Şimdi Ara

5.ay doldu. Gelişimim nasil. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
3.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noxramma

Dayi sen naptin?

İyimi sence karşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 ayda 34 kilo nasil verdiniz hocam 4 kilosu kıl olsa 30 kilo yine çok iyi

NOT: Cidden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

5 ayda 34 kilo nasil verdiniz hocam 4 kilosu kıl olsa 30 kilo yine çok iyi

4 ayda 41 kilo verdim dostum. Son bir aydada 7 kilo alarak 73 oldum. Kiloyu bilerek aldım buyumem lazım diye. Şuan 75 e kadar büyümeye devam. Fullbody antreman + hiit kardiyo + yarı aç yaşamak benim taktigim buydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

5 ayda 34 kilo nasil verdiniz hocam 4 kilosu kıl olsa 30 kilo yine çok iyi

4 ayda 41 kilo verdim dostum. Son bir aydada 7 kilo alarak 73 oldum. Kiloyu bilerek aldım buyumem lazım diye. Şuan 75 e kadar büyümeye devam. Fullbody antreman + hiit kardiyo + yarı aç yaşamak benim taktigim buydu.

Ayrıntı verirsen sevinirim
  • İyisin iyi. O kıllar zaten anca 5 -6 ayda alınırdı, iyi yapmışsın

• süper

• quote:

Orijinalden alıntı: deNizZz 01

süper

Çok teşekkürler

• Toplam 6 aylık bir süreç geçirdim su ana kadar. Özet olarak 4 ayımı obezlikten kurtulmak için ölüm diyeti yaptım denebilir. İlk 3 ay sadece iki adet 5 kilo dambilim vardı. Yeterli zorlukta kastıramadım vücudu o yüzden. Son 3 aydır ağırlık sehpam, halter setim var. Son 3 ay çok verimli gecti. 4 ayda 41 kilo vererek 66 kiloya kadar düştüm. %15 yağ oranına sahiptim. 2 aydır dirty bulk yapıyordum. Yani herhangi bir sınır olmadan yedim içtim. Aklınıza gelebilecek herşeyi istediğim saatte. 2 ayda tam 14 kilo aldım. Şuan net 80 kiloyum. Yag oranim %23. Yaglandim ama cok guzelde olcu aldim + guzel guclendim. 35 kiloyu kaldiramadigimi net hatirliyorum aylar once. Bugun 75 kiloyu kaldirabiliyorum. Bu kimileri için hafif bir agirlik belki ama benim için büyük bir başarı. ben sonuctan cok memnunum. bu iyi oldu hep istediğim 40 cm kola sahip oldum sonunda. Simdi amacım yüksek protein diyetiyle sağlam bir yağ yakma dönemine girip oranımi %10 a çekmek. Zor ve sabır isteyen bir süreç olucak. Hiit kardiyo 2 aydır yapmıyorum bu arada onada geri basliycam amaç yağ yakmak olduğu için.

5.ay doldu. Gelişimim nasil.

• quote:

Toplam 6 aylık bir süreç geçirdim su ana kadar. Özet olarak 4 ayımı obezlikten kurtulmak için ölüm diyeti yaptım denebilir. İlk 3 ay sadece iki adet 5 kilo dambilim vardı. Yeterli zorlukta kastıramadım vücudu o yüzden. Son 3 aydır ağırlık sehpam, halter setim var. Son 3 ay çok verimli gecti. 4 ayda 41 kilo vererek 66 kiloya kadar düştüm. %15 yağ oranına sahiptim. 2 aydır dirty bulk yapıyordum. Yani herhangi bir sınır olmadan yedim içtim. Aklınıza gelebilecek herşeyi istediğim saatte. 2 ayda tam 14 kilo aldım. Şuan net 80 kiloyum. Yag oranim %23. Yaglandim ama cok guzelde olcu aldim + guzel guclendim. 35 kiloyu kaldiramadigimi net hatirliyorum aylar once. Bugun 75 kiloyu kaldirabiliyorum. Bu kimileri için hafif bir agirlik belki ama benim için büyük bir başarı. ben sonuctan cok memnunum. bu iyi oldu hep istediğim 40 cm kola sahip oldum sonunda. Simdi amacım yüksek protein diyetiyle sağlam bir yağ yakma dönemine girip oranımi %10 a çekmek. Zor ve sabır isteyen bir süreç olucak. Hiit kardiyo 2 aydır yapmıyorum bu arada onada geri basliycam amaç yağ yakmak olduğu için.

2 ayda 14 kilo nasıl aldın herhangi bir supplementi kullandinmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Terry Malloy

quote:

Toplam 6 aylık bir süreç geçirdim su ana kadar. Özet olarak 4 ayımı obezlikten kurtulmak için ölüm diyeti yaptım denebilir. İlk 3 ay sadece iki adet 5 kilo dambilim vardı. Yeterli zorlukta kastıramadım vücudu o yüzden. Son 3 aydır ağırlık sehpam, halter setim var. Son 3 ay çok verimli gecti. 4 ayda 41 kilo vererek 66 kiloya kadar düştüm. %15 yağ oranına sahiptim. 2 aydır dirty bulk yapıyordum. Yani herhangi bir sınır olmadan yedim içtim. Aklınıza gelebilecek herşeyi istediğim saatte. 2 ayda tam 14 kilo aldım. Şuan net 80 kiloyum. Yag oranim %23. Yaglandim ama cok guzelde olcu aldim + guzel guclendim. 35 kiloyu kaldiramadigimi net hatirliyorum aylar once. Bugun 75 kiloyu kaldirabiliyorum. Bu kimileri için hafif bir agirlik belki ama benim için büyük bir başarı. ben sonuctan cok memnunum. bu iyi oldu hep istediğim 40 cm kola sahip oldum sonunda. Simdi amacım yüksek protein diyetiyle sağlam bir yağ yakma dönemine girip oranımi %10 a çekmek. Zor ve sabır isteyen bir süreç olucak. Hiit kardiyo 2 aydır yapmıyorum bu arada onada geri basliycam amaç yağ yakmak olduğu için.

2 ayda 14 kilo nasıl aldın herhangi bir supplementi kullandinmi

Dostum çok rahat kilo alıp verebilen biriyim. Günde 5000 kaloriyi bile rahat rahat yiyorum. 2 aydır ortalama 5000 kalori beslendim. Supplement olarak günde bir ölçek 30 Gr whey proteini, bir ölçek 5 Gr kreatin kullandım. Şuan yağ yakmaya başladım kreatin kestim.

• Vücut fotosu bırakayım şuraya kıvrilsin. Oldukça yağliyim. Fotoda %24 yag oranına sahibim. İki gündür diyetteyim oldukça iyi gidiyor. 2,3 ay sonra %10 yağ oranıyla bir foto daha ekleyecegim. Bakalım nasıl bir sonuç Alicaz bende merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 13 Mayıs 2017; 0:11:38 >
  • harika değişim. nasıl bir programın var bahsedebilir misin? ben de evde başlıcam da önümüzdeki 2 hafta içinde.
  • valla bravo. değişim değil metamorfoz resmen. ben de ocaktan beri hayatımda ilk defa full body çalışıyorum ve çok memnunum. bence sen de öyle devam et.
    biraz da kardiyo eklersen zaman dışında hiçbir şeye ihtiyacın yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivancokten4099

valla bravo. değişim değil metamorfoz resmen. ben de ocaktan beri hayatımda ilk defa full body çalışıyorum ve çok memnunum. bence sen de öyle devam et.
    biraz da kardiyo eklersen zaman dışında hiçbir şeye ihtiyacın yok bence.

Teşekkürler hocam. 2 aydır kardiyo yapmiyordum başladım artık her antreman bitiminde 15,20 dakika hiit kardiyo yapıyorum. Fullbody + hiit sarfettirdigi efor inanılmaz cidden antreman bitiminde ellerim titriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tt676

harika değişim. nasıl bir programın var bahsedebilir misin? ben de evde başlıcam da önümüzdeki 2 hafta içinde.

Teşekkürler dostum. İlk 3 ay 2 adet 5 kg dambılla çalıştım. Hemde bölgesel çalıştım. Ve pek sonuç alamadım. Suç yetersiz ekipmandami split calismadami dersen bence ikiside. Yeni başlayan adam ilk bir sene kesinliklr fullbody çalışmalı diye düşünüyorum. Son 3 aydır fullbody çalışıyorum çok iyi gidiyor şuan .

Program A

Goblet squat

Bench press

Barbell row

Barbell Overhead press

Dambell Side leteral raise

Barbell triceps extension

Barbell curl

Program B

Dambell sumo squat

İncline bench press

Barbell row

Barbell Overhead press

Barbell front raise

Barbell triceps extension

Reserve Barbell curl

Bu şekilde çalışıyorum. Birgün çalış Birgün dinlen. Birgün birini yap oburgun diğerini. Her bölgeden bir hareket ama omuzdan iki hareket yapıyorum çünkü omuzlarım cidden zayıf. Off günlerde 10,15 dk karın çalışıyorum akşamları. 3x8 şeklinde çalışıyorum şuan. Set araları ortalama 60 saniye. En az 3 ay daha böyle devam ederim sanırım çok memnunum çünkü.

• Hocam kilo verme surecinde ne kadar karın çalisiyordun

• Bravo hocam, aynen devam edin. İlk resme baktığımda yaş +50 sandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

Hocam kilo verme surecinde ne kadar karın çalisiyordun

Hergun. Ama gereksiz.. gun asiri yeterli. Karinada oburkas gruplarına olduğu gibi dinlenme hakkı vermek lazım. Midede sarkma oldu verilen kilo çok yüksek olunca. 2 ay önceye göre çok daha iyi ama şuan deri toparlıyor kendini yavaş yavaş resimleri çekip karşılastiriyorum. 3 aya pek birşey kalmaz diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Hergun. Ama gereksiz.. gun asiri yeterli. Karinada oburkas gruplarına olduğu gibi dinlenme hakkı vermek lazım. Midede sarkma oldu verilen kilo çok yüksek olunca. 2 ay önceye göre çok daha iyi ama şuan deri toparlıyor kendini yavaş yavaş resimleri çekip karşılastiriyorum. 3 aya pek birşey kalmaz diye düşünüyorum.

Bnde 2 ayda 30 verdim 20 kilo kaldi ama alt karin sarkacakmis gibi geliyor

• quote:

quote:

quote:

Bnde 2 ayda 30 verdim 20 kilo kaldi ama alt karin sarkacakmis gibi geliyor

Vericeginiz 50 kilo yani toplam. Naparsaniz yapın alt karı sarkacaktir. Yani ben +30 kilo veripte alt karını sarkmayan görmedim. Ama merak etme iyiye gidiyor zamanla. Bak bu 2 ay önceki hali.

Buda suanki ..

Gördüğünüz gibi iyiye gidiyor. Çalışmaya devam. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 13 Mayıs 2017; 11:24:20 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.