Şimdi Ara

5 kg Beyaz Peynir 91.50 TL Ücretsiz Kargo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
6.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kilolukları markette Torku 20-22 tl mağaza markaları milkten - aknaz 19-20 arası markette bulunuyor sıkçada kampanyalar ile 16-17 ye alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hamur işlerine,oraya buraya kullanmak için,taze kültürlü peynir...Kahvaltılık değil,ona göre alın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Kilolukları markette Torku 20-22 tl mağaza markaları milkten - aknaz 19-20 arası markette bulunuyor sıkçada kampanyalar ile 16-17 ye alınır.
    tam yağlı o fiyata 600 gr satıyorlar
    kiloluk dediklerin süzme peynir
  • aldık, haber veren arkadaşa teşekkürler

kg 18 tl geliyor en dandik yarım yağlı peynir bu kadar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

ben yatmadan evvel bilem 100 gr peynir tükettiğim için bu teneke bana 1 ay yeterse iyi

Alıntıları Göster
    açabilcen mi tenekeyi.bi elinde çekiç bi elinde pıçakla rambo gibi tenekeyü pıçaklayacan.

şaka bi yana.markette kilosu 20 tl ye satılan market markası peynirle aynı kalite.tenekeyi açmak için bıçak ve çekiçle uğraşmak yani tenekeyi kesmek gerekiyor, ve aynı marketten plastik ambalajda aldığımız 1 kiloluk peynirde olduğu gibi açıldıktan 1 hafta içinde tadında değişim ve ekşime başlıyor.

• daha önce 5 kiloluk teneke peynir almıştım ust kısımdaki peynirler biterken alt kısımdakiler sararmaya pis kokmaya başlamıştı suyuda kötüleşmişti apar topar hamur işine bolca kullandık kısa sürede bitirebilecekseniz alın buzdolabında bile durum buydu
  • konudaki yorumlar facia alanların çoğu kaliteli bi beyaz peynir sanıp almış biri de 60 liraya yağlı peynir varken bu bedava demiş,çok güldüm arkadaşlar muhtemelen alanlar pişman olacak
  • artemisbd kullanıcısına yanıt
    Tuzlu su içinde saklanmalı

• Gecem metroda yardimci diye bir marka vardi 33 tl kilosunu aldim super bir peynir eme yapmis tuzu ve kivami harikaydi tam yagli sert aldim

• bbaday kullanıcısına yanıt
    Acatsan tenekede cok durmaz vakum yada strec yapmak zorundasiniz sinra dolap

• Peynirin muadili fotodaki gibi olanlardır ..
    Sert yağlı Ezine peyniri gibi beklemeyin..
    Haa ama bu marketteki lerden daha lezzetli daha taze daha süt.. Özellikle sahurda iyi gidecek türde..

5 kg Beyaz Peynir 91.50 TL Ücretsiz Kargo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kültür peyniri çokda uygun sayılmaz a101 in kültür peyniri de kuzucu üretimi onu tercih edebilir isteyenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Maşallah yarasın

• maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    Onunla aynı seviyeden cevap vermişsiniz ama, değer mi buna?
  • Peynir yumusak, haberiniz olsun. Peynir Tekirdag ya da kirklareli tarafindan alinir...
    https://www.algunduz.com.tr/ burada da kampanya var, 3kg 90 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 18 Mayıs 2020; 20:26:54 >
  • erennavas kullanıcısına yanıt
    Önce "Türk Gıda Kodeksi" yazmayı öğrensin bu firma...

Böyle basit hatalar yapan firmadan ne kurumsallık beklerim ne ürünlerin onların dediği gibi olmasını..
  • Fiyat iyi ama 1 kg mis peynir bile sona doğru bozuluyor kendi suyunda kapalı halde cesaret edemedim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.