Şimdi Ara

50 TL kulakici kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar alternative rock vs dinliyorum. Pop falan nefret ederim. Bütçem kısıtlı ama bu fiyata en iyi kulaklık hangisidir? Ayrıntı ve ses şiddeti önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vallahi satan arkadaşla hiç bir alakam yok ama bozulmadan önce kullandım.2.el forumunda bir arkadaş Rock Zircon satıyor hemen ona ulas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alex Higgins kullanıcısına yanıt
    Bulamadım hocam link atar misiniz.

Bir de ben garantili olsun istiyorum iyi kötü. Creative ep630 um vardı şu an bulamıyorum nette. 2 yıl kafam rahat kullanmak istiyorum. Rock zircon nette de var garantili midir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marvin the P.A

Bulamadım hocam link atar misiniz.

Bir de ben garantili olsun istiyorum iyi kötü. Creative ep630 um vardı şu an bulamıyorum nette. 2 yıl kafam rahat kullanmak istiyorum. Rock zircon nette de var garantili midir acaba

https://forum.donanimhaber.com/sifir-rock-zirkon-zircon-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-2-adet--128358297

Link bu ama malesef garantili bir ürün değil hocam Rock Zircon.50 liralık kulaklık için de özellikle ülkemizde nasıl bir garanti sağlanır bilemedim.

• Ama fiyatının kralıdır kulaklık özellikle rock vs. dinlerken üzmez kesinlikle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.