Şimdi Ara

50 Mesaj Altı Üyeler Konu Dışına Konu Açamasın ve Yorum Atamasın (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
6.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
378 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dahili Bileşenler bölümünde milletin mesajlarını kopyala yapıştır yaparak mesaj sayısı kasan tipler var. Şikayet ediyorum ama mesajları bile silinmiyor. Yetkili kişi ortada ceza alacak bir şey yok diyor. Yani işlerine geliyor sanırım.
  • TormentedSoul kullanıcısına yanıt
    Hocam en basitinden monster kasasi hakkında bilgi alamıyorum. 940mx solidworks için yeterli mi diyorum kimse yorum yazmıyor.

Amd keşke gelse diyorum ama laptoplari daha yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyelik yılı 10 yıldan aşağı olanlar gelip bizimle muhatap olamasın, öyle bir sistem kurulsun.

• Bence mantıklı hatta 2.el konu için en az 100 mesaj atmış olması lazım bence daha iyi olur.

• Benim tek bir şikayetim var, konu dışı denen o yere bir konu açılıyor millet adamın türlü türlü derdiyle bile dalga geçiyor.

Muhabbet çok diye orada bir konu açıyorsun ve direk dalga geçiliyor. Yanımda olsa bir tokatla 5 takla attıracağım şuursuz bebe gelmiş sanal diye

her istediğini söyleme yetkisi buluyor neden peki? çünkü konu dışıymış..

İyi ben de gelenle geçenle dalga geçiyim, annem öldü! dalga geç, kaza yaptı, dalga geç! çocuğu sakat, dalga geç!!!

sistemin bu çapsızları biraz sarsması lazım. Bu zigotlardan 100 tanesinin sizi sokakta çembere aldığını ve o iğrenç sıfatlarıyla sizin acınızla dalga geçtiğini düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

quote:

Orijinalden alıntı: Muhafazakar Marjinal Adam

https://forum.donanimhaber.com/dont-miss-out-ne-demek--9933

Konu dışında görülen en eski konu bu ve ben bu konunun olduğu sayfada donanımla ilgili birşeyr rastlamadım.

Not:Konunun sayfa numarası 67296

Konu dışında, son sayfaya giderek mi karar verdin buna?

2017 tarihinde üye olmuş SAYIN ARKADAŞIM.

16 senede 104 mesaj atan biri mi söylüyor bunu ?

• +1
  • ++++++++++++++++++++++++++++
  • Yetmez bence iq ve kişilik testleri de yapılmalı

Çok mu abarttım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losttime35 -- 19 Haziran 2017; 0:37:28 >
  • Buradaki kriter istekleri evlilik programlarındakini geçmiş.
    Herkes kafasına göre ayrı ayrı element uydurmuş ama konunun açılmasına hak veriyorum. Hangi sayfaya girsem 2 3 katı ziyaretçi var. 2dk. ayırıp üye olmak bu kadar zor olmamalı.
    Sıcak fırsatlar bölümünün tıpkı 2. el forumu ve kredi kartı yardımlaşma kulübü gibi kriterlerin getirilmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

quote:

Konu dışında görülen en eski konu bu ve ben bu konunun olduğu sayfada donanımla ilgili birşeyr rastlamadım.

O mevzu farklı hocam, sayılmayan mesajlardan ötürü.

• Kesinlikle gereksiz troll kaynıyor yaş seviyesi yerlerde . Herşeye muhalefet salça tipler.Bi konu açıyorsun bilgiye ihtiyacın var ve saçma sapan cevaplar , artı alma çabaları , troll çabaları...

İnsanı forum konu açmaktan soğutuyorlar..Eski dh ye bakıyorum da ne güzel saygı çerçevesi içerisinde yardımlaşma , bilgi alışverişi yapılıyormuş ama şimdilerde eser yok bundan.

Yöneticiler acilen önlem alsınlar ne kadar troll varsa hepsi temizlensin.Yoksa çok yürümez böyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar0n. -- 19 Haziran 2017; 1:13:15 >
  • Bir de benim mesaj sayım seninkini döver muhabbetleri de hoş değil. Bakıyorum adam bin+ yorum yapmış. Çoğu saçma,basit ve geyik denilebilecek türden. Mesaj sayısını 50 ile sınırlandırdığınızda forum kirliliği de yaşanır. Mesajı 50ye tamamlamak için yoruma benzemeyen yorumlar uzar gider. Hatta bunun için konu bile açılır. Mesaj sayısını 50ye tamamlamak isteyenler grubu.
  • Bel bebek post kasıcam diye diğer bölümleride batırıyor. Konudisinda rutbe gözükmesin. Eski dhyi de aramayin eskiden guzel olan hicbir topluluğumuz guzelligini koruyamadi.

• Benden destek +1
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

quote:

O mevzu farklı hocam, sayılmayan mesajlardan ötürü.

Olsun hocam yine de az

• mesaj yazamama durumu saçma olur ama konu açabilmesi için belli kriterler getirilebilir (birkaç ay gibi bir kriter iyi olur gibi)

troll konusuna gelince bunu önlemenin tek yolu var ,o da yöneticilere yetki verilmesi
    çünkü üyenin troll olduğu çok belli oluyor ve bu tür üyelere yöneticiler anında müdahale edip ceza sistemini devreye sokarsa bunların sayısı azalır

birde sadece 1 bölüme yada bir konuya sürekli mesaj yazanların çoğunluğu troller oluyor (istisnalar hariç)
    yahu bir insan bu kadar teknoloji ,haber ,muhabbet vs. olan bölümleri hiç mi merak edip mesaj yazmaz , hiç mi başka bir konuda merakı olmaz :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.