Şimdi Ara

5 puandan dersten kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocaya şöyle bir mail attım acaba acıyıp 5 puan verir mi?

Hocam merhaba,

Vizem 60,Finalim 45 hocam. Finalim 50 olmadığı için bu dersten kaldım gibi. 5 puan daha verebilir misiniz hocam? İnanın okulu uzatmak bana çok pahalıya patlar. 2019-2020 senesinde maddi durumdan ötürü zaten kayıt dondurmuştum. Biliyorum hocam 45 almam,maddiyat gibi sorunlar sizi ilgilendirmiyor ama gerçekten 5 puan verebilirseniz bana çok yardımcı olursunuz.

Saygılarımla teşekkürler.

• Lise değil hocam orası yapacağını hiç düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temhemrime -- 15 Ocak 2021; 13:21:9 >
  • temhemrime kullanıcısına yanıt

hocam valla çok canım sıkıldı ya attım maili. yalansız dolansız yazdım işte. 5 puandan ötürü bırakılmaz ya.

• şansına,bazıları bısey demesen bıle verır o 5 puanı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 çok 1-2 olsa neyse de

• Xakler kullanıcısına yanıt

sınav testti hocam.

• crux07 kullanıcısına yanıt

O zaman imkansız üzgünüm testte işaretlediğin belli doğru cevap belli. Klasikte hoca inisiyatif fazla puan verebilir ama testte öyle bir durum olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Lise değil hocam orası yapacağını hiç düşünmüyorum.

Öğretmenin gözüne girersen her türlü yardım ediyor. Üniversite de olsa

• Büt yok mu?Eğer büte girme şansın varsa vermez büte gir der.Ama bütte de o şekil kalırsan belki verebilir.

• Ah be oglum neden ders çalışmak yerine böyle hocalardan puan dileniyorsunuz

• Bi hoca var simdi sovucem anasina. Orumcek kafali soruların cevaplarini bile kendi ideolojisine gore isteyip degerlendiriyor. Derslerde kameranin karsisinda burnuna zoom yapip aptal bi ses tonuyla 3 saat durmadan konusuyor. Okulun sistemini de kullanmayip gidip inadina zoom kullaniyor ki, bizi ugrastirsin, tekrarlari izleyemeyelim

• hocam ben kafayı kıracam yakında. eğer okulu bırakırsam harbi diyorum hocayım diye geçinen o bazı müsvettelerin suratına 2 yumruk atıcam. zaten okulu bırakırsam kovulmayı takmam polislik olursamda psikolojim bozuldu zart zurt pişmanım derim max 1 yıl yatar çıkarım.

• 0,1 puanla AA falan kaçırdığım çok olmuştu. Hiç umurlarında değil, hocanın çok çok iyi olması lazım ki o dersten seni geçirsin. 5 puan az değil çünkü, senin gibi emin ol bir çok kişi vardır.

• Büt yok mu?

• Büte gir, ucu ucuna geçeceğine vizen 60 olduğu için B falan yaparsın

• isterse 1 puan olsun. GEÇMEYİ HAK ETMEMİŞSEN KALIRSIN.

• Ussuz kullanıcısına yanıt

var.

• 1 puandan okul uzatan arkadaşım var, bölüm de hukuk.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.