Şimdi Ara

5.ay doldu. Gelişimim nasil.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
3.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün tam 5.ay bitti. Eksiklerimi söylerseniz sevinirim. Boy 1.72

Baslangicta 107 kg

Şuan 73 kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 1 Nisan 2017; 14:18:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi marka çim biçme makinesi hocam ?

• Iyi tabikide hocam deri de sarkma falan da yok. Boy kilo orantisi olarak fit duruyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Torneol

hangi marka çim biçme makinesi hocam ?

Kontes

• quote:

Orijinalden alıntı: afka9

Iyi tabikide hocam deri de sarkma falan da yok. Boy kilo orantisi olarak fit duruyorsunuz

Midede var hocam. İnşallah zamanla daha iyi olacak.

• gelişim iyi

yağ yakarken de aynı zamanda kas kütlesi eklemişiniz sanırsam

deri sarkmasının yanında deri çatlağı oluştu mu

• Güzel gelişim
  • 107-110 kilo arasında yaklaşık bir seneden fazla kaldım maalesef. Çatlaklar oluşup beyazlasmisti bile. Sonra kafama dank etti eve ağırlık setiyle sehpa aldım bı rüzgar basladim. İlk 4 ay bölgesel çalıştım en büyük hatam buydu. Son bir aydır fullbody yapıyorum çok daha memnunum. Daha rahat bir sene daha fullbody devam ederim sanırım. Bu sporda tecrübeli arkadaslarim ne tavsiye eder bana şuan? Yag oranim %20 civarı şuan. Acaba diyet kardiyo devam Edip 65 kilo civarına dusmelimiyim? Yoksa kilo almaya devam Edip 80 civarına çıkıp sonra mı vücuttaki yağları atmaliyim? Onumuz yaz olduğu için ilk seçenek aklıma daha cok yatıyor doğrusu. Fikirlerinize önerilerinize açığım arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

107-110 kilo arasında yaklaşık bir seneden fazla kaldım maalesef. Çatlaklar oluşup beyazlasmisti bile. Sonra kafama dank etti eve ağırlık setiyle sehpa aldım bı rüzgar basladim. İlk 4 ay bölgesel çalıştım en büyük hatam buydu. Son bir aydır fullbody yapıyorum çok daha memnunum. Daha rahat bir sene daha fullbody devam ederim sanırım. Bu sporda tecrübeli arkadaslarim ne tavsiye eder bana şuan? Yag oranim %20 civarı şuan. Acaba diyet kardiyo devam Edip 65 kilo civarına dusmelimiyim? Yoksa kilo almaya devam Edip 80 civarına çıkıp sonra mı vücuttaki yağları atmaliyim? Onumuz yaz olduğu için ilk seçenek aklıma daha cok yatıyor doğrusu. Fikirlerinize önerilerinize açığım arkadaşlar.

Hangi programı uyguluyorsun hocam?
  • Hocam verdiğiniz kilolara kıllarda dahil mi

• sanki iki kişi farklı gibi bu ne la kılları ne yaptın 5 ayda o kadar kiloyu kimse veremez normalde bana bir garip geldi ?
  • Ulan etraf troll kaynıyor!

5 ayda sen bunu babayı yaparsın...

Buna inanıpta birde cevap yazanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 2 Nisan 2017; 23:39:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Ulan etraf troll kaynıyor!

5 ayda sen bunu babayı yaparsın...

Buna inanıpta birde cevap yazanlar var

Trollmu? Su konuyu hangi tarihte acmisim. İyice oku haftadan haftaya guncelledim.

https://forum.donanimhaber.com/4-ayda-42-hedeflendi-41-verildi-oncesi-sonrasi--121584437-21

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

sanki iki kişi farklı gibi bu ne la kılları ne yaptın 5 ayda o kadar kiloyu kimse veremez normalde bana bir garip geldi ?

41 kilo vermiştim normalde 4 ayda 66 olmuştum.. son bir aydir bulka girdim ondan şuan 73 kiloyum dostum.

https://forum.donanimhaber.com/4-ayda-42-hedeflendi-41-verildi-oncesi-sonrasi--121584437

• hiç normal değil gibi o kadar büyük değişim
  • diğer sıska elemanın 7-8 ayda 20 kg civarı alıp lif lif vücudunun olduğuna inanıyorsunuz da buna mı inanmıyorsunuz :D
  • Beyler abartiyorsunuz ya. 5 ay kısa süre belki ama çok emek verdim ben. Benim yaptığım sporu bilseniz az bile olmuş dersiniz yani.

• Çok iyi. Tebrik ederim. Tüm vucut antrenmana devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Çok iyi. Tebrik ederim. Tüm vucut antrenmana devam

Teşekkürler. Fullbody candır ilk 4 ay split çalıştım keşke baştan beri fullbody yapsaymisim diyorum. Son bir aydır fullbody yapıyorum çok memnunum.

• Dayi sen naptin?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.