Şimdi Ara

5000 Avans Tekno Para Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kampanya 1 Mart – 31 Mart 2015 tarihlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında 5000 Tekno Para, 12 ay taahhüt karşılığında avans olarak hediye edilecektir. Avans Tekno Para’ların son kullanım tarihi 15 Nisan 2015’tir. Bu tarihten sonra kullanılmayan avans Tekno Para’lar geçerliliğini yitirecektir. Hediye Tekno Para’lar mevcut Tekno Para’ların üzerine hemen eklenecektir. Hediye Tekno Para’lar, Tekno Para harcama işleminde öncelikli olarak harcanacaktır. 12 aydan önce herhangi bir sebeple taahhüt bozulduğu durumda, taahhüdün bozulduğu güne kadar harcanan Tekno Para tutarının, Tekno Para birim maliyet tutarı ile çarpımı sonucu çıkan tutar aboneden tek seferde alınır. Tekno Para birim maliyeti 0,006 TL’dir.

https://www.teknokumbara.com.tr/kampanya/13/

Arkadaşlar taahhüt olayına bir arkadaş açıklık getirebilir mi, 12 ay telefon kullanacağım diye mi taahhüt vereceğiz?

• Hocam zaten o paralari kullandiracak hediye vermiyorlar, hepsi bitmis oluyor.16 Nisan'da ancak yeni hediyeler cikar. O yuzden hic ugrasmayin bosverin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanacak bir hediye olsa kullanacaz ama o da olmayınca anlamsız bir kampanya oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bide hediyeler geldiğinde taahüt verirseniz sistem sorunu oluyor puan yüklenmiyor hediyeler bitiyor puanı yüklüyorlar.ben 1 martda tüm hediyeler varken taahüt verdim puanım yüklenmedi 2 martda puanı yüklediler ama hiç bir hediye kalmamıştı anlayacağınız taahüt boşa gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuztemmuz -- 3 Mart 2015; 20:24:09 >
  • taahhüt falan uzak durun bu çakallardan.
  • taahhüt verdik diyelim 1 hafta sonra taahhüttü bozduk 30 TL mi ceza vereceğiz???
  • saf avındalar gene hayırlısı
  • Tatil hediyesinde de aynı şeyi yapıyorlar mı bilen var mı? Taahhüt verirsem benimki 15.000 oluyor ama kesin sıkıntı çıkarırlar diye yapmıyorum hic.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.