Şimdi Ara

5000 Tl'ye Notebook. Yazın alınacak .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar . Yazın 5000 Tl'ye Notebook alacağım alıca. Notebook tercih etmemin en önemli sebebi daha rahat yanımda taşıyabilmek . Genellikle oyun oynamak için istiyorum . O yüzden Macbook düşünmüyorum . Ayrıca beni uzun süre idare edebilmeli . Sizce Hangi Notebook'u tercih etmeliyim ?

Yardımlarınızı bekliyorum .. :)

• Yardım edebilecek yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disturbed

Ciddi soruyorum neden sınır 5000 TL.

http://forum.donanimhaber.com/m_60180852/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Bütçem bu kadar olduğu için . Tabiki gereksiz fazla ama benim en az 5 sene rahat kullanmam lazım bu Notebook'u . Şu an için Msi ve Monster arasında kaldım o başlıkta aradığımı tam olarak bulamadım ..
  • 5 sene ayni laptopu kullanmak hayal. mac olsa bi nebze derim ama pcler cok zor.

ayrica 5000 lira vermek afedersin ama salaklik. 2500 liraya simdi 2500 liraya da 2.5 sene sonra 1 tane daha alsan hem teknolojiyi takip etmis olursun hem de 1 tane chaza o kadar para baglamamis olursun.

ha para senin istersen cope at acikcasi umrumda degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

5 sene ayni laptopu kullanmak hayal. mac olsa bi nebze derim ama pcler cok zor.

ayrica 5000 lira vermek afedersin ama salaklik. 2500 liraya simdi 2500 liraya da 2.5 sene sonra 1 tane daha alsan hem teknolojiyi takip etmis olursun hem de 1 tane chaza o kadar para baglamamis olursun.

+1

Laptopa dünyanın en iyisi bile olsa 5000 TL verilmez. Teknoloji bu kadar çabuk ilerliyorken, bugün 5000 verdiğiniz laptop, 2 yıl sonra piyasa standartının çok altında kalabilir. Ben masaüstüne bile 5000'in çok olduğunu düşünüyorum. Arkadaşın da dediği gibi en fazla 2 küsür ver. O civardaki laptop seni 2 yıl rahat idare edecektir. Onun ömrü bittiğinde yenisine para harcarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Inv21

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

5 sene ayni laptopu kullanmak hayal. mac olsa bi nebze derim ama pcler cok zor.

+1

Laptopa dünyanın en iyisi bile olsa 5000 TL verilmez. Teknoloji bu kadar çabuk ilerliyorken, bugün 5000 verdiğiniz laptop, 2 yıl sonra piyasa standartının çok altında kalabilir. Ben masaüstüne bile 5000'in çok olduğunu düşünüyorum. Arkadaşın da dediği gibi en fazla 2 küsür ver. O civardaki laptop seni 2 yıl rahat idare edecektir. Onun ömrü bittiğinde yenisine para harcarsın.

Teşekkürler . Umurunuzda olmaması tabi ki çok doğal . O zaman kasa toplayacağım bilgilendirmeleriniz için teşekkürler ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.