Şimdi Ara

%50 fiyat düsürdü inanilmazz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • panasoniz x70 fiyat düsürdü hemde % 50 civaarinda 2 ekranli dogal olarak kapakli zoom vga digital kamera ve bloetooth ve kizilötesi siyah beyaz ve nostaljik resim cekimi resimlere istenen cerceve k1sa sürede sarj olma ve daha ne isterseniz bana sorabilirsiniz bide ne var biliyomusunuz v600 un kalinliginin yarisi kadar ince ve ekran1 onunki kadar büyük

• bu tel icin görüslerinizi bekiliyruz arkadaslar x70 kullanicilarina faydali olalim lütfen
  • hadi arkadaslar bu telin hic kullanicisi yokmu yada kullanicisi olmasa bile yorumu olan
  • ya fiyatı söyle bakalım merak ettim şimdi
  • 400-450 milyon
  • ben zamanında gd88 kullanmıstım.cok güzel bi telefonbi ara x70 i kafaya koymustum almak içinsonra 6600 aldım..
  • dostum teli hic görmediysen googleden image den tarat sende cok beyeneceksin üst ekran da 7 ren secenegi vr hepsini ayn1 anda kullanabiliyosun biri aray1nca manyak güzel oluyo
  • ya 400 -450 çok düşmemiş bende 300 -350 arası bişey sanmıştım alet güzel ama sx1 gibi bir alet 535 milyona düşmüşken onun yanında çok düşmemiş ama 400 e alınır güzel bi alet küçük bluetooth var ekranı güzel bide kimsede yok o yönü güzel
  • kimsede olmamasi cok avantaj aynen cx65 te oldugu gibi
  • ya tamam nokia da güzel ama ne biliyim sanki herkez nokia kullanicisi insan biraz degisiklik istiyo son modelini c1ikar cikmaz aliyosun sadece senin cevrenden 10 kiside oluyo
  • sx1 535 e düstü diosun ama cx65 470 ozaman kim cx65 alirki yoksa cx65 in fiyatidami düstüde benim haberim yok 470 asagidami yukaridami
  • Arkadaşlar nerde %50 düştü herye 700 küsür doğubanktamı %50 yoksa
  • bart dostum ben tam bir hafta önce aldim tüm genpa bayiilerinde internetten heralde güncellemiyolar
  • ayrica 24 ay garantili software ve tanitim cd si içicnde
  • su konuya bi aciklik getirelim cx65 in fiyati en düsük kac lira bakalim ben en düsük 469 olarak biliyorum daha düsük bilen varmi
  • ya kimsenin bu konuda bilgisi yokmu eminim yorumu olan cok arkadas vardir x 70 kullanicilarida böylelikle faydalanmis olurlar

• wolf1907 sx1 nerde 535 acaba bende alacam kısmetse..?
  • ya 535 olorak gördüm ama 585 olursa kusura bakmayın yani ama 535 ti bayağı şaşırdım dün sirkeciye gitmiştim doğubankın orası yani orada gördüm
  • dostum bidaha yolun düserse oralara sana zahmet bidaha bakta eger dogubankta ucuzsa ordan alalim
  • abi kimse cx65 in fiyatini yazmiyo ya 470 in altinda fiyat gören varmi yada düsermi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.