fiyata da buldum hangisini almak mantıklı olur yakıt arıza vs durumu bu bitterlerin nedir acaba
    Yuki majito ve magherita modellerinde çok tatlı duruyor ama nedir bunlar hangisine bakmali hepsi b33/35 civarında zaten
    Daha önce hiç motor almadım
    Araba bisiklet olduğu için motor konusunda bilgim yok
    Bu arada İstanbul da olsam hemen gelirdim Çanakkale de olduğum için buralardan bakayım diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 31 Mart 2023; 21:18:35 >
  • Bu motorlar için 4.000 km az değil, tanımadığın ve servis bakımlı olmayan motoru alma,

2. El de km de 2.000 km kadar olsun üstü ile ilgili ben olsam tanımadığım birinin se almazdım ( lütfen yanlış anlaşılmasın benim kişisel fikrim bu)

• Arkadaşlar daha çok yazın kullanılacak kask öneriniz ne olur? Yarım kask düşünüyorum ama sanırım çok tavsiye edimiyor. 50cc için f/p oranı yüksek, kafada çok kaba durmayan ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 4 Nisan 2023; 14:9:5 >
  • 50 CC motor önerisi alabilir miyim arkadaşlar?

Tipi Arora Freedom gibi olan modeller bir tık daha hoşuma gidiyor.

Ancak performans/kalite anlamında düşüncelerim değişebilir.

• Altai Tank 50 hakkında düşünceleriniz neler beyler ?

• Merhabalar , Motorum Motolüx Rossi rs50 sorunsuz kullandığım motorumun bi anda el marşı,farlar,sinyaller korna vs. hepsi bi anda mortingen oldu sorunu bulamadım akü zannettim akü aldım sıfır , akünün şarjı bitene kadar düzeldi fakat şarj bitince aynı sorunları yaşadım yardımcı olacak arkadaşlar varmdıır ? malesef motorsiklet tamircilerinden çok büyük kazıklar yedim artık götürmek istemiyorum.

• Motorunuz şarj etmiyor. Stator arizasi bu...

• Beyler bugün garajda bluebrry ile bitter i yan yana görünce baktım ki bitter yanında dev gibi duruyor. Bir foto çekeyim herkes görsün dedim...

Soru geliyor 2 kişilik motor soranlar oluyor, bu fotodan sanıyorum net anlarsınız..

50cc SCOOTER FİKİRLEŞME PLATFORMU

Bitter satılık, https://secure.sahibinden.com/cs/tloading?returnUrl=https%3A%2F%2Fwww.sahibinden.com%2Filan%2Fvasita-motosiklet-rks-enjeksiyonlu-sifir-pro-1093401129%2Fdetay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_efe -- 17 Nisan 2023; 0:56:2 >

• Arkadaşlar su 3 motor arasında kaldım ..rks bitter ,Arora capicuna ve Arora Verona arasında kaldım sizce hangisini almalıyım (arada 2 kişide binecegız )
  • umut5566 U kullanıcısına yanıt

Hocam sen alana kadar sıfırlarına 2-3 bin TL zam geldi :)

Başka sayfalarda da yazmıştın, orda da fikrimi söylemiştim burda da yazayım, ben Bitter ve Cappucino kullandım, kullanıyorum, ikisi de alınır, ikisinin arasındaki fark tamamen senin keyfin, ikisinin arasında senin benim çok fark bulacağımız bir donanım farkı yok, görsel olarak hangisi hoşuna gidiyor sa onu al, 2 si de 2 kişilik 125cc kasasına sahip

- Bitter daha cüsseli, koltuğu daha geniş, logolarını sök vespa, 2022 de çıktı, yeni bir model

- Cappucino, yan ve ön led ışıklandırmaları ile ayrı bir görsel güzellik, kaportası plastik bu nedenle solma ve ledlerde sönme oluyor.

- Arora Verona kullanmadım, duymadım.

• Cidden zammı geldi hocam 😞yandık ozaman en uygun nerden bulabılırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut5566 -- 27 Nisan 2023; 22:16:33 >
  • kymco like 50 nasıldır
  • Falcon New Soft 50 nasıl, yeşil rengi çok hoşuma gitti. 2023 ile dijital gösterge gelmiş. Onun dışında piyasaya yeni düşmüş bir motor daha var mondial verago 50. Sizce ne almalıyım. Falcon olan 80 cc dönüşümü oluyor. Mondial hakkında hiçbir bilgim yok. Tek kişi binecegim.
  • Merhabalar ben motor alacaktım 50cc lik istenilen ilk özellik sıkıntı çıkartmaması ne önerirsiniz acaba ? 30.000 kadar bütçem var
  • Arkadaşlar yazlıkta 3km git gel mesafe için alacağım. Şunlardan hangisini almalıyım:

RKS Azure Pro

Mondial Air Time

Mondial 50 Wing

Mondial 50 Turismo

• fensinn kullanıcısına yanıt

memnun musunuz acaba?

• Newwarrior N kullanıcısına yanıt
    Evet memnunum
  • Newwarrior N kullanıcısına yanıt

görsel olarak hangisi hoşuna gidiyorsa onu al, mondial çok fazla model değiştirir, parça sorunu daha fazla olur (diyorlar) RKS veya Kuba marka olarak daha öndedir.

mesafen 50-80cc için ideal mesafe, pişman olmazsın. listendeki modellerin hepsi çin kalitesinde bu nedenle görsel olarak hoşuna gideni, fiyat maliyet olarak sana en mantıklı geleni almanı öneriyorum.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.