Şimdi Ara

50 Mesaj Altı Üyeler Konu Dışına Konu Açamasın ve Yorum Atamasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
6.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
378 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence böyle bir uygulama gerekli çünkü bazıları sırf trollük yapmak için kayıt oluyor ban yese bile hemen bir tane daha açıyor. Ayrıca bu tip üyeler son dönemde bayağı çoğaldı.

+Kısıtlamalarda üyelik süresinin göze alınması daha iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 18 Haziran 2017; 17:34:57 >

• sitenin adı donanım haber

olayı donanım

üyelerin donanımla teknolojiyle vs vs alakası yoksa siteye gelme amacı nedir?

bakın eskiden Turkforum.net vardı, modluk da yaptım orda, 20.000 üzeri mesajım vardı zamanında

önce korsan kalktı, sonra +18 gitti sitede

yine güzeldi

zamanla ergenler doluşmaya başladı

siyaset bölümü leş olmaya başladı

çoluk çocuk ele geçirdi siteyi

üçbeş eski üye kaliteli içerik üretmekten bıktı, adaletsizliği yediremedi

bacanak ve tayfasının hatalarıydı

çok aşırı samimi bir ortamımız vardı... forum radyosundaki dönen geyiği parayla dinleyemezdin, agd açılımını bilen beri gelsin

burası tekrar donanımhaber'e dönerse çok üye kaybeder

o kaybolanlarda troll hesaplar olur

hit düşer online sayısı düşer site az ama öz kazanabilir

biz donanım sitesi diye geliyoruz, popüler konuların alayı siyaset

blokladığım üyelerin konuları gizlenmiyor popülerde (veya ben beceremedim) ve bu sorun yaratıyor

sitenin acil toparlanması lazım

troller zamanla aklı başında üyelerin kaybolmasını getirecek siteye

turkforum.net kapandı burası ayakta, admini modu sağlam olduğu için ayakta

bir süre sonra önünü alamazlarsa felaket olacak site için

site sahipleri boşvermişliğe devam ederse ciddi sıkıntıdır

dini ve siyasi konulara yasak gelmesi lazım, din ve siyaset forumu değil burası

bir süre sonra donanım bilgisi olan üyeler gidince troller kendi çalar kendi oynar zannetmeyin, hit bitince troller kaçar

eski üyeyim ama mesaj sayım bik bik yazanları da anlamıyorum

güzel kardeşim soru sormayacak yanıt vermeyeceksen neden üyesin?

bilgi paylaştıkça çoğalır mantığı ile gider forumlar, üye olmanın sana katkısı nedir?

adminler ve modlar acil önlem almalı, bu şekilde site uzun yol alamaz

ha çok sağlam editörlerimiz var, onlara birşey olmaz adamlar deniz derya bilgili ve ilgili insanlar...
  • Aynen öyle. Eski yıllarda boyle değildi. Hatta ilk SMS onayı geldiğinde forum bir süreliğine baya elit güzel ortam olmustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir ama yönetim çözüm üretmiyor. Bir üye günde bir sürü konu açıyor. Aslında sınırlanması lazım.

Mesela turbo denen adam günde bir sürü boş boş konular açıyor. Konu dışı diye kimse müdahale etmiyor ama kalite inanın yerlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Olabilir ama yönetim çözüm üretmiyor. Bir üye günde bir sürü konu açıyor. Aslında sınırlanması lazım.

Mesela turbo denen adam günde bir sürü boş boş konular açıyor. Konu dışı diye kimse müdahale etmiyor ama kalite inanın yerlerde.

Buna ilaveten konu açma sınırlaması da mantıklı.
  • bence kaslı, sarışın, mavi gözlü ve uzun boylu erkekler dışında kimse atamamalı.

kendime koca bulurum belki

50 Mesaj Altı Üyeler Konu Dışına Konu Açamasın ve Yorum Atamasın
  • Hoş geldiniz arkadaşlar yaş veya mesaj sınırı olmaması lazım

Her isteyen üye olup mesaj atabilir konuda açabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldiniz arkadaşlar yaş veya mesaj sınırı olmaması lazım

Her isteyen üye olup mesaj atabilir konuda açabilirler

Ben aynı görüşte değilim tabii siz troller ile uğraşmayı seviyorsanız öyle olsun. Burada ki eski üyelerin çoğu başka konularda birilerine yardım etmiş veya yardım almış insanlar diğerleri ise (hepsi olmasa bile) sadece trol amacı ile konu açıyor. (Bu dediklerim sadece konu dışında uygulansın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 16 Haziran 2017; 2:8:52 >
  • Telefon onayı işe yaramıyor, 8-9 yaşında çocukların bile telefonu var artık. Zaten tamamen yaşla alakalı bir durum yok ortada. 30 yaşında adam işsizlikten trollük yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 16 Haziran 2017; 2:8:6 >
  • Bence yanlış. Adam belki konuları boş bulduğu için bişey yazmıyordur o yüzden de mesaj sayısı azdır. Onun yerine bir günde konu açma limiti olabilir mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur561

Bence yanlış. Adam belki konuları boş bulduğu için bişey yazmıyordur o yüzden de mesaj sayısı azdır. Onun yerine bir günde konu açma limiti olabilir mesela.

Genelde buraya eskiden üye olan arkadaşlar zaten diğer forumlarda yardımlaşan adamlar onlar mesaj sayısı ve konunun boş olması ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum illaki diğer forumlarda bir şeyler ile ilgili oluyorsunuz ve mesaj atıyorsunuz.
  • Eski girişliyim ve troll değilim. Ama az sayıda mesajım var benim suçum ne şimdi??

• "ilgili oluyorsunuz ve mesaj atıyorsunuz" derken ? Beni niye kattın şimdi araya?
  • Pardon ya yanlış anladım aynı anda başka sayfalara telefona pcye bakıyordum yanlış okumuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Telefon onayı işe yaramıyor, 8-9 yaşında çocukların bile telefonu var artık. Zaten tamamen yaşla alakalı bir durum yok ortada. 30 yaşında adam işsizlikten trollük yapıyor.

• doğruda o troller 50 mesaji gecince ne olacak

• aynen öyle

• Bana sorarsan forumun bazı bölümlerinde 250'den az mesajı olanın konu açma yetkisi olmamalı. Buna Konu Dışı dahil.
  • @WISDOM hocam bu konuyu yetkili adminlere bildirir misiniz. Malum şahıs vb. kişileri uzak tutup forumun seviyesini yukseltecek bir uygulama olacağını öngörüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üfff msj ksamam şimdii slk şey

• aa 60 mesaj varmış, onu bile bilmiyordum :p

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.