Şimdi Ara

500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
95
Favori
33.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
442 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Galatas4ray oyunlarla hiç alakam ve ilgim olmamasına rağmen yapım ve test videolarını sonuna kadar izledim, üretim ve fikir konusunda bana benzeyen genç bir arkadaşımızı görmek sevindirici oldu. Bugün oyun direksiyonu üreten yarın başka bir şey üretir, ülkeye bir katkı sağlar. Elinize sağlık, sizi canı gönülden tebrik ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: coderux

@Galatas4ray oyunlarla hiç alakam ve ilgim olmamasına rağmen yapım ve test videolarını sonuna kadar izledim, üretim ve fikir konusunda bana benzeyen genç bir arkadaşımızı görmek sevindirici oldu. Bugün oyun direksiyonu üreten yarın başka bir şey üretir, ülkeye bir katkı sağlar. Elinize sağlık, sizi canı gönülden tebrik ediyorum.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 

• quote:

Orijinalden alıntı: ahercetin

Bunu yapıp üretip satmak lazim

Bunun için kendi yazılımınızı yapmanız gerekiyor ve teknik olarakta destek olayı gerekiyor.Anlayacağınız godoman biri destek olursa anca bu işe girilebilir  

• Elinize sağlık,yakın zamanda bende yapmayı planlıyorum,pedal konusunda bi çalışmanız varmı?

• hocam tebrikler. bence ticarete dökmelisin. oyun testini de izledim gayet iyi çalışıyor gibi duruyor.

böyle kişilerin forumda olması çok iyi. saygılar...

• @Aziz Sancar @cihanair @Stand Alone

DH de klasikleşmiş yararlı bir konu görün, paranızla boş yere hava atmayı bırakın.

• Ellerinize sağlık, çok güzel görünüyor. Ticari amaçlı satışını düşünür müsünüz bilmem ama makul bir kar marjıyla satabilirsiniz. Alıcı da çıkar :)

• güzel iş eline sağlık

yaw şöyle az daha zorlayın birileri ekran kartı işlemci de yapsın kurtulalım şu dolar euro dan

• yarış oyunları, hele hele direksiyon olayı hiç ilgimi çekmezdi hiç kullanmadım şimdiye kadar ama bu yaptığınız takdire şayan. yorum yapmadan geçemezdim. umarım iş konusunda da yüzün güler. elinize sağlık, başarılar.

• Adam üşenmemiş yapmış helal olsun. Patent alıp seri üretime geçin.

• kdrylmztt kullanıcısına yanıt
    Evet tamamen metal pedal yapıcam.Tabi bulursam loadcell sistemli.
  • Bu diy proje oldugu için herkesin rahatça yapabilmesi daha iyi :)
  • Nakuğod kullanıcısına yanıt
    Hocam argesini vs yapmak lazım bunlar maliyet hep
  • Efsane olmus eline saglik
  • Helal olsun yurdum insani. Guzel isler bunlar.
  • hocam peki size yaptirma imkanimiz olsa kac lira işçilik koyarsiniz merak ettim. Buradan da guzel bir kazanc kapisi yaratabilirsiniz aslinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Küçük kasnagı mutlaka abs filamentle basın daha iyi olur.Yada aliminyum kasnaklar var onlardan alırsanız daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    Alüminyum kasnaklar çok pahalı çift motor olacağı için sadece kasnaklar 250 TL tutuyor :) maliyetten dolayı 3d basmak istiyorum ben de :) benim de tahmini maliyet 700 TL yi bulacak muhtemelen. 2. El 1k ya satılan dfgt lerden iyidir :)
  • Eline sağlık başarılarının devamını diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Hocam bu çok amatör bir çalışma o videoda yorumda da belirttim bu yaptığı sistemin snoopy marka direksiyonlardan farkı yok :).Böyle adamlar hiçbir şekilde bilgi sahibi olmadan insanları yanlış yönlendirecek sekilde videolar yapıyorlar.Yaptığı sistemdeki yanlışlar şu şekilde.Bu sistemlerde encoder kullanımı zorunludur potasyometre bu işi görmez.2. olarak bu sistemde ardunio verimli çalışmıyor.Yani izlenme uğruna yapılmış bir video. Hiçbir olumsuzluktan bahsetmiyor.Adamı kötülemek için söylemiyorum bunun yaptığı sisteme yabancılar gülüyor.Çünkü mantığı yanlış.Bir tane daha direksiyon sistemi yapmış sigma profillerden oda yanlış yabancı bir adamdan kopyalamış ama yanlış yapmış.Direksiyon çevirirken diş atlıyor + yine encoder eksiği var.

Tuş koymayı düşünüyor musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Harika olmuş cidden,emeğinize sağlık başka nedenir bilemedim..  

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.