Şimdi Ara

PS Plus üyeliği bitince oyunlar kalıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
29.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps Plus tan aldığımız oyunları üyelik bitince de kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır oynayanazsınız. Oyun silinmez kalır ama lisans hatası alırsınız. Plus üyeliğinizi yeniledikten sonra oyunları oynamaya devam edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Hayır oynayanazsınız. Oyun silinmez kalır ama lisans hatası alırsınız. Plus üyeliğinizi yeniledikten sonra oyunları oynamaya devam edebilirsiniz.

Peki bi oyunu indirimli satın alırsak nolur?

• Onu tam olarak bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla da onların online modu hariç diğer modlarını oynayabiliyorsun. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.

• İndirimli alınan oyunlar kalıyor onda sıkıntı olmuyor.
    http://forum.donanimhaber.com/m_88055994/tm.htm
  • İndirimden aldığın oyunlar sonsuza kadar senin olur. Yani plus üyeliğinin bitmesi vs vs etkilemez, ücretsiz oyunların süresi plus üyeliğin bitene kadardır. Eğer üyeliğin bitince tekrardan üyelik satın alırsan oyunlarını tekrar oynayabilirsin.
  • Dayılar bir site keşfettim adı Google. Sorduğun sorulara cevap veriyormuş.

• plus bıtınce oyunlarda bıter.

• Playstation plus'tan bedava gelen oyunlar üyelik sonunda kullanılmaz hale gelecektir. Fakat satın aldığınız oyunlar için böyle bir durum söz konusu değil
  • al bir senelik plus üyelik sıkıntı yaşama bro
  • Halledebildin mi?Bende şuan pes 2020 yi 26 tlyi deneme sürümü ile alacağım.Hayla sende mi oyun?
  • Bende pes 20 standart edition alacağım plus indirimiyle plus bitince ben de kalırmı acaba ?

• Bu ww2 de bir gariplik var farkettiniz mi ?
    Oyun kutuphanede ps plus oyunlari listesinde yer almiyor. Satin alinmis oyunlar listesinde goruluyor. Nathan dricek coleksiyonu ve journey gibi. Farkeden oldumu hic bunu ?

• Evet ben de aldım ww2 yi plus bitince indirmeyi deniyicem çalışıcak mı bakalım 2 güne bitiyor plus

• 26 TL ye Pes var şuan. 1hafta sonra ps4 plus üyeliğim sona erecek. Yenilemeyi düşünmüyorum.Acaba plus üyeliğim bitince oynayabilecek miyim ( online oynanmiyorda diğer 2kisi yan yana yada kariyer falan)

• Sedat Yaka S kullanıcısına yanıt
    oynarsın

• Arkadaslar yurtdışından ps4 almıştım zamanında. Ve psye bugün format atmak zorunda kaldım. Yurtdışı ps plus hesabim vardı fakat giremiyorum. Bunu düzeltmenin bi yolu var mı?
    Indirdigim tüm oyunlar kilitli gözüküyor bu yüzden

• İlla bitmesini beklemeyin. Ara ara bakın, çok güzel kampanyalar yapıyorlar. Yeniden alın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.