Şimdi Ara

500 DK 500 SMS 10 GB 19 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
8
Favori
42.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mh arayin bi soyleyin bu pakete gecis yokmu benimki faturali diye ondan gecis olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu data kullanımı şartı için her ay mı 10gb ı geçmeli? Yoksa 3 ayda 4+4+4 civarı yapıp 10-15gb arasinami girmeliyiz kafam karıştı. Bilgilendirebilecek biri varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde paketim yok, faturasızım. Bana da bu teklif geldi, uzaktan eğitim sürecinde kullanmak istiyorum, o yüzden 30 Ağustos tarihinde aktif olması daha hoş olur. Ama 7 gün içinde diyor, şimdi evet yazsam, TL yüklemesini 30 Ağustos'ta yapsam, o zamandan itibaren kullanmaya başlayabilirmiyim. Yoksa yenilenme tarihi evet yazdığım gün mü olacak? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omerrokten

Normalde paketim yok, faturasızım. Bana da bu teklif geldi, uzaktan eğitim sürecinde kullanmak istiyorum, o yüzden 30 Ağustos tarihinde aktif olması daha hoş olur. Ama 7 gün içinde diyor, şimdi evet yazsam, TL yüklemesini 30 Ağustos'ta yapsam, o zamandan itibaren kullanmaya başlayabilirmiyim. Yoksa yenilenme tarihi evet yazdığım gün mü olacak? Bilgisi olan var mı?
    EVET yaz kabul et hattina tanimlansin TL yüklemek için 30 gün süren var yani 30 ağustosta yukleyebilirsin ve 30 undan 30 una yenilenir paket ama süre bitmeden EVET yazip kabul et sen.

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omerrokten

Teşekkürler.
    Rica ederim güle güle kullanın.

• Ben bir hafta içinde Türk Telekom a geçeceğim. Faturasız Selfy sosyal 5+2gb 27tl ye geçip bu tarife mesajının geçmesini mi bekleyeyim yoksa faturalı 10gb 29tl tarifesine mi geçeyim? Tavsiyeniz nedir acaba

• Yemeyin bu kampanya numaralarını. İstanbul depreminden bu yanadır yapıyorlar. "Depremde günlerdir sıkıntı çeken müşteriler bizden ayrılmasın, bir slnraki dspremlerdede çok mağdur olsunlar diye" YAPIYORLAR!

Aman dikkat!

• 500 DK 500 SMS 10 GB 19 TL

• Numara taşıyıp bu kampanya tanımlanan var mı

• Yaklaşık 3-4 aydır TT deyim faturasız kullanıyorum. Bu paket gelmedi. M Hiz. arasam tanımlanır yada talep alırlar mı deneyen / bilen varmı ?
  • 500 DK 500 SMS 10 GB 19 TL

TTOZEL10GB YAZIP Yolladım yemedi

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geçtikten sonra 1 ay kadar kontör yüklememiştim. Sonrasında bu teklif gelmişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bu paketi kullanıyorum ama bu ay yenileme tarihinden önce pakedi bitirdim. Paketi tekrar satın almam için hangi kodu girerek nereye sms atmam gerekli?
  • Rocha R kullanıcısına yanıt
    Paket aynı ay içinde birden fazla alınabiliyor mu ki?
  • Diğer paketler aynı ay içinde birden fazla alınabiliyor ama bu paket alınabiliyor mu ben de bilmiyorum. İlk defa bu kadar erken bitirdim ben de.
  • Rocha R kullanıcısına yanıt
    TTOZEL10GB. Yukarıdaki resme göre yollamıştım ama yemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: parya61

Bana 500 dk 500 sms 5gb olanı gelmiş. Beklesem bu gelirmi ? Size daha önce 5gb olan paket geldimi ?
    Bendede 5gb olanı var. Geldimi 10 gb olan paket?
  • Yok hocam gelmedi. Üstte bazı şartları paylaşmış arkadaş onları yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

Gayet ucuz.
    Paketin normal fiyatı 49 TL. (Mobilist 10 GB Paketi 500 dakikada+500 sms+10 gb 49 TL).
    Bu teklif keşke bana da gelse.

👍

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.