Şimdi Ara

* 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) * (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
14
Favori
60.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: speedman

yok hocam 500T nin yolu ile istanbulpark çok ters kalıyorlar

püh be istanbul parka bakırköyden nasıl giderim peki biliyomusun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: coldmen

quote:

meydandan iett otobüs kaldırırsa etkinlik için (meslek lisesinin oradan) yada (kaymakamlıgın oradan binersin)

İett otobüs kaldırmazsa bakırköyden meydandan 85 e binersin cevizlibağda inersin oradan da 76 lara binip taksime geçersin taksimden otobüs kaldırır artık iett

deniz yoluyla gidilebilir etkinlik bi gelsin de

• quote:

quote:

quote:

meydandan iett otobüs kaldırırsa etkinlik için (meslek lisesinin oradan) yada (kaymakamlıgın oradan binersin)

İett otobüs kaldırmazsa bakırköyden meydandan 85 e binersin cevizlibağda inersin oradan da 76 lara binip taksime geçersin taksimden otobüs kaldırır artık iett

sitede 4 biletle gidilebilceği yazılıyor heralde var sağolasın arkadaşım

• quote:

quote:

quote:

quote:

sitede 4 biletle gidilebilceği yazılıyor heralde var sağolasın arkadaşım

bakırköy lisesinin tozunu az yutmadık hocam

• eskiden hezarfene kalkıyodu kadıköyden, taksimden, bi yerden daha

dönerken çile çekersin ama baştan söyleyeyim. otobüs bulmakta zorlanmazsında ayakta gitmek festival yorgunluğuyla hiç iyi olmuyor. ben iki kere gitmiştim. bi daha ya arabamla gidecem dedim dediğimden beri gidemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

eskiden hezarfene kalkıyodu kadıköyden, taksimden, bi yerden daha

dönerken çile çekersin ama baştan söyleyeyim. otobüs bulmakta zorlanmazsında ayakta gitmek festival yorgunluğuyla hiç iyi olmuyor. ben iki kere gitmiştim. bi daha ya arabamla gidecem dedim dediğimden beri gidemedim

gelirken arkın babası alcak galiba zaten gece çıkcaz prodigy konseri var
  • quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

eskiden hezarfene kalkıyodu kadıköyden, taksimden, bi yerden daha

dönüş kötü olur.2 yıldır cebite gidiyorum.giderken sorun olmuyor ama gelirken varya bi trafik,otobüs zaten tıklım tıklım off offf
  • Beyler fotoğrafları ben çekmedim :) tesadüfen internette buldum. Düşünsenize çeken kişi hiç üşenmemiş ve profesyonelce çekimler yapmış. Eğer bu kadar yakından ben çekmeye kalksaydım herhalde sapık deyip beni atarlardı aşağıya . . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Beyler fotoğrafları ben çekmedim :) tesadüfen internette buldum. Düşünsenize çeken kişi hiç üşenmemiş ve profesyonelce çekimler yapmış. Eğer bu kadar yakından ben çekmeye kalksaydım herhalde sapık deyip beni atarlardı aşağıya . . .

Resimlerin birinde 21A var. Ben de tam ona biniyorum ortadaki koltuklardan birinde sızıyorum
  • Yaw 522B ile karşıya geçiyorduk.. Malum köprü trafiği. Kafamı bi kaldırdım 500T yi gördüm.. Bakıyım bi anormallik varmı.. Arka sıralardan başladım tiplere bakmaya.. temiz,temiz,temiz en öne bi baktım , adamın biri Davulunu kucaklamış oturuyordu xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Yaw 522B ile karşıya geçiyorduk.. Malum köprü trafiği. Kafamı bi kaldırdım 500T yi gördüm.. Bakıyım bi anormallik varmı.. Arka sıralardan başladım tiplere bakmaya.. temiz,temiz,temiz en öne bi baktım , adamın biri Davulunu kucaklamış oturuyordu xD

Onlar daha birşeymi ilhancım :) Ben 500T'de kutu içerisinde tavuk ve civciv taşınırken görmüştüm . . .
  •  * 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) *
  • ğort
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3nK35

sizin 500t varsa bizimde izmirde 525 imiz var şöför altında ferrai var zannedi ogenelde

525 ye 500T'ye rakibimiz. Manyak şöförün biri halay çektirmiş otobüse videosu vardı arkadaşlarda Bide pencereden uçma efsanesi var ama onun ss'ini videosunu falan görmedim öyle bi efsane var.
  • 500 T 2009-2010 Kış sezonu anılarınızı bekliyoruz
  • 500T benim de çok ilgiim çekti. Bir defa askerliğimin ilk üç ayını 1994'te TUZLA PİYADE OKULUNDA yaptım ama otobüse hiç binmedim, Tuzla-Harem dolmuşlarına binerdim hep. İstanbul'da kaybolmaktan korktuğum ve en iyi bildiğim yerler Tuzla-Harem-Kadıköy-Karaköy (Akmar Pasajı, Doğubank İşhanı, vb.) (yok Zürafa Yokuşuna gitmek nasip olmadı...) ve otobüse geçen yıl bindim, gelmesi yarım saat sürdü, gideceğimiz yere varmak keza. Büyük şehirin imkanları, fırsatları, dertleri, sorunları ve herşeyi büyük oluyor!

İstanbul'u çok özlüyorum.
  • Bir de 500es'e binin. Oturcak yeri bırak ayakta duracak yer yok. Millet bavulları ile biniyor. Sanki şehirler arası otobüs.
  • Yeni taşındığımız yerdeki 399D'de felaketmiş. 40-45 dk. sürmese yok kesinlikle 500T'ye rakip olabilirdi ama yolu biraz kısa.

Bir de halk otobüsü olan bir arkadaşıma sordum, halk otobüsleri normalde 5-10 günde bir hat değiştiriyorlarmış, 500T'lilerle anlaşma yapmışlar 500T şöförleri hep 500T'yi kullanıyorlarmış diğerleri de 500T kullanamıyormuş.
  • Bazen bakıyorum arka tarafta yine birileri laf dalaşına başlamış,gözler sönük,uykunun verdiği mahmurluk palto yakalarının içine gömülen başlarla bırakıyor kendini derin bir uykuya.(şayet bu durumda biri varsa,ayakta başında beklemeyin,o koltuk son durağa kadar kabullenmiştir,sahibini:)) Arka 5 liye doğru yaklaşın orda genişce ayakta durun çünkü orada şansınız diğerlerine göre bir miktar fazladır..Ama her zaman için en çabuk boş kalan koltuklar arka orta sırasıdır..Ama orda durmak bazen zor oluyor ve yolcu bindikçe izde ufak ufak geriye doğru ilerliyorsunuz ve bir bakıyorsunuz biraz evvel başında 1 saaate yakın beklediğiniz koltuktaki kişi kalkıyor ve bir bakası oturuyor.Ve ona gıpta ile bakıyorsunuz :))..
    Ve daha neler neler..yazar olur,şair olur insan bu otobüste..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Yeni taşındığımız yerdeki 399D'de felaketmiş. 40-45 dk. sürmese yok kesinlikle 500T'ye rakip olabilirdi ama yolu biraz kısa.

Bir de halk otobüsü olan bir arkadaşıma sordum, halk otobüsleri normalde 5-10 günde bir hat değiştiriyorlarmış, 500T'lilerle anlaşma yapmışlar 500T şöförleri hep 500T'yi kullanıyorlarmış diğerleri de 500T kullanamıyormuş.
    yok yav onlarda da değişim oluyo sanırım 500t otobüsünde görmedim ama başka bir hattın akbil ekranında "500t" yazısını görmüştüm.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.