Şimdi Ara

5.14 Yama Notları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler Graves ve TF Skin'i etkinlik bitince kaldırılacak mı?
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Açıklama görmedim. Bana kalırsa Cadılar bayramı ve yılbaşı olmadığı için mağazada kalır.
  • Tahm Buff wtf? Insta ban.

Ezreal mid bitti artık ama harbiden çok dengesizdi o q skillinin vurduğu muazzam hasar. Kanser bir heroydu iyi oldu ortadan kaybolması.

Elise support metaya girer diyorum. Bence ormanda hala viable değil, q skillini mahvetmişlerdi. Çoğu kişi elise'i unutturan nerfün aslında q olduğunu unutuyor. Yani o q skilline bir buff lazım.

MF'ye gelen özellikle w değişikliğini beğendim. Hızlı bir şekilde adam kovalama eksikliği vardı, bunu ortadan kaldırmışlar. Turnuvalarda görebiliriz diyorum.

GP God jungler olacak diyorum, bunu ileriki günler göstericek.

HUD değişikliğini eleştirmeniz yanlış bence, ileride mutlaka herkes benimseyecektir.

Bir sonraki patchte tahm kench ağzının payını alacak diyorum. Ve umutla rengar'a nerf bekliyorum.
  • "Bilgewater: Hırçın Dalgalar sırasında muhtelif aralıklarla yayınlanacak kostümler aşağıda listelenmiştir"

muhtelif aralıklar yazılmış ama anlamadım tam olarak
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Şuan sadece tf graves aktif, mf, aatrox, garen ve quinn'de gelecek.

Yayınlanacak olan kostümler için yazılmış olabilir.
  • Daha oynayamadim ryze ne durumda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elise geri dönüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

şimdi azir e si dışında daha mı iyi oldu?

Yani ne kadar öyle denilebilir bilmiyorum ama late için çok daha iyi oldu orası kesin. Artık Azir'e gittiğim tanky mage buildini gönül rahatlığıyla gidebilirim. Morello yerine Roa falan çıkacağım sanırım.
    Şöyle bir durum var ki laningde ilk W fullemek çok da mantıklı olmuyor karşıyı dürtmek için q geliştirmek çok daha iyi oluyor (Kaldı ki bekleme süresi eşyalarını da çok farklı bir zamanda almıyoruz). Bunu düşünürsek mid gamede w fullendiğinde çok iyi iş yapabilir konuma gelecek. Zaten ben bekleme süresini %40'a tamamlamıyordum. 30'larda kalıyordu. Saldırı hızına buff olmuş.
    E'sinin utilitysinin kısılması çok büyük bir nerf. Havaya kaldırmak outplay olanağı sağlıyordu ama artık o olanak da kalktı. Artık milletin içine girip oyun yapmak çok zor.

o kadar bekleme süresi ve can rünü almıştım azir için bekleme süresi rünü çöp oldu azir için herhalde :^(

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunter777

quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Yeno gelen baron ve ejder timerlari ounu daha assagi bi seviyeye cekmis. Oldu olacak ejder dogunca ekranda kocaman yazi ciksin ejder dogdu diye. Su timer olayini getirdikleri gun buyuk tepki almislardi ne kadarda kolay bi oyun olmaya basladi artik oyun..

Timer ı 3. Party programlar tutuyordu, bir çok kişi bunları kullanıyordu ve haksızlık oluyordu. Timer ı bu yüzden getirdiklerini düşünüyorum. Ayrıca bazen vision olmasına rağmen de timer d3vreye girmiyordu. Zaten ejderha kesildiği anda tüm haritada duyuluyor elbet biri chat e yazıyordu. Ufak bir zahmetten kurtarmış oldular. Öyle bir tepki veriyorsunuz ki oyuna timer konulunca oyunun yaş ortalaması 7ye düştü. Tüm 12 yaşındakiler Challenger oldular. Abartılacak bir şey yok.

Hocam zaten timer olayinin olmasi bastan sacma. Bilenle bilmeyenin arasinda bi fark olmali, zamani tutan adam ve ejder cikacagi zaman takimi hazirlamali falan. Tecrübeli olan oyuncuyla tecrubesizin farki ortaya cikmasi lazimdi.. Simdi ejder baron wardlayan bir takimla wardlamayan birmi olacak ? Sacmalamayin allah askina oyun ne kadar kolay bi hal aldi artik gorusumuzun olmadigi yerden bilgi alabilecegiz.. Hilelere karsilik getirdi diyorsaniz sahsi fikrim hileleri engelleyemeyip yada engellemeyip normal oyuncularada ekstra avantaj verip oyunu kolaylastiran firmanin oyununun cok fazla piyasaya hakim olacagini sanmam. Son dedigim abarti gibi gelir ama bir oyunun bitmesi kucuk kucuk sebeplerle baslar en sonunda cig haline gelir. Neyse zaman gosterecek ben sahsen bitmesini istemem oynarken zevk aliyorum lcs, lck, yayincilari izlemek vs. zevk veriyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hunter777

quote:

Yeno gelen baron ve ejder timerlari ounu daha assagi bi seviyeye cekmis. Oldu olacak ejder dogunca ekranda kocaman yazi ciksin ejder dogdu diye. Su timer olayini getirdikleri gun buyuk tepki almislardi ne kadarda kolay bi oyun olmaya basladi artik oyun..

Timer ı 3. Party programlar tutuyordu, bir çok kişi bunları kullanıyordu ve haksızlık oluyordu. Timer ı bu yüzden getirdiklerini düşünüyorum. Ayrıca bazen vision olmasına rağmen de timer d3vreye girmiyordu. Zaten ejderha kesildiği anda tüm haritada duyuluyor elbet biri chat e yazıyordu. Ufak bir zahmetten kurtarmış oldular. Öyle bir tepki veriyorsunuz ki oyuna timer konulunca oyunun yaş ortalaması 7ye düştü. Tüm 12 yaşındakiler Challenger oldular. Abartılacak bir şey yok.

Hocam zaten timer olayinin olmasi bastan sacma. Bilenle bilmeyenin arasinda bi fark olmali, zamani tutan adam ve ejder cikacagi zaman takimi hazirlamali falan. Tecrübeli olan oyuncuyla tecrubesizin farki ortaya cikmasi lazimdi.. Simdi ejder baron wardlayan bir takimla wardlamayan birmi olacak ? Sacmalamayin allah askina oyun ne kadar kolay bi hal aldi artik gorusumuzun olmadigi yerden bilgi alabilecegiz.. Hilelere karsilik getirdi diyorsaniz sahsi fikrim hileleri engelleyemeyip yada engellemeyip normal oyuncularada ekstra avantaj verip oyunu kolaylastiran firmanin oyununun cok fazla piyasaya hakim olacagini sanmam. Son dedigim abarti gibi gelir ama bir oyunun bitmesi kucuk kucuk sebeplerle baslar en sonunda cig haline gelir. Neyse zaman gosterecek ben sahsen bitmesini istemem oynarken zevk aliyorum lcs, lck, yayincilari izlemek vs. zevk veriyor..

Ward u atma nedenimiz adamların ejderhayı ya da baronu ne zaman bitirdiğini görmek değil ki. Adamların girip girmediğini görmek, sen zaten adamlar ortadan kaybolduktan sonra refleks olarak bakıyorsun fog of wardan ilk çıkan adama Ejder buff ı kaç olmuş diye, baron buffından bahsetmiyorum bile tüm takım mosmor dolaşıyor tinky winky gibi. Söylediğiniz şeylee mantıklı değil yani. Olay zaten objective i almak, bittikten sonra karşı taraf duysa ne olucak. Ayrıca çok fark etmez de global object ler oldukları için bu ikisi bence fena değil ses çıkması. Ayrıca time lasan da timelamasan da o icon orada çıkıyor. Malesef 3. Party leri engellemek de kolay değil o kadar. En kötü adamdaki buff süresine bakar o program ordan çıkarır baronu. Abartılacak hiç bir şey yok. Kolaylaşmak da oyunu bitirmez. Blizzardın tüm oyunlarının-en büyük örnek wow- hala yaşıyor ve deliler gibi kazandırıyor olmasının nedeni adamların hardcore u ödüllendirip casualı da eli boş geri göndermemesi. Sevelim ya da sevmeyelim bu tip oyunlar casual laştıkça para getiriyorlar. Kimse kolay kolay sadece hardcore gamer kesime hitap etmek istemez. Asıl para akşam işten evine gelip 2 saat oynayıp çıkan adamda ya da oyuna kolay ısınan çocukta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• launcher rezil durumda adamlar hala skin çıkarıyor. update yapılmıyor 0 kbps hatasından tut %32 hatasına, %33'ten tut %99 hatasına kadar her türlü rezillik mevcut arkadaş. bu kadar mal bir firma olamaz ya. launcher'ı update sırasında kapatsan sonra açsan %0'dan başlıyor gene. şuna ya torrent koyun ya da steam gibi bir sistem getirin hata verince falan kaldığımız yerden devam edelim di mi.
  • Dayanamıyorum çok iğrenç olmuş bu nedir.Quit atmamak için zor tutuyorum kendimi.
  • ekko buff
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.