Şimdi Ara

5.4 Yamasında Gelecek Tahmini Junglelerin İşini Zorlaştıracak Nerf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar tahminidir net birşey yoktur. fakat tamamen sallamasyon değildir.
    Efsun Cengaverin ad si 45 den 40 a çarpın menzili ise 750 den 500 e düşüyor j4 ün e sinden gelen +10 zırh çıkarıldı artık öyle bir özelliği yok. taban zırh değerini 3 arttırdılar. Jungleı neden dahada zorlaştırıyorlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çünkü çok kolay
  • Bırak vursunlar cok güçlüler ucuz gold'a hayvan gibi item diziyorlar zaten jungladki yaratıkları kesince +30-40 gold geliyor vursunlar vursunlar XDXD
  • Silelim bari oyunu bu ne kardeşim... Olan hep ormancı rolüne oluyor
  • Pasifi özel olmasında AD azalsada olur
  • E jungle oynamayalim o zaman. Nedir bu sezon 5 teki jungle zorlastirma meraki?

• Saçma sapan iş yapıyorlar. Tam jungle'a alıştım diyorsun ve 2 patch sonra nerf geliyor.
  • Kaynak?
  • yapsinlar jungle.oynayan iyice azalsin
    bu gidisle support daha cok.istenecek

• Top pre is coming soon.

• Jung dönemeyen champlere ne yapmayı düşünüyorlar acaba merak ediyorum
  • Metayı genişletmek için kıçlarını yırtarken jung üzerinde yaptıkları saçma değişiklikler ile jungle metasını iyice rezil hale getiriyorlar. Bu gidişle 2-3 champ'a kadar düşecek
  • Geçen sene şampiyondan bi haber olup bu sene sırf metaya girdi diye jarvan oynayanların allah belasını versin. sizin yüzünüzden main şampiyonumu pickleyemiyorum, her oyun banlı... şimdi bir de nerf geliyor. ne denir ki..
  • Hayır şimdi anlamadığım olay şu,bu evelynn ne bok yiyecek.

• Gelecek olan yamada TANK vasıflı Jungle karakterleri güçlendirip pick oranlarını artırmayı amaçlıyorlar.

Doğru olan da bu zaten, şu metada Rammus seçen görüyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

Jung dönemeyen champlere ne yapmayı düşünüyorlar acaba merak ediyorum

Bende tam bunu diyecektim

Zavalli amumu jung donemiyo. Mainimdi eskiden de.

La rito senin amacin ne zaten sustaini olmayan hero cop hero mu senin gozunde

• Amumu bitti. Eskiden bc zyra vb alınırdı onlar da bitti. Rengar khazix zar zor dönüyor işi bilmeyen adam varsa base atmak zorunda kalıyor. Zavallı sejuani ile golem kesip rede gidersen kesmen min 20 saniye alıyor karşıda adam akıllı jungle varsa gelip fb alması iş bile değil.

Riot durmadan skin nemesis mod falan çıkarıyor metada olmayan Şampiyonlar gelsin diye sonra gidip jungleı manyak gibi bufflıyor junglerlar mecburen ww, xinzhao, leesin, shaco vb yöneliyor.

Hayır oyun açılalı 5 sezon oldu ve hala dengeleyemediler bazı şeyleri. Item çıkıyor bakıyorlar bir şampiyon o itemla akıyor hemen şampiyona nerf sonra bakıyorlar item yine op bu sefer itema da nerf. Ne oldu güzelim şampiyon kıytırık bir item yüzünden bitti.
    Bâska mobalardan mı yardım isterler bilmiyorum ama her patch gelen 20 tane buff nerften birileri sıkılacak, sıkılmalı.

• Bu sezonun en zoru jungle kesinlikle hele maclarda ne yaptiklarini ve neden yaptiklarini anlamiyorum tek anladigim top laner canavari kesip ölüp tpyle bota gidiyor hemen her mac adc ve sup topa gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetunal

Bu sezonun en zoru jungle kesinlikle hele maclarda ne yaptiklarini ve neden yaptiklarini anlamiyorum tek anladigim top laner canavari kesip ölüp tpyle bota gidiyor hemen her mac adc ve sup topa gidiyor

bu sezonun en zoru jungle den sonrasını anlamadım

• Bana Göre Eski jungle geri gelmeli, Udyr la hayalet+Tutuştur alıp tek başıma jungle bhastığım günleri özledim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.