Şimdi Ara

5.20 Yama Notları Yayınlandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu Azir kassadin v2 olduğunda sürekl böyle oynamalar olacak. Zone yapan apc mi olur !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Yeni halini beğendin mi?

Oynadım ve iğrenç. Yok bir şey yapmışlar duvar arkasından vurmuyor askerler artık. O e ile gidiyorsun resmen ölüms atlıyorsun karşı oyun şansı diye diye oyun şansı kalmadı. İğrenç duruyor ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İronik Adam kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım.
    Komboyu yapıp adamı atabiliyorum. Ama dediğin gibi hasar yok. Rakibe bakıyorum. Büyü direnci kasan yok. Sanırım lanede feedlenmeden olmayacak bu iş.

• quote:

Bende anlamadım.
    Komboyu yapıp adamı atabiliyorum. Ama dediğin gibi hasar yok. Rakibe bakıyorum. Büyü direnci kasan yok. Sanırım lanede feedlenmeden olmayacak bu iş.

En iyisi azir oynamayı bırakın.Win rate ve pick rate'in düşmesini istiyorlar.

• quote:

Bende anlamadım.

Vallaha bir sorun var. Yeni itemlere alışmak zaten zorken (mana yenilenmesi için item olmayınca) bir de şu olaylar insanı sıkıyor.

• Mac'te oyun nasil %30 daha hızlı yuklenecek o yuklenem internet hızına bagli değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Mac'te oyun nasil %30 daha hızlı yuklenecek o yuklenem internet hızına bagli değil mi?

=)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.