Şimdi Ara

5 GÜN AYT 2 GÜN TYT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftaiçi ayt çalışıp haftasonu tyt çalışmak sizce mantıklı mı? Tyt konularım 3 hafta önce falan bitti ama tekrar etmeyince elbette kalıcı olmuyor. Günlük ders sonu biyoloji kimya el kitabı okuyayım veya fizik biraz notlara bakıp soru çözeyim diyorum fakat ya pilim bitiyor ya da o gün konusuna çalıştığım ayt fen dersinden soru çözme ihtiyacı hissediyorum. Nasıl bir şey önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

edit: dershanesiz mezunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sütursatır -- 3 Aralık 2019; 21:57:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam bende mallık var sanırım biraz çabuk unuttuğumu farkettim misal dün çözdüğüm denemede ısı sıcaklıkta şu derece fahreneit kelvin çevirmeleri çıktı 2 dklık mesele aslında ama hatırlayamadım. gerçi konuyu çalışalı baya oldu ama..unuttuğumu hissettiğim için böyle düşündün yani. 1 gün yapalım o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sütursatır -- 3 Aralık 2019; 21:57:1 >
  • Up

• Hocam soru sorudur. Tekrarlarini aksatmayin. Arkadasin dedigi gibi deneme uzerine dokerseniz sizin icin daha rahat olabilir.

• muradovoski kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Kaynakların bazılarında bazı konularda çözmediğim testler var. Onları da bitirip bölüm denemesi artık. Up

• kardeşim,Yaptığin şey aşırı saçma tyt nin tekrarı olmaz.Tekrar vakit kaybıdır.Sen üslü köklüden soru kaçırmıyorsan hiç neden tekrar edesin ?,Veya sıfat zamir v.s den

Tyt için tekrar;çözersin denemeyi ardından,Yapamadıklarını tekrar edersin,Baktın diğer denemede yanlış çıkıyor alırsın soru çözersin 1 2 test öyle ilerletirsin.

Ayrıca haftanın 7 günü çalışırsan Yaz ayı geldiğinde rehavete kapılıp gidersin.Kendine haftada 1 ara ver veya yarım gün

Benim nacizane tavsiyem şu pazar günü tyt deneme+analiz kalan vakitede gezme tozma ,film izleme
    yap.Aşırı yüklenme 7 ay var daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarneyStınsonn -- 4 Aralık 2019; 10:31:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BarneyStınsonn kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten tyt mattan bahsetmiyordum. Tyt mat çalışmadım hiç direk aldım soru çözdüm hala arada çözüyorum o kadar benim bahsetmek istediğim fen. Ama yine de haklısın, eyvallah

• Tytni aksatma bence süreç içinde. Bi kere aksayınca unutuyorsun tyt çalışma saatlerini arttırman daha iyi
  • aristocratic_colonel kullanıcısına yanıt
    2 gün işte hocam daha ne kadar artsın :d 1e düşüreceğim hatta

• hocam her hafta 2 gün tyt denemesi at sabah
    ayrıca hergün 1 saat tyt tekrar koy haftada 7 saat tekrar + 2tyt denemesi yeterli gerisi full ayt
  • Hocam ben hafta içi okuldan sonra ayt kasıyorum ve günlük bir branş denemesi çözüyorum. Ama ben de unuttuğumu fark ediyorum konuları. Artık Hafta sonları iki tyt genel denemesi çözeceğim. Artı ales ygs takılmayı düşünüyorum. Belki ayt mat çalışırım bir de.

• Wjéasz kullanıcısına yanıt
    mantıklı hocam teşekkür ederim

• sütursatır S kullanıcısına yanıt
    Tyt ye ayirdigin o 2 gun 2 tyt denemesi coz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.