Şimdi Ara

5 oyun tavsiye etmenizi rica edebilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbol oyunları dışındaki oyunlardan daha önce oynadığınız ve parasının hakkını veren 5 oyun tavsiye edebilirmisiniz arkadaşlar? Bunlar illaki yeni oyunlar olmak zorunda değil. İlk çıkan oyunlarda olabilir.

Şu anda elimdeki oyunlar; pes2009, assasin's creed, gta4, gt5 pro, resistance: fall of man. Bunları yazmamın sebebi hem biraz oyun zevkimi anlarsınız hemde elimde bulunan oyunları tekrar söylemezsiniz diye.

Şimdiden zaman ayıran arkadaşlara çok teşekkürler.

• PS3 ün en iyi grafikli oyunu ve en iyi exclusive fps'si Killzone 2
    PS3'ün en çok ağlatan,duyguya büründüren oyunu Metal Gear Solid 4
    PS3'ün en çok gaza getiren oyunu motorstorm 2
    ps3'ün en matrak oyunu Little big planet
    Ps3'ün en iyi fpslerinden Resistance 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 15 Nisan 2009; 17:33:01 >
  • Uncharted:Drake`s Fortune,Metal Gear Solid 4,LittleBigPlanet,Motorstorm:Pacific Rift,Killzone 2
  • [mgs4 (...) - kz2 (...) - Re5 (en iyi action larden biri olmus kacırma derim) - cod 5 (multisi ytr :) - sf4 (daha almadım ama az kaldı cok ıyı denılıyo :) ]
  • Benim ps3 de en çok beğendiğim oyunları sırası ile yazıyorum. Bu saydıklarım kesinlikle elinde olmalı

1)Metal Gear Solid 4
    2)Killzone 2
    3)uncharted
    4)Litte big planet
    5)Nba 2k9

Kolay gelsin
  • MGS4+KILLZONE2+UNCHARTED+RESISTANCE2+HEAVENLYSWORD
  • Killzone 2,Lbp,Motorstorm2(Bende alcam),The Godfather2(Grafikleri Güzel),Mgs4
  • Birikimlerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler. Kendi çapımda yaptığım araştırmalarla, izlediğim/okuduğum incelemelerle edindiğim fikirlerle örtüşen öneriler sunuyorsunuz genelde. Bir tek @şanışer arkadaşımızın söylediği "sf4" isimli oyunu çıkartamadım sanırım cahilliğime verin

Bunun dışında LittleBigPlanet önermeyen yok gibi (sadece sizler değil konuştuğum başka kişilerde öneriyor) ama bana çocuk oyunuymuş gibi geliyor şu ön yargılarımı yenemiyorum bir türlü sanırım..

Evet RE5 çok iyi bir action olmuş ve bunu duymak içimi acıtıyor. PS1 de RE oynarken ayaklarını sürüyerek üstüme gelen zombilerden çok bulduğum vana kapağını nereye takıp ne yapıcağım gibi bulmacaları düşünürdüm ama şimdi üstüme doğru koşan zombiler düşünmek açıkçası beni RE den soğutuyor. Sanırım yinede RE serisine olan bağlılığımdan dolayı alıp oynıycam.

MGS4 kesinlikle alıcağım oyunlar arasında zaten sadece elimdeki gta4 ve resistance: fall of man'in bitmesini bekliyorum.

Birde takıntım var sanırım mesela eğer bir oyun serisi varsa ve onu oynayacaksam ilk oyunundan başlayıp devam etmem gerekiyormuş gibi geliyor. Resistance: fall of man'i almamın sebebi resistance2 yi oynamak istememdir aslında aynı şekilde efsaneleşmiş ve sizlerden çok duyduğum KillZone2 yi de oynamak istiyorum ama ilk oyundan başlıycam yine.

Bu arada çok kararsızım elimdeki oyunları takas yoluylamı değiştirsem yoksa arşiv mi yapsam diye. Bu konuda sizler ne yapıyorsunuz?

• PS3'ün o kadar iyi oyunu var ki 5 oyun ile sınırlandıramazsın
  • HEAVENLY SWORD al beat 'em up seviyorsan.
    STREET FIGHTER IV al uzun süre oyalaayacak gaz bir dövüş oyunu arıyorsan.
  • @Bekapa

kalite istiyosan playstation3 exclusive oyunları almalısın.hangi beşini aldığın farketmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

PS3'ün o kadar iyi oyunu var ki 5 oyun ile sınırlandıramazsın

Haklısınız konuyu açarken bunu düşündüm aslında ama Türkiye şartlarında 5 tane ps3 oyunu bile baya yüklü bir mebla ediyor. Bu yüzden 5 oyun dedim. Tabiki daha fazla oyunu oynama fırsatı bulmuş ve beğenmiş arkadaşlar varsa daha fazlasınıda yazabilir. Sadece bana karar vermekte tatlı bir sıkıntı yaratır tavsiye ediceğiniz oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bekapa

Birikimlerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler. Kendi çapımda yaptığım araştırmalarla, izlediğim/okuduğum incelemelerle edindiğim fikirlerle örtüşen öneriler sunuyorsunuz genelde. Bir tek @şanışer arkadaşımızın söylediği "sf4" isimli oyunu çıkartamadım sanırım cahilliğime verin

Street Fighter 4.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

@Bekapa

kalite istiyosan playstation3 exclusive oyunları almalısın.hangi beşini aldığın farketmez.

"playstation3 exclusive oyunları" derken neyi kast ettiğinizi tam anlıyamadım açıkçası.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

@Bekapa

"playstation3 exclusive oyunları" derken neyi kast ettiğinizi tam anlıyamadım açıkçası.

PC,Wii,DS,Xbox360 degilde sadece Playstation 3 e ozel cikan oyunlara PS3 exclusives denir.Ornegin;MGS4,Uncharted,Motorstorm 1&2,LittleBigPlanet,Killzone 2
  • Bence Gta ve Gt5 i arşive koy.
  • 1) KillZone2
    2)Uncharted
    3)Metal Gear Solid 4
    4)Gran Turismo 5 prolouge
    5) Nba 2k9
  • quote:

Orjinalden alıntı: rick dangerous

HEAVENLY SWORD al beat 'em up seviyorsan.
    STREET FIGHTER IV al uzun süre oyalaayacak gaz bir dövüş oyunu arıyorsan.

Ben de tam bu ikisini yazacaktım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: egoktepe

quote:

Birikimlerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler. Kendi çapımda yaptığım araştırmalarla, izlediğim/okuduğum incelemelerle edindiğim fikirlerle örtüşen öneriler sunuyorsunuz genelde. Bir tek @şanışer arkadaşımızın söylediği "sf4" isimli oyunu çıkartamadım sanırım cahilliğime verin

Street Fighter 4.

Teşekkürler. Çocukluğumun oyunudur Street Fighter. Önce anneme babama jeton parası için yalvarır sonrada atari salonunda sıra bekler oynardım akşamlara kadar. Street Fighter, Mortal Kombat, Tekken, Metal Slug. Başka birşey oynamazdım

Şimdi Street Fighter'la ilgili şöyle bir çekincem var ama. Eskiden çocuktuk defalarca oynamaktan zevk alıyorduk ama şimdi iki kişilik olduğu zaman zevkli olurmuş gibi geliyor. Online modu varmı bilemiyorum tabi ama yanında biri olmadan sıkar sanki.

• Resistance 2
    gt 5 prolugue
    heavenly sword
    midnight club la
    uncharted drakes fortune
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.