Şimdi Ara

5 n-points i ücretsiz edinme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
14.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar eminim ki daha önce birçok paylaşım olmuştur ama ben yinede benim gibi şu aralar bulmak isteyen biri vardır diye anlatıyorum.

öncelikle Hotspot shield indiriyoruz (ben tamindirden indirdim)
    bir ülkeden baglanıyoruz ki ben usa 'i seçtim. (bunları yapmamızın sebebi türkiyeden baglanırken anket le npoints kazanma olayının olmaması.bu şekilde yapınca bir sürü anket geliyor.)
    nttgame in kendi sitesinden ADD NPOİNTS bölümüne giriyoruz.
    ordaki anketlerden herhangi birine giriyoruz. ZİP yazan bölüme google ' a herhangi ülke için zip yazın orda cıkan numarayı yapıştırın .
    anketi bitirdiğinizde N-points iniz hesabınıza eklenmiş oluyor.

5 dakika önce yaptım 47 puan kazandım. merchantı aktif ettim. iyi oyunlar dilerim

• OverPower kullanıcısına yanıt
    Hotspotu indirdim, zaten free versiyon olduğu için mecbur usa.

Neyse , login oldum knight online sitesine. Fyber in tekliflerini gördüm çok mutlu oldum 1 saniyeliğine. ONdan sonra ücretsizdir diyerek en az npointsi veren teklife tıkladım, Teklif geçersizdir dedi. başka bi teklifi deniyim derken geri döndüğümde; Maalesef şu anda bulunduğunuz ülke için teklif mevcut değildir. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.,

Yazısını gördüm ve dahada teklif göremedim. nasıl yapıyoruz bunu iyice canımı sıktı he.
  • Şapkalı Mantar kullanıcısına yanıt
    tek denemede olmadı benimkide. bu arada anketlerden seçmenizi öneririm.
  • OverPower kullanıcısına yanıt
    Zannedersem anlamadınız. Önce bütün teklifleri gördüm. sonra birine tıkladım. Anketin süresi donmuş. bi başkasına bakayım derken hepsi kayboldu yine. Bulunduğunuz bölgeye uygun anket yok davasına döndük yine
  • Muhtemelen hotspot'un IP'lerini banlamışlardır. Sonuçta tek deneyen bizler değiliz. Farklı VPN'lerle denemeniz daha iyi olur. Easy Hide IP kullanın. 30 gün deneme süresi yaklaşık 9 - 10 belki daha fazla ülkeden bağlanma imkanı veriyor. Singapur, Hollanda, Fransa gibi çeşitli ülkeler var.

Bende hotspot'tan denemeye kalktım yapamadım. Bu yüzden olduğunu tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.