Şimdi Ara

500 lira civarina kart önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rahmetli olan 7850 nin yerine ondan çok güçlü olmasi gerekmeyen bir kart istiyorum. Gtx 1050 de gozum ama biraz asiyor butceyi. Ne onerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• RX560

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rx 460 4gb ve ya rx 560 4gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1050 ile 460 4gb arasinda pek fiyat oynamiyor 520 liraya 4gb 460 varsa 530 540 liraya 1050 var.7850'den cok da guclu olmasi gerekmiyorsa bunu da dusun.

http://www.nanokatalog.com/XFX-RX-550-SingleFan-2048MB-PCI-E-DVI-HDMI-DP-PCI-2048-MB,PR-737066.html
  • Millet 550 yi pek tavsiye etmiyor sicak bakmiyorum. 560 ile 1050 arasindayim su an, islemcim 8350 saniyorum halen daha recommended olarak geciyor oyunlarda en azindan minimumu kaldirir bi kac sene daha. En az 3 sene sistem duracak o yuzden iyi olsunda istiyorum.

• Börcır kullanıcısına yanıt
    azıcık zorlıcan kendini

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-galax-gtx-970-exoc-483759564/detay

bunu alıcan ama 2 kata yakın fazla (460-1050) ye göre perfomansı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

Millet 550 yi pek tavsiye etmiyor sicak bakmiyorum. 560 ile 1050 arasindayim su an, islemcim 8350 saniyorum halen daha recommended olarak geciyor oyunlarda en azindan minimumu kaldirir bi kac sene daha. En az 3 sene sistem duracak o yuzden iyi olsunda istiyorum.

1050 butceni asiyor 550'ye sicak bakmiyorsun.bu durumda bi kart yok ya butceyi genisleteceksin ya da 1030 550 gibi kartlardir hesapli olanlar.batti balik hesabi 1050 ti al bence 2-3 sene daha kullanmak istiyorsan.tabi sifir olacaksa yoksa ikinci el olur dersen baska.
  • İkinci el istemiyorum. İndirim falan bekleecegim herhalde bi kac hafta

• 4 gb rx 560 alcagim gibi duruyor 500 un ustune biraz cikip.

Derken bunu buldum. Neden digerlerinden 100 liradan fazla ucuz? 560 bu arada linkte 570 yaziyor nedense.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-rx570-pulse-gddr5-4gb-128bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börcır -- 23 Eylül 2017; 13:4:42 >
  • linkteki kart 570 degil linki yanlis yazmislar.fiyati iyi evet ama netten alinamiyor bir vatan subesine gidip getirtmeniz lazim teshir olabilir ya da elde kalan urunleri bitirmeye calisiyor olabilirler veya belki o kadar subede yoktur guncellememislerdir.subeye gidip bilgi alin bence.kapali kutu varsa tercih edilebilir fakat subeden alindigi icin netten olmadigi icin begenmedim diye 14 gunde iade edemezsiniz cek verirler onun yerine.
  • Pazartesi gidip bakayim bi o zaman.

Gtx1050 ti den asagi kart almamaya bakın. Gerekirse ikinci el bir kaç aylık faturali garantili kart alinabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    Bana çok güç gerekmiyor lowda da oynarim oyunumu. Bütçeyi cok asiyor 1050ti

2gb rx560 480 tl, sinerji de.

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    İyi ama gordugum kadariyla taksit yok, ben taksitlendirsem 30 lira ek vericem, onun yerine üstüne 25 lira daha verip 4gb almak daha mantikli.

• Olabilir.

• 2 hafta bekledik dolar ucusa gecti vatanda 600 lira olmus 4 gb i vatanda en ucuzu da o herhalde.

Hepsiburada da 2 gb i 510 tl, sizce deger mi 4 gb almaya? Rx 560 asiri guclu bir model degil ama bana yeter gibi. İkinci el piyasasi olur mu bu kartin 2gb yetmez ise? Bugun ya da yarin alacagim kesin

• Rx 460

• Hepsiburada dan 510 liraya sapphire rx 560 2gb siparisi verdim hayirlisi olsun tesekkurler yardimlariniz icin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.