Şimdi Ara

5'i 1 Yerde Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/5i-1-yerde-turbo-ekstra-4-gb-kampanyasi

Bu kampanyaya geçiş yaptım iki gün önce. Turkcell'in bir kampanyası ama bana ucuz geldi baya şimdi 100 mbit hız 125 gb akk ve turkcell Platinum mega 10 ve turkcell tv+ aile paketi vs vs. Özellikleri var. Şimdi baktığımız zaman Platinum mega 10 paketi 90 lira bunun içinde biliyorsunuz fizy sınırsız müzik dinleme olanağı var. Ve internetinizden gitmiyor onun için 5 gb özel ek internet veriyorlar. Lifebox 500 gb saklama alanı yine aynı şekilde. Dergilik yine aynı.Bip için özel internet Özellik çok.
    İnternete gelirsek 100 mbit internet 80 liraydı en son. Turkcell tv aile paketi de 20 lira falan. Bunları toplayınca 200 lira falan ediyor ben bu paketle 149 liraya aldım hepsini. Şu an için iyi gözüküyor. Faturada yek fatura halinde geliyor ayrı değil hepsi içinde telefon internet Turkcell tv. Sorusu olan varsa yardımcı olurum. Bu sıralar en güzel kampanyası bence. Fatura ile ilgili sıkıntı yaşamazsam hoşuma gitti baya.

Almak isteyenler olursa bitmeden alabilirler sorularınızı cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |DL| -- 19 Aralık 2016; 10:45:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• interneti çok seven tv siz olmaz diyen ama çok da para vermek istemeyen biri için

​Turbo Ekstra 6GB 1000DK HY 1000SMS
    ​50Mbps Limitsiz Fiber 125 GB AKK*
    TURKCELL TV + AİLE PAKETİ ​​​
    ​119 TL

çok ideal

hatta kampanyada eksiklikler var

evde bir ev internet aboneliği olur ama genelde evde en az iki cep telefonu kullanıcısı olur

bu şekilde de kampanya yapılması lazım.

normalde şu an 8 gb 1000 dk her yöne avea

kablonet 50 gb 10 mbps kullanıyorum. Bir de teledünya var

bana toplamda maliyeti 80 lira olmuyor

ama yatırım yapan şirkete 120 lira para veririm. Superonline na vereceğim 40 lira fazla paranın başka birine fiber yatırım olarak dönme ihtimali yüksek.

Ama Türk Telekom a verdiğim para suudi arabistan daki batık ogerin maaşını ödeyemediği inşaat işçilerine gidecek. O yüzden Türk Telekom da iki liranın çingeneliğini yaparım.

• Fiyatlar degisecek arkadaslar.dusunecekler muhakkak elini cabuk tutsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.