Şimdi Ara

500 DK 500 SMS 10 GB 19 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
8
Favori
42.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Omerrokten

Normalde paketim yok, faturasızım. Bana da bu teklif geldi, uzaktan eğitim sürecinde kullanmak istiyorum, o yüzden 30 Ağustos tarihinde aktif olması daha hoş olur. Ama 7 gün içinde diyor, şimdi evet yazsam, TL yüklemesini 30 Ağustos'ta yapsam, o zamandan itibaren kullanmaya başlayabilirmiyim. Yoksa yenilenme tarihi evet yazdığım gün mü olacak? Bilgisi olan var mı?

5gb 19TL teklifi geldi.

10gb teklifi için ne yapmak gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müslüm_32 kullanıcısına yanıt

6 ay önce boştaki hiç TL yüklemediğim hattıma 10 GB 500 dk 19 TL teklifi geldi,asıl istediğim hatta gelmiyor 4 aydır.

• 0537 kullanıcısına yanıt

kesinlikle tek seferlik degil 3 aydır hatta 19 tl gördügünde paketi yeniliyor faturalıdan faturasıza geçmiştim

• Fatura sözleşmem Kasımın 22 sinde bitiyor. Bu teklifin gelmesi için ne yapmalıyım?

Varsa başka faturalı ucuz paket önerisi onları da değerlendirebilirim.

• 500 DK 500 SMS 10 GB 19 TL

Eveeet, 2021 de zaten 19tlye nasil bu paketi kullanabiliyorum diye sorgularken bu mesajla gunu kapattim. Yeni tarife arayisindayim. Interneti bol, varsa tavsiyeler lutfen yesillendirin.

• Yaxis kullanıcısına yanıt

BİMCell 40 GB (20 GB haftalık + 20 GB aylık) 42 TL.

Aynen hocam, bana da az önce sms geldi.
  • Hocam bu yine tt selfy'nin sinirsiz sosyal medya olan tarifesine gecebiliyor muyum ben? TT faturasizdayim suan. Illa baska bir operatorden mi gelmem gerekiyor. Yazin interneti olmayan bir yerde olacagim ve sinirsiz sosyal medya biraz olsun kurtarir. Her ne kadar insta face vs kullanmasam da can sikintisina girerim diye dusundum.

Bir şansınızı deneyin hocam, geçiş yapabilirsiniz diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Eveeet, 2021 de zaten 19tlye nasil bu paketi kullanabiliyorum diye sorgularken bu mesajla gunu kapattim. Yeni tarife arayisindayim. Interneti bol, varsa tavsiyeler lutfen yesillendirin.

Aynısını ben de düşünüyordum bu paket nasıl hala 19 TL olabilir ve hala kullananlar var mı diye bugün size gelen mesajı görünce üzüldüm. Evet, fiyat ayarlaması yapılabilir kimisinin güncelleme dediği gibi ama bu insafsızlığı geçtik zalimlik, barbarlık, zorbalık. Beyin 19'un üstüne yüzdesel olarak 16'yı ekleyemiyor, çok yanlış bir iş bu yapılan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 500 DK 500 SMS 10 GB 19 TL

• Böyle bir şey yapmaya hakları var mı? THH vs. başvurabilmeniz lazım. Zam nereee enflasyon oranı neree? @Yaxis @tubytube @rinots

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 29 Nisan 2021; 10:49:15 >
  • Çok kötü oldu bu çözüm bulanlar buraya yazarsa aynı operatör ve farklı operatör vs

• Çözüm bimcell :)

Şirketimiz paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Hocam faturasiz tarife diye sanirim kafasina gore her seyi yapabiliyorlar. Bilmiyorum hak iddia edebilebilir mi..

@osmanlıdenir hocam cozum olarak @krkmz1666 dedigi gibi bimcell gibi duruyor. Ben sinirsiz sosyal medyali (sirf youtube icin) selfy tarifesine gececegim sanirim.

Faturalı tarifeye geçip üstüne sınırsız youtube paketi alabilirsiniz

Aylık YouTube Sınırsız İnternet Paketi > İnternet > Web > Türk Telekom (turktelekom.com.tr)

Taraftar Coşturan 3GB Tarifesi > Mobil > Türk Telekom (turktelekom.com.tr)

3gb yeterliyse 19+29,58+3,10 51;30 yada 52 TL gelir

Tarifenin fiyatı doğruysa

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme ve ugrasiniz icin cok tesekkurler hocam ama 3GB yetmez bana ya. 15gb alti kurtarmaz. Yazin gidecegim yerde wifi ve internet olmayacak. Dolayisiyla zaman gecirtecek bir sey gerek. Ne instagram ne twitter ne facebook kullaniyorum. Youtubedan oldugu kadar vakit geciririm diye dusundum. Onun disinda da zaten reddit ve baska yabanci forumlarda takiliyorum. 15gb de oraya falan harcarim.

O zaman bittiğinde interneti duran faturalıda 15gb yada 20 gb tarifelerine geçmeye çalışın self üye olun sonra müşteri hizmetleri yardımcı olur

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.