Şimdi Ara

4s pil sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tecrübeli arkadaşlara sesleniyorum boşuna dert mi ediyorum yoksa gerçekten sorunmu var ?

Telefonu alalı 20 gün oldu ilk günler dedim pil sarj oldukça kendine gelir değişen bişi olmadı gece 23:00 de %100 şeklinde yattım sabah 6:30 da kalktımda %50 si bitmişti
    peki ne açık telefonda?

1. wifi kapalı
    2. 3g kapalı
    3. Bildirimler kapalı
    4. arka planda hiç bir şey açık değil
    5. konum servisleri kapalı
    6. jb yok
    7. sürüm en son sürüm hatta restore etmiştim dün bazı arkadaşlarda işe yaramış

Garantiye göndermek lazımmı yoksa boşunamı telaş yapıyorum ?

bide resim atim

4s pil sorunu

• Göndermelisin
  • Garantiye gönderdiğim bir cihaz telefon tv pc ne olursa olsun bişi yok diye geri gönderdiklerinde tribe giriyorum o yüzden emin olmadan göndermiyorum :)

yilmaza uyup gönderiyorum eyvallah :)
  • Ben gece %100 bıraktığımda sabah en düşük %95 oluyor, buna rağmen benim cihazda problem yok diyorsanızda siz bilirsiniz
  • oyyy acil kargoyla paketliyelim cihazı :)
  • 4s alali 7 ay oldu saat 10 de %100 bırakım kalktığımda yine %100 olur senin telefonda sorun var Garantiye vermelisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göndericem göndericem umarım değişim filan yaparlar tamir görmüş telefon pek avantajlı değil gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonball

Göndericem göndericem umarım değişim filan yaparlar tamir görmüş telefon pek avantajlı değil gibi

Sorun sadece pilse tamir gördüğünden kimsenin ruhu bile duymaz ayrıca bunun hiçbir dezavantajıda olmaz.

3g-3gs deki gibi cihaz komple sökülüp takılmıyor, sadece arka kapağı tutan iki vida sökülüp kapak çıkıyor ve pil değişiyor.
  • quote:

Göndericem göndericem umarım değişim filan yaparlar tamir görmüş telefon pek avantajlı değil gibi

Vidalarını iyi kapattir sorun degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazeest

quote:

Sorun sadece pilse tamir gördüğünden kimsenin ruhu bile duymaz ayrıca bunun hiçbir dezavantajıda olmaz.

3g-3gs deki gibi cihaz komple sökülüp takılmıyor, sadece arka kapağı tutan iki vida sökülüp kapak çıkıyor ve pil değişiyor.

rahatladım biraz bu mesajtan sonra umarım hemen arızayı tespit edip yaparlar eski telefonu pedere kaptırdık sürüncez gelene kadar :)

• Öff garantiside evobt diye bir firmaymış umarım düzgün bir yerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

4s alali 7 ay oldu saat 10 de %100 bırakım kalktığımda yine %100 olur senin telefonda sorun var Garantiye vermelisin

arkadaşa katılıyorum benim ki de aynı hatta öğlene kadar oyun moyun oynamazsam ve tabii ki sabaha kadar da wifi açık %100de kalıyor sonra bir oyun açıyorum hoppp %90 kalmış
  • benm 4s 2gun gidiyor ya 3g açık halde hiç durma hemen yolla
  • Çok ilginç bir şey oldu birilerininde başına gelir diye paylaşıyorum servise göndermeden önce %20 iken telefonu kapadım ve 3 saat sonra açtığımızda sarj yoktu kapalı iken :)))

servis kaçak gibi birşey var dedi bakıyorlar yada pil ölü kendini yiyip bitiriyor :)

görcez sonucu
  • Geçmiş olsun dostum , keşke çin malı telefon almasaydın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Geçmiş olsun dostum , keşke çin malı telefon almasaydın

Sürekli böyle düşünceler içindesin nedenini sorabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

Ara sıra kafama esiyor , apple a çatıyorum keyfim yerine geliyor :) Bu firmanın hakketmediği yerde olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

Ara sıra kafama esiyor , apple a çatıyorum keyfim yerine geliyor :) Bu firmanın hakketmediği yerde olduğunu düşünüyorum.

Hangi firma hak ettiği yerde ki. Sonuçta şurada kullanacağımız en fazla 2 yıl sonra çöp oluyor.

• quote:

Çin değil o bikerem prc :)

İyi taktik yaptılar ama baya bir kişiyle uğraştım çin değil diyolar prc o prc ,
    lan o ne diom biliyonmu prc dio çin değilmiş

:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.