Şimdi Ara

5+1 SES SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLM kardesler 5+1 ses sistemi almak istiyorum daha doğrusu 5+1 deilde bassı süper olan bir hoperlör sistemi almak istiyorum fakat bütcem sınırlı 120ytl ye kadar önerilerinizi verirmisiniz...tesekkürler...

• görünen o ki o fiyata çok iyi bişi alamazsın en yakın olarak logitech x530 gözüküyor.ama sadece bu yetmezki.ses kartınında iyi bişi olması lazım.audgy 2 zs gibi
  • logitech x530
  • keysmartın 5+1ine bi bak istersen...
  • saolun arkadaslar bilgileriniz için tesekkür ederim hepinize keysmartı bende düsündüm ama ses kalitesinden emin deilim
  • arkadaşım microlab'ı dinlemeden hiç bir şeye karar verme hem cebe hemde kulağa hitap ediyor :)
  • saol fiyatı ne kadar resim verirsen sevinirim bide mani olayı kaç para bu melet ucuzdur insallah
  • vala o fiata ben pek ii bşi blmiorm en az 300
  • ben creative almıştım hemen ertesi gün iade ettim bass full açıkken sesi sonuna kdr açtığında ses boğuluyodu sonra iade edip logitech x530 aldım şimdi çok memnunum hatta bikaç arkadaşımada tavsiye ettim ve aldırlar onlarda çok memnunlar creative e göre dah pahalıdır ama kullandığı teknoloji ile sesi daha berrak verebilmektedir performans bakımından creative e göre hissedilir derecede kuvvetlidir senin düşündüğün fiyatın üzerinde yakşlaşık 170milyon civarında ama verdiğin paraya kesinlikle değiyor kesinlikle x530 logitech başkalarını düşünmek yersizz ztn
  • hocam ses sistemi alacaksan kesinlikle bide ses kartı almak lazım istediğin performansı alamıyosun anakarttan..ben t6060 kullanıyorum çok iyi bence baslar ve tizler gayet tatmin edici..
  • arkadaşlar ses sitemine x530 diyosunuz birde buna ses kartı önerin ucuz bişi olursa sevinirim
  • valla ben x-530 u harici ses kartı olmadan on board kullandım ve çok memnundum. yani bence ses kartı olmazsa olmaz değildir diye düşünüyorum........

zaten bütçen kısıtlı biraz sıkış bu x-530 u al ses kartını ertele derim ben......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekcig -- 24 Eylül 2006; 12:48:01 >
  • philips mms 460
  • Arkadaşlar bu logitech x530 un çıkışı kaç Wat acaba?
  • rakadaşlar şu philps ve logitech hakkında ayrıntılı bilgi verirmisiniz mesela kaç para toplam çıkış gücü kaç watt bass falan nasıl vs.
  • microlab diyorum.Dene ve gör denemeden alma bass diyosan keysmart ve creative den uzak dur.Sistemlerin özelliklerine bakarken subwoofera ayrılmış rms watt güçlerine bak ve yüksek olanı tercih et.Frekans aralığı ne kadar düşerse bass o kadar yükselir.Microlablarla logitechi karşılaştır bu yönlerden ve istediğini al ama tavsiyem git dene al şeklinde olur.Fazla da kasma kendini dandik markalara para veriyim deme microlab ve logitechi düşün.Microlab bass açısından daha ağır basar bu da dip not.
  • o fiyata genelde 2+1 ler olur.Ama microlabın 4500pmpo güce sahip bir 5+1 i var mc serisi çok iyidir.Tip olarak mc1800 e benzer bu ürünü bulabilirsen al oldukça iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.