Şimdi Ara

500 - 700 TL Arası Monitör Önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O zaman IPS monitor daha mı iyi? her ikinin de kendine göre artıları veya eksileri var. Kafam çok karıştı şu an.
  • Sadece oyun amaçlı kullanılacak, filim de olabilir. IPS'ye çok da gerek yok diye düşünüyorum. Kafam çok karıştı şu an.
  • Aynen bende monitör arıyorum , benimde kafam çok karıştı.
  • Hocam en iyisi gidip karşılaştırmalı. Ips yada tn ikiside bizi üzmez. Ama tn alırken gidip bakıp incelemek lazım. Görüş açısı vp247h da yüksek yani sadece ıps in daha iyi renk avantajı olmayacaktır. Ama eski monitör kullanıcısı olarak bunu görebileceğimi sanmıyorum. Vx2363smhl-w de ghosting var deniyor. Biz işi garantiye alalım vp247h alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her 1Ms yazan gaming yazar olmuş. Servis yüzünden Asus önermiyorum. Vs239HV monitörümde bir adet ölü piksel vardı. Değişim için 20 gün bekledim ( yeni aldığım üründe ) Sonuç ise değiştirilmedi. Cihazı satıp Benq XL2720 modelini aldım. Sonunda istediğime kavuştum. Senin sorduğun modelleri kıyasladım ve:

RL2455 Modelini öneririm. Tepkime süresi ve paneli sizin kıyasladığınız cihazlara göre daha iyi ve arada sadece 10Tl gibi ufak bir fark.
  • BenQ bu kadar iyi mi? Okuduğum olumsuz yorumlar, 1. servisi kötü 2. malzeme kalitesi iyi değil. Işık sızması vb. durumlar çok oluyormuş. TheRebeliousTR'unda dediği gibi gidip karşılaştırmak en iyisi gibi galiba ama bu monitörlerin hepsini bir arada bulmak kolay değil. :(
  • 2. Monitörüm ve şuan kullandığım markadır. Ben hiçbir sorun yaşamadım. Şahsi garantimi veririm.
  • Bende arıyorum bu bütçelerde monitör özellikle göz koruması olan modelleri tercih etmekde fayda var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.