Şimdi Ara

5 teyp sizce hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     5 teyp sizce hangisi?

2. Sony CDX V6800 -- 275 YTL
     5 teyp sizce hangisi?

3. Pioneer DEH 3950MP -- 230 YTL
     5 teyp sizce hangisi?

4. Pioneer DEH 4950MP -- 275 YTL
     5 teyp sizce hangisi?

5. Pioneer DEH P5950IB -- 300 YTL
     5 teyp sizce hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -XenoN- -- 18 Ağustos 2007; 11:37:21 >

• tabiki pioneer 4950 tek geçerim aralArında... Sony CDX V6800 de iyidir ama pioneer ses işLemesi daha güzeL bu modelde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrounD_ZerO -- 17 Ağustos 2007; 20:51:06 >
  • pıonner 4950 derim hem fiyat hemde ses olarak en iyisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: GrounD_ZerO

tabiki pioneer 4950 tek geçerim aralArında... Sony CDX V6800 de iyidir ama pioneer ses işLemesi daha güzeL bu modelde...

garantisi yok demi?
  • Tartışmaya bile gerek yok....Pioneer DEH 4950MP
  • yorumlarınız için teşekkürler

peki o zaman bi tane daha teyp ekleyeyim

Pioneer DEH-P5950IB
     5 teyp sizce hangisi?
  • ilk deyp te benıom tercihimdir ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: -XenoN-

yorumlarınız için teşekkürler

peki o zaman bi tane daha teyp ekleyeyim

Pioneer DEH-P5950IB
     5 teyp sizce hangisi?

benım tercıhımde 5950........ kendım bır ust modelını kullanıyorum 6950ıb..... bu teyp ıle hersey aynı sayılır...benımkıde sadece anımasyon farkı var yanılmıyorsam...cok gusel cıhazdır....kesinlikle tavsıye ederım....
  • ben son ekLediğin daha güzeLdir...
  • Sony 414U öneririm. Bende var direk usb bellekten mp3 çalabiliyor. Ve pioneer ler gibi konsolda sırıtmıyor.
  • pioneer konsolda sırıtıyormu ....ben buna başka yerlerimle gülerim.sony nin duruşu bir kere soğuk.
    pioneer a bakınca kalitesi dışından bile okunuyor.anlayan anlar.
    ayrıca 5950 öneririm.ama senin teypten beklediğin ne ki.ilerde amfi,bas vs şeyler ekliyecekmisin?
    eğer sadece müzüik dinlemek istiyorsan en uygunu 3950 dir.işini çok rahat görür yani.
  • Pioneer kullandım. bütün pioneerler konsolda sırıtır. Ayrıca işçiliği hiç güzel değil. Eline bir Sony ve pioneer aldığında anlarsın. Pionerrin tuşları araba giderken ses çıkarıyor resmen. Bol keseden sallayın, şu anda kullandığım sony harika. taş gibi, güven veriyor bir kere. Sözüm meclisten dışarı ama pioneer apaçi olma yolunda ilerliyor. Ha bu arada başka yerinle gülmeye devam edebilirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: ErdaLSS

pioneer konsolda sırıtıyormu ....ben buna başka yerlerimle gülerim.sony nin duruşu bir kere soğuk.
    ayrıca 5950 öneririm.ama senin teypten beklediğin ne ki.ilerde amfi,bas vs şeyler ekliyecekmisin?
    eğer sadece müzüik dinlemek istiyorsan en uygunu 3950 dir.işini çok rahat görür yani.

• pioneer deh 6850 var bence en iyisi o ama bunlardan biraz tuzlu onun fiyati 600 650 ytl filandir
  • quote:

pioneer konsolda sırıtıyormu ....ben buna başka yerlerimle gülerim.sony nin duruşu bir kere soğuk.

evet amfi bas vs. de takıcam ileriye dönük olması için aklımda 5950 var. bu teyp siyah değil mi?
    kutusunda gri gözüküyo.
  • Merak ettim bu fiyatları acaba kim veriyor
  • 5950 modeli özellik bakimindan daha sub kontrülü falan war. geliştirmeye açik bi teyp.
  • pioneer sırıtıyor diyen arkadaş toyota corolla arabamda 6900 modelini kullanıyorum mavi renkli ve animasyonlu tavan ışığını değiştirdim 3 ytl verip mavi yaptım bide gri paspaslardan aldım bide kilometre ışığıda mavi olsa tam süper olacaktı özellikle hava karardığında süppper oluyor
    sony tamam kötü demiyorum ama en azında sırıtıyor deme pioneera ynai en azından benim arabada sırıtmıyoo belki başka arabalarda olabilir

sorunun cevabına gelince eğer ileride bişeyler yapmak istersen burda en iyisi 5950 bas kontrolu var en azından bildiğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankart -- 21 Ağustos 2007; 21:15:23 >
  • beyler usb girişi olan Pioneer teyp var mı?
  • hala bir tarafımla gülmeye devam ediyorum...bence sen bir kere daha al pioneer la sony i eline bu sefer gözlükle bak ama...ayrıca ayrı arabalarda da dinlemeni öneririm ayrıntılarıda ozaman anlarsın.

usb girişli olan 7950-7900 ıb olan modeli arkadaşım.
    bu arada ileriye dönük bakıyorsan biraz daha ( 300'e 40-50 lira) ekleyip 6950 öneririm.ben kullanıyorum vede çok memnunum.
  • ha tamam o zaman. desene gözlüğü unutmuşum. yaş kaçtı bu arada

--

Sony'nin USB girişli teybinin üstüne yok. Artık cd hamallığını bıraktım. Ses dandik hoperlorlarda bile billur gibi. USB girişini göz önünde bulundurursak sony açıkara önde olacaktır. Bu arada pioneeri hangi arabada görsem açıkcası konsol&teyp uyumu hoşuma gitmedi. Gece renk uyumu olabilir sadece. Pioneerlerin metalik renkli kısmı hoşuma gitmiyor ve tuşları bir süre sonra ses çıakrıyor. seçim senin.
    quote:

hala bir tarafımla gülmeye devam ediyorum...bence sen bir kere daha al pioneer la sony i eline bu sefer gözlükle bak ama...ayrıca ayrı arabalarda da dinlemeni öneririm ayrıntılarıda ozaman anlarsın.

usb girişli olan 7950-7900 ıb olan modeli arkadaşım.
    bu arada ileriye dönük bakıyorsan biraz daha ( 300'e 40-50 lira) ekleyip 6950 öneririm.ben kullanıyorum vede çok memnunum.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulphur -- 22 Ağustos 2007; 14:38:08 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.